USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У школах Луцька хочуть заборонити вітати учнів із Днем захисників і 8 Березня

11 Вересня 2021 20:29
Необхідно заборонити в навчальних закладах міста вітати хлопців 14 жовтня, а дівчат – 8 березня.

Таку петицію зареєстрували в Єдиній системі електронних петицій. Підтримати її можна за посиланням.

Автор петиції закликає департамент освіти Луцької міської ради надати відповідні рекомендації навчальним закладам.

«Тільки така установка зверху спрацює. Такі ж рекомендації директори видадуть головам батьківських комітетів, а ті, своєю чергою, донесуть батькам, яким дуже хочеться, щоб їхні діти отримали подарунки. Вітати 14 жовтня хлопців – це неповага до суспільства, до бійців та бійчинь, до загиблих на війні, до жінок, до цього дня загалом, який цьогоріч став Днем захисників і захисниць України (офіційно перейменований Верховною Радою). Вітати 8 березня дівчат – це радянський пережиток і також неповага до тих, хто досі виборює права в усьому світі, зокрема в Україні. Нині, коли вітають із цими «святами» (а таке є практично в усіх школах), насаджують думку дітям, що хлопці мають бути «мужніми, сильними, мають захищати», дівчата ж мають бути «чарівними, ніжними і берегти домашнє вогнище». Тобто нашим дітям із маленьких років нав’язують викривлені цінності. Чому дівчата не можуть бути сильними, а хлопці – оберігати сімейне вогнище?» – йдеться в тексті петиції.

Наголошено, що сучасні діти та підлітки мають кращий доступ до інформації і вміють її фільтрувати, тому з часом зрозуміють, яку викривлену думку насаджували їм їхні батьки. Вітати ж учнів запропоновано на інші свята, наприклад, на дні народження.

«В усій цій ситуації ті батьки, які розуміють розвиток суспільства і є свідомими, не можуть переконати більшість, тому що в батьківських чатах ставлять на голосування питання: ви – за чи проти вітань? Туди приєднуються десятки родичів, і всі голосовують «за».

Відзначимо, аби петицію розглянула Луцька міська рада, за 15 діб її мають підписати мінімум 300 осіб.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 11 Вересня 2021 21:00
"Нині, коли вітають із цими «святами» (а таке є практично в усіх школах), насаджують думку дітям, що хлопці мають бути «мужніми, сильними, мають захищати», дівчата ж мають бути «чарівними, ніжними і берегти домашнє вогнище». Тобто нашим дітям із маленьких років нав’язують викривлені цінності." Який жах!!! Які цінності нав'язують !
Народна прокуратура до Лучанин Показати IP 12 Вересня 2021 10:39
Головне, щоб у шкільних бібліотеках було достатньо книг про права ЛГБТ
Доктор Моро Показати IP 11 Вересня 2021 21:02
Автор петиції - явно нетрадиційний іолоп.
ботоксШМЯК до Доктор Моро Показати IP 12 Вересня 2021 16:02
Для мене такі от нетрадиційні "блакитні" і їм подібні, щось середнє, між купою лайна і тараканом ...
Бульба Показати IP 11 Вересня 2021 21:12
Що взагалі відбувається в головах українців??? Ну от поясніть мені?? Боремось з вітряними млинами!!! Ніколи не буде толку від щаборон, які не шкодять!!!! Краще з наркотою поборіться!!!
Директор Показати IP 11 Вересня 2021 21:58
Ви краще забороніть з батьків гроші збирати в клас на вікна, покраски, жалюзі,парти, телевізори, стінки і т.д бо вже дістало все.Вчитель не збирає, а дає вказівку голові батьківського комітету і поїхало, а вчителю директор і пішов ланцюжок. Ну чому в нас так.
Сс Показати IP 11 Вересня 2021 22:14
Автор петиції любитель нетрадиційних цінностей ????
В . Показати IP 11 Вересня 2021 22:25
Всем успокоиться.решать родителям.как они решат так и будет
старий Показати IP 11 Вересня 2021 22:30
Поясніть які інші цінності нав‘язувати? Яка альтернатива??? Щоб хлопець відчував себе дівчиною, а дівчина хлопцем? Такий варіант? На Укураїні завжди було так, що чоловік захищав свій край і домівку, в жінка берегла сім‘ю і « домашнє вогнище». Автор петиції ти він, вона чи ВОНО!!???
566 до старий Показати IP 12 Вересня 2021 09:34
В Україні
пиняботокс до старий Показати IP 12 Вересня 2021 16:04
Крім того, що автор петиції ВОНО, так ще й воно і знатний провокатор.
Всезнайко Показати IP 11 Вересня 2021 22:54
Нічого дивного. Осінь. Загострення.
Анонім Показати IP 11 Вересня 2021 22:56
Жаль, Велика Вітчизняна мало тривала.
Батько дорослих діте Показати IP 11 Вересня 2021 23:17
Школа - місце для отримання практичних знань, котрі допоможуть у майбутньому себе ГІДНО забезпечити!!! НАХІБА там потрібні якісь "загальноприйняті" святкування??? Перестаньте промивати дітям мізки і давайте їм ПРАКТИЧНІ знання!!! Хоча... кому я пишу???
Давно живу Показати IP 12 Вересня 2021 01:15
А у мене від цієї традиції тільки найтепліші спогади про шкільні роки. Г
Енк Показати IP 12 Вересня 2021 09:00
Варто зареєструвати петицію , що дебілів нарешті нарешті позакривали по спецзакладам
пиняботокс до Енк Показати IP 12 Вересня 2021 16:05
На хворого збоченьця було б добре не звертати увагу... Але я йду куплю біту, пригодиться.