USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

В нардепа з Волині стріляли? ПОДРОБИЦІ

9 Червня 2016 12:02
У народного депутата Ігоря Лапіна зловмисники намагалися забрати сумку. Прес-служба нардепа говорить про це як збройний напад. Утім, чи застосовувалася з боку нападників вогнепальна зброя, - невідомо. Водночас, як повідомив невимушений свідок інциденту, сам Лапін більш як 10 разів вистрілив у відповідь.

"Розбійний напад та замах на життя народного депутата відбувся сьогодні, 9 червня, о 8.15", - пишуть у прес-службі.

В дворі будинку на вулиці Арцеулова, де знаходиться одна з квартир нардепа, двоє невідомих людей кавказької зовнішності намагалися викрасти сумку з автомобіля Ігоря Лапіна. При спробі втечі по депутату нібито відкрили стрілянину. У відповідь Ігор Лапін застосував зброю.

Вочевидь, правоохоронні органи визначатимуть правомірність використання вогнепальної зброї самим нардепом. Враховуючи кількість пострілів та те, що це відбувалося у місті, де перебувають мирні громадяни.

На місце події викликали правоохоронців, ведуться слідчо-оперативні дії.

Наразі поліція не коментує ситуацію, мотивуючи тим, що встановлюються всі обставини події. Водночас сам Лапін у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини зазначив, що поки теж не коментуватиме інцидент. На запитання, як нардеп почувається, Ігор Лапін відповів, мовляв, все добре - що йому зробиться.

З власних джерел стало відомо про те, що у правоохоронців є відео з камер спостереження, на якому видно, як нападники втікають від Ігоря Лапіна на автомобілі. Автівка, на якій їхали нападники, розповідають свідки - Volkswagen Passat B5 зеленого кольору.

Моменту, як у нардепа стріляли на відео немає, оскільки це відбувалося за рогом будинку. А ось те, коли нардеп стріляє вслід автомобіля – чітко видно. Зі слів очевидців, працівники поліції знайшли на місці гільзи від його пістолету.

Більш того, в слідчих, начебто є фотографії та орієнтування на нападників, а самі зловмисники певний час уже перебувають в розшуку.

До слова, місцеві мешканці розповідають, що в районі, де трапилася ця подія, частенько відбуваються різні правопорушення.

Сам нардеп уже прокоментував ситуацію одному з телеканалів, пише Gazeta.ua. Зі слів Ігоря Лапіна, поліція приїхала на місце події через годину після виклику. Він зазначив, що свідки двічі телефонували в поліцію.
«Коли я сів в автомобіль, підійшли особи грузинської зовнішності з характерним акцентом. Показали, що у мене ніби щось не в порядку. Я вийшов із автомобіля. З іншої сторони другий громадянин намагався залізти в авто. Схопив сумку, у якій було лише посвідчення депутата. Намагався втекти. Я його наздогнав. Вони не місцеві, не орієнтувалися. Сіли в машину. Але у дворі був лише один виїзд. Я його заблокував своїм автомобілем. Вони почали їхати по газонах. Відкрили вогонь. Було два постріли. У мене є пістолет, яким мене нагородили. Зробив кілька пострілів у площину коліс. Вони по газах і зникли», - розповів депутат.

«На даний час завершився огляд місця події по вчиненню розбійного нападу на народного депутата України Ігоря Лапіна. Поліція з’ясувала, що двоє чоловіків викрали барстетку у потерпілого та застосовували зброю. Ніхто внаслідок застосування зброї не постраждав. Ми провели детальний огляд місця події, опитали очевидців. На місці події виявили та вилучили 7 гільз від пістолета народного депутата. Злочин скоєний на нардепа не пов’язаний із його депутатською та військовою діяльністю. Найімовірніше, що злочинці діяли із корисливих мотивів», – повідомив заступник керівника ГУНП у Волинській області Анатолій Петрушин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 86
Цвинтар А.А. Показати IP 9 Червня 2016 12:11
Піар . На Лазаренка колись також робили " замах " ...
Ігор до Цвинтар А.А. Показати IP 9 Червня 2016 13:34
коментар було видалено
Ігор до Цвинтар А.А. Показати IP 9 Червня 2016 16:16
Лапін - чмошнік!
Анонім до Ігор Показати IP 9 Червня 2016 20:31
Погоджуюсь! Сподіваюсь і до ду..путата дійшло як зросла злочиність.... і це і нього є нагородна зброя а в простих людей тільки вила які вже певно комусь потрібно в зад застромити щоб робота якась в державі йшла...
МiЙДевiз до Анонім Показати IP 10 Червня 2016 11:02
Вмiю захищати! тiко того... стрiлять не дуже вмiю
Лучанин1 Показати IP 9 Червня 2016 12:14
Однозначно,що піаракція самого нардепа."Злочинців" не знайдуть,про лапіна трохи поговорять.Дешева спроба нагадати про себе,підняти досить низький рейтинг невдалого депутата.
Анатоль_ до Лучанин1 Показати IP 9 Червня 2016 12:59
Лапіну ганьба!
Знайшли до Лучанин1 Показати IP 10 Червня 2016 00:40
http://censor.net.ua/news/392665/podozrevaemye_v_napadenii_na_nardepa_lapina_v_lutske_zaderjany_natspolitsiya
Петро Показати IP 9 Червня 2016 12:18
Злодій в законі
Кот Показати IP 9 Червня 2016 12:19
То не я
Хм Показати IP 9 Червня 2016 12:22
Шось назріває в Україні. Такі всі хоробрі, напади, зброя, грабежі, крадіжки, бурштин.... Всі все рішають, з корупцією боремось, але як були в сра@і, так залізли ще глибше з рівнем життя таким. Ох, щось крадеться думка, буде скоро знов майдан! Але тепер вже х@@ його знає кого до влади ставити. Хіба Кучму)
Оля Показати IP 9 Червня 2016 12:24
Тільки що стріляли, тепер грабують
DEXTER Показати IP 9 Червня 2016 12:24
коментар було видалено
Я Показати IP 9 Червня 2016 12:29
А може це були вірмени, чи вони йому паспорти показували!
Слідчий Показати IP 9 Червня 2016 12:29
Краще покази давайте пане депутат, а не допити на ФБ . ваша версія дуже сумнівна....
Луцкий Показати IP 9 Червня 2016 12:39
И сразу набежали все: Шпига, Муковоз и даже Терещук тут как тут
111 Показати IP 9 Червня 2016 12:45
САМ В СЕБЕ СТРІЛЯВ....100%
Очевидец Показати IP 9 Червня 2016 12:46
Просим журналистов ВН добиться видео с камер наблюдения магазина Смакивнычка и обнародовать их, там как раз всё прекрасно будет видно
Думаю до Очевидец Показати IP 9 Червня 2016 16:46
там вже відео давно знищили і скажуть що в той час обладнання було зламане.
До депутата Показати IP 9 Червня 2016 12:50
ЛАПУНЯ!!! Кому ти потрібен??? 10 пострілів, і що, не попав... Ти ж "херой", бойовий охвіцер, але погти, як були в тебе з колиски, так і залишилися.Іди а Раду працюй, а не вештайся де попало!
12345 до До депутата Показати IP 9 Червня 2016 13:11
Цікаво він так само і в АТО стріляв з 10 вистрилів і жожен раз не попав настоящий "ГЕРОЙ".
орест Показати IP 9 Червня 2016 12:51
Дкпутат гроши за бурштин віз мішком
Лучанка Показати IP 9 Червня 2016 12:52
Особисто мені сьогодні свідок цієї події казав, що то було якихось два алкоголіки, а Лапін реально достав пістолета і почав стріляти!
лор Показати IP 9 Червня 2016 12:52
лапін стріляв точно... і авто мчало на шаленій швидкості... пострілів було не більше шести вісьми
м до лор Показати IP 9 Червня 2016 13:44
ауді, А4, темнозелена, нерозмитнена.
лор до м Показати IP 9 Червня 2016 17:39
не ауді а пасат Б5
знаю Показати IP 9 Червня 2016 12:53
галімий піар
T Показати IP 9 Червня 2016 12:57
Кому ти потрібен???
Свідок Показати IP 9 Червня 2016 13:05
Ага. Стріляв з рпг взагалі. Стандарти журналістики ще ті!
стандарти до Свідок Показати IP 9 Червня 2016 13:29
форт 17 двадцятизарядний )
орп до стандарти Показати IP 9 Червня 2016 14:14
дибіл почитай ттх пістолета в гуглі
лор до стандарти Показати IP 9 Червня 2016 14:17
почитай ттх в гуглі
Ігор Показати IP 9 Червня 2016 13:17
Як жаль,що не попали алкоголіки.Пав смертю був би борець за нарід,який йому на фіг впав
Алєкс Показати IP 9 Червня 2016 13:29
Пора голосувати Закон про зброю. Маєш при собі, дістав і дав відсіч... А випустив усю убойму щоб не забрали і самого не застрелили зі свого ж пістолета. Все правильно.
луцький Показати IP 9 Червня 2016 14:12
Скільки ж тих квартир у Лапіна і на Арцеулова і Чорновола і Огієнка, а авто...?! О-то трудиться не покладаючи рук і живота свого і все для громади і громадян...:))) Піпець просто кого обирають люди, а самі зуби на полицю... :(
Сусідка до луцький Показати IP 9 Червня 2016 15:02
Стріляв мабуть з глушником. Бо не чути було пострилів. Може йому приснилось це.
Trio до Сусідка Показати IP 9 Червня 2016 21:24
Та то він від страху обіср@вся і бзданув пару разів непогано, а люди подумали, що то постріли були.
свг Показати IP 9 Червня 2016 14:32
кому потрібний цей нед**мок? навіть пограбування не може організувати нормально.одним словом-замполіт.
В Показати IP 9 Червня 2016 14:50
Йому на всіх по. Головне бабло лопатою гребти
Андрій Показати IP 9 Червня 2016 15:19
Зараз підключить своїх дур*ків з самооборони
Андрій Показати IP 9 Червня 2016 15:24
Яке неподобство, самооборона не захистила свого спонсора ))))))))))))))
Виборець Показати IP 9 Червня 2016 15:29
Так вже почни для народа працювати.А то піариться тут.Н*хер бурштином займатися...
Іван Показати IP 9 Червня 2016 15:35
Г*вно людина. Слуга народу! Вибрали б нового, може й кращого і чесного
Олесь Показати IP 9 Червня 2016 15:35
Піар.... Але шкода що так....М"ягко.... Хіба Господь розбереться . Колись.
петя Показати IP 9 Червня 2016 15:43
С наградного пулемета бы попал,но видно дома оставил.
Зоя Показати IP 9 Червня 2016 16:00
Та роби ти вже щось для людей,вил*пок ти нардепівський!!! Нєх*р бурштином займатися!!!
Хм Показати IP 9 Червня 2016 16:24
Ніхто не пище, що в нього бабло за якесь голосування хотіли віджати, і в 8-15 ранку знали, що він буде його нести
Анонім Показати IP 9 Червня 2016 16:29
..........де знаходиться одна з квартир нардепа.........
1234 Показати IP 9 Червня 2016 16:30
Брехня. Бурштинові копанки не поділили. Дивно інше, Лапін по масті шахрай, а не боєць. Чого вхопився за ствол - незрозуміло, мабуть бреше все.
123 Показати IP 9 Червня 2016 16:35
коментар було видалено
Наталі Показати IP 9 Червня 2016 17:02
В такий час батьки діток в садочок ведуть, і не дай Бог що, це ж спальний район. А я то думаю, що поліція їздить півдня повз мого будинку.
Зотов Діма Показати IP 9 Червня 2016 17:21
От мій дядько герой ,і ненадо ляля!! Йому надо охрану поставити! На хароших мужиків всегда охотяться . Дядьо ми з тобою
о Показати IP 9 Червня 2016 17:45
ХЕРовний депутат! як що кришуєш бурштин то треба табличку ділення знати! а не під себе гребсти! бо слідуючий раз можуть попасти! дай бог здоров"я хлопцям!!
Волинянка Показати IP 9 Червня 2016 17:47
От як крепко на митницю в "начальство" хочеться!!! Вже надепутатствував! Як в очі подивиться тим, хто за нього шини палив під міськрадою?! Ау, лапінці, якщо його не призначать "в начальство" що будете палити?
Всезнайко до Волинянка Показати IP 9 Червня 2016 22:15
Парубій заслинений приїхав за нього тоді мазу тягнути...
оба на ! Показати IP 9 Червня 2016 17:49
хай згадає як він адвокат посадив у 2011 двох пацанів за пару вудочок .
дід панас Показати IP 9 Червня 2016 17:51
за гріхи та кишування треба відповідати ЗЛОДІЙ!!!
О Показати IP 9 Червня 2016 17:53
шкода що по злодюзі не попали! лапіна на вила!!
Волинянка Показати IP 9 Червня 2016 18:00
От як крепко на митницю в "начальство" хочеться!!! Вже надепутатствував! Як в очі подивиться тим, хто за нього шини палив під міськрадою?! Ау, лапінці, якщо його не призначать "в начальство" що будете палити?
Лучанин Показати IP 9 Червня 2016 18:01
Що то за поліція, що все розказала, а слідство тільки триває
Реальний Дмитро Зото Показати IP 9 Червня 2016 18:03
Не знав за 25 років свого життя, що маю двійника...Цікаво було б познайомитись...
Воїн Показати IP 9 Червня 2016 18:19
Лапін - лузер!!!!! І що тепер робити, на піар не повелись?????!!!!
Панас Мирний Показати IP 9 Червня 2016 18:57
Ну чого б це у мирному європейському місті о 8 годині ранку нормальній людині ходити з пістолетом, напевне щось не так з реформою міліції, яку провели однопартійці депутата з його активною участю?
ввв Показати IP 9 Червня 2016 19:03
Параноя почала проявлятися.Навколо вороги та суцільни спроби замаху на героя - депутата, котрий отримав орден з рук самого Президента.Виникає кілька питань , також кілька тверджень.Чому нападники не попали в Лапіна та чому сам Лапін випустивши стільки куль, маючи досвід АТО не попав в грабіжників ? Чи намагалися би пограбувати "бідного" українця ? Твердження - носіння зброї Лапіним загрожує громадській безпеці,це факт !!! Що не придумаєш заради дешевого піару на передодні виборів до ВР !!!
97 kpk Показати IP 9 Червня 2016 20:25
Пприпустимо гільзи залишилися в автомобілі нападників, а пулі де ? вони, що випарувалися, чи може їх і не було? Цікаво! А Лапін пістолет носить із вставленою обоймою, на поготові тіпа,
1ё23 до 97 kpk Показати IP 10 Червня 2016 10:37
Твердження - носіння зброї Лапіним загрожує громадській безпеці,це факт !!!
Дурень Показати IP 9 Червня 2016 20:44
А я за цього покидька голосував а він с... кришує бурштин
Анонім Показати IP 9 Червня 2016 20:48
Прежде, чем осуждать человека, возьми его обувь и пройди его путь. Попробуй его слезы, почувствуй его боли. Натянись на каждый камень, о который он споткнулся. И только после этого говори, что ты знаешь, как правильно жить... Китайская мудрость
Вася Інтелігент до Анонім Показати IP 10 Червня 2016 14:56
Що,теж "рильце в пушку",пане Китайський мудрець?)))
Ліля Показати IP 9 Червня 2016 22:46
Шкода що тут стільки злості в людей. Всі знають як образити посильніше і засудити людину без слідства. Можливо нам всім не потрібні суди? Зразу на місці будемо судити: хотіли обікрасти-на вила, насіння лускає на асфальт - на вила. Ми будемо виховувати та судити зразу вилами. Вибачайте та не нам судити і кожному з нас до станеться по повному за наші поступки та думки. А як не нам то за нас нашим дітям і так далі. Поводьтеся з іншими так, якби ви хотіли щоб поводилися з вами. Любіть ближніх своїх. Женіть злість від себе.
Вася Інтелігент до Ліля Показати IP 10 Червня 2016 15:01
Дуже цікава думка,особливо,якщо рахувати релігійну теорію розвитку людства за істину...
Вася Інтелігент до Ліля Показати IP 10 Червня 2016 15:14
В іншому випадку,не факт,що всім "до станеться" за наші "поступки"...
Николай Показати IP 9 Червня 2016 23:25
Нормальный мужик и правильно поступил а сколько у него квартир и машин вас интересовать не должно,по вашему мнению он должен жить в коробке и ездить на велосипедах тогда он для вас будет хорошим..... Люди перестаньте завидовать нормальным людям!!!! Игорь так держать!!!
Жах до Николай Показати IP 11 Червня 2016 12:25
http://www.volynnews.com/news/policy/khto-ye-khto-na-vyborchomu-okruzi-22-ihor-lapin/ Точно нормальний?
Ігор. Показати IP 10 Червня 2016 02:09
Почитав срач в коментах. Господи , які ж ви убогі свідки
Soukharyev Показати IP 10 Червня 2016 03:26
Хапай все, що недостатньо охороняється, бо багато хто може тебе випередити. Стріляй першим, бо отримаєш кулю. То, дійсно, гідність. Слава Україні!
alex Показати IP 10 Червня 2016 07:31
Коментарі показують довіру простого населення і загальний рейтинг Лапіна, а він "нижче плінтуса".
Ігор до alex Показати IP 10 Червня 2016 10:24
Особисто не палкий прихильник Лапіна, але дивує той факт, що всі за нього голосували на виборах, а зараз гонять та обливають брудом. А що ж ви хотіли.... Це вже стало доброю традицію серед українців. А якщо по суті, то всяке в житті буває. Хоча якась не переконлива вийшла розповідь нардепа про випадок. Мабуть підкачали акторські здібності, які на теперішній час мають бути притаманні кожному народному депутату.
1111 Показати IP 10 Червня 2016 07:37
ТІ, ХТО 24 РОКИ У ВЛАДІ ВСІХ РІВНІВ ТИМ ТІЛЬКИ І ЗАЙМАЮТЬСЯ, ЩО НІЧОГО НЕ РОБЛЯТЬ, А ЗЛОВЖИВАЮТЬ ВЛАДОЮ І КРАДУТЬ З БЮДЖЕТІВ ДО ЯКИХ ХТО МАЄ ДОСТУП...СКІЛЬКИ ХТО МОЖЕ НА СВОЇХ РІВНЯХ ВКРАСТИ І АФЕРИ КРУТИТИ ТАК І ЗЛОВЖИВАЮТЬ !!! ЗЛОДІЇ І БРЕХУНИ ОДИН ОДНОГО ПОГАНЯЮТЬ І ПОКРИВАЮТЬ 24 РОКИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ... КОРУПЦІЯ І БАНДИТИЗМ В УКРАЇНІ ЗАШКАЛЮЮТЬ !!!
Кононович Показати IP 10 Червня 2016 09:29
Ганс Лапин Андерсон....
123 Показати IP 10 Червня 2016 10:31
В дворі ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ! О 8 ранку! ( Люди йуть на роботу)- відкрив з переляку безглузду стрілянину випустивши "у білий світ" 10-(!!!) ДЕСЯТЬ КУЛЬ, Карл! і не влучив ні разу навіть у автомобіль! ( Бо зелений?). Підготовлений типу ветеран... Добре що не влучив у перехожих або вікно квартири !. Чудо, що без жертв.
правда Показати IP 10 Червня 2016 12:57
коментар було видалено
байдуже але ... Показати IP 10 Червня 2016 15:46
Шановні, обирайте того, що вважаєте гідним. Навіщо ж обирали тоді.!? Цікавтесь кандидатами та їх біографією напередодні виборів, а не після. Будьте політично обізнаними, читайте різні інформ. джерела. Людьми які мало знають легко керувати, тому не можна цього допускати. Дмитро, шкода, що тебе хтось оббрехав, написавши від твого імені, іще й так безграмотно.))
Вася Показати IP 10 Червня 2016 18:24
Лапін-С.УКА!!!
КУМ Показати IP 10 Червня 2016 20:24
Обрали,бо його підтримував сам Андгій Пагубій.В АТО був.Час ще покаже,що він там робив і що це за Айдар.Істина завше поряд.
Друг Васі Показати IP 11 Червня 2016 04:15
Чув,що бере гроші за "вирішення" різних питань тільки от нічого не вирішує...Має відношення до незаконного видобутку бурштину... Так,що не просто його грабували... Шкода,що не вдало...Не вдалося "малоймущим" підлататися за рахунок перевертня-адвоката.