У Польщі зіткнулись два пасажирські потяги

25 Червня 2026 22:40
У польській гміні Бялосліве у Великопольському воєводстві сталося зіткнення двох пасажирських поїздів.

Про це, як пише «Європейська правда», повідомляє Polsat News.

Повідомлення про зіткнення поїзда «Інтерсіті» з регіональним поїздом надійшло до пожежників трохи після 18:00.

Як повідомив речник обласного управління Державної пожежної служби в Познані Мартін Халаш, дві особи отримали поранення. На місце події прибувають чергові підрозділи пожежної служби.

«Підтверджено зіткнення двох поїздів. У результаті зіткнення поїзди частково зійшли з рейок», – повідомив Мартін Халаш.

Читати ще: У Британії зіткнулися два потяги: загинув машиніст, близько сотні людей постраждали

Як зазначив речник, постраждали дві особи. На місці події працюють шість пожежних підрозділів. Незабаром до них приєднаються інші підрозділи. Наразі триває з’ясування кількості пасажирів, які подорожували в обох поїздах.

Інформації про загиблих та інших поранених немає.

Як повідомив Бартош Пєтржиковський із пресслужби PKP PLK, на станції Бялосліве зіткнулися потяги: «Polregio» на маршруті Піла – Бидгощ та «PKP Intercity» Бялогард – Варшава.

Рух поїздів на лінії Піла – Бидгощ тимчасово призупинено.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus