У разі масованих атак на енергетику можливі відключення до 5 годин на добу
За умови відсутності російських атак на енергетику є ймовірність проходження літньої спеки без відключень світла, однак після масованих обстрілів обмеження можуть бути до 5 годин на добу.
Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко в інтерв’ю виданню РБК-Україна.
Він наголосив, якщо період високих температур буде короткостроковим (2-3 дні), то це не матиме принципового впливу на роботу енергосистеми. За умов же, що температура +30 градусів триматиметься більше тижня, споживання може зрости на 25% від нинішнього рівня.
«Потенційно – таке споживання може бути покрите, але для цього треба мобілізувати всі можливості. Це власна генерація, яка продовжує відновлюватися (теплова, гідрогенерація), надія на неї є», – зазначив Зайченко.
Крім того, забезпечити потребу в електриці можна буде за допомогою імпорту. За необхідності «Укренерго» може також звернутися за аварійною допомоою до усіх сусідніх країн, окрім Словаччини, відповідний договір із якою був розірваний.
Читати ще: Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
«За відсутності ворожих ударів, ми маємо високі шанси працювати без обмежень», – наголосив Зайченко.
Однак ситуація може змінитись, якщо продовжаться удари, зокрема, по генерації.
«Потенційно, після масованих обстрілів, можливі навіть не 2-3 години, а до 5 годин у пікові періоди. Ми розуміємо, що денну зону ми покриємо за рахунок атомної генерації, імпорту, розподіленої і відновлюваної генерації, а от вечірні піки, на жаль, потрібно буде балансувати за рахунок наших споживачів», – розповів очільник «Укренерго».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив голова правління НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко в інтерв’ю виданню РБК-Україна.
Він наголосив, якщо період високих температур буде короткостроковим (2-3 дні), то це не матиме принципового впливу на роботу енергосистеми. За умов же, що температура +30 градусів триматиметься більше тижня, споживання може зрости на 25% від нинішнього рівня.
«Потенційно – таке споживання може бути покрите, але для цього треба мобілізувати всі можливості. Це власна генерація, яка продовжує відновлюватися (теплова, гідрогенерація), надія на неї є», – зазначив Зайченко.
Крім того, забезпечити потребу в електриці можна буде за допомогою імпорту. За необхідності «Укренерго» може також звернутися за аварійною допомоою до усіх сусідніх країн, окрім Словаччини, відповідний договір із якою був розірваний.
Читати ще: Волинь накрила літня спека: як пережити високі температури
«За відсутності ворожих ударів, ми маємо високі шанси працювати без обмежень», – наголосив Зайченко.
Однак ситуація може змінитись, якщо продовжаться удари, зокрема, по генерації.
«Потенційно, після масованих обстрілів, можливі навіть не 2-3 години, а до 5 годин у пікові періоди. Ми розуміємо, що денну зону ми покриємо за рахунок атомної генерації, імпорту, розподіленої і відновлюваної генерації, а от вечірні піки, на жаль, потрібно буде балансувати за рахунок наших споживачів», – розповів очільник «Укренерго».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Унаслідок хвороби помер Захисник з Волині Петро Усатий
Сьогодні 16:43
Сьогодні 16:43
Чи варто ремонтувати пральну машину?
Сьогодні 16:09
Сьогодні 16:09
На Волині викрили директора навчального закладу, який фіктивно працевлаштовував військовозобов’язаних
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
Омбудсмен Лубінець назвав Волинь регіоном із найкритичнішою ситуацією щодо порушень під час мобілізації
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 14:48
Сьогодні 14:48

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.