У Нагірному Карабаху досягли домовленості про припинення бойових дій
У Нагірному Карабаху було досягнуто домовленості про повне припинення бойових дій з 13:00 20 вересня 2023 року.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Azertag.
«Міністерство оборони Азербайджанської Республіки повідомляє, що з урахуванням звернення представників вірменських мешканців Карабаху, що надійшло через російський миротворчий контингент, досягнуто домовленості про зупинення антитерористичних заходів локального характеру 20 вересня 2023 року о 13:00», – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що згідно з домовленостями, розташовані у Карабахському районі Азербайджанської Республіки формування збройних сил Вірменії та незаконні вірменські збройні формування складають зброю, залишають бойові позиції та військові посади та повністю роззброюються. Підрозділи Збройних сил Вірменії залишають територію Азербайджану, незаконні вірменські збройні формування розформовуються.
Крім того, паралельно здають все озброєння та важку техніка. Реалізацію зазначених процесів забезпечують у координації з російським миротворчим контингентом.
Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан заявив про початок «локальних антитерористичних заходів» у невизнаному Нагірному Карабаху. Сьогодні вранці там ще тривали бойові дії.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає Укрінформ, про це повідомляє Azertag.
«Міністерство оборони Азербайджанської Республіки повідомляє, що з урахуванням звернення представників вірменських мешканців Карабаху, що надійшло через російський миротворчий контингент, досягнуто домовленості про зупинення антитерористичних заходів локального характеру 20 вересня 2023 року о 13:00», – йдеться у повідомленні.
Зазначено, що згідно з домовленостями, розташовані у Карабахському районі Азербайджанської Республіки формування збройних сил Вірменії та незаконні вірменські збройні формування складають зброю, залишають бойові позиції та військові посади та повністю роззброюються. Підрозділи Збройних сил Вірменії залишають територію Азербайджану, незаконні вірменські збройні формування розформовуються.
Крім того, паралельно здають все озброєння та важку техніка. Реалізацію зазначених процесів забезпечують у координації з російським миротворчим контингентом.
Нагадаємо, 19 вересня Азербайджан заявив про початок «локальних антитерористичних заходів» у невизнаному Нагірному Карабаху. Сьогодні вранці там ще тривали бойові дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.