USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.63 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У транспорті Луцька сьогодні понад 38 тисяч разів використали електронний квиток

11 Грудня 2019 16:28
Станом на 16 годину у громадському транспорті Луцька понад 38 тисяч разів розрахувалися електронним квитком, повідомляє Луцька міська рада.

Нагадаємо, з 11 грудня громадський транспорт Луцька запрацював відповідно до програми впровадження автоматизованої системи оплати проїзду. Так, від сьогодні на усіх тролейбусах та автобусах, які працюють на міських маршрутах, встановлено валідатори, системи GPS-моніторингу, системи автоматичного сповіщення пасажирів, системи відеоспостереження. Пасажир, зайшовши у громадський транспорт, може розрахуватися за проїзд за допомогою електронного квитка чи мобільного додатку.

Отож, станом на 16 годину у транспортних засобах зі встановленими валідаторами здійснено транзакцій з оплати проїзду:

КП «Луцьке підприємство електротранспорту» – 30 713 транзакцій;

ТОВ «АТП-Луцьк» автобусний маршрут № 23 – 238 транзакції;

ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД автобусні маршрути № 1, 2, 8, 10, 12, 17, 22, 22а – 6 333 транзакцій;

ФОП Тимощук М.С. автобусний маршрут № 31 – 729 транзакцій.

«Висловлюємо вдячність лучанам, які активно користуються електронним квитком та з розумінням віднеслись до ситуації, яка сьогодні виникла з громадським транспортом. Впровадження системи АСОП є вимогою закону та часу.

Також велика вдячність активним громадянам, які об’єдналися у групи в соцмережах та месенджерах й підвозять один одного власним автотранспортом на роботу та навчання», – йдеться на сайті міськради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 16:38
Яке право має міськрада дякувати чи будь що інше після того як створила транспортний колапс в місті? Ще й дякують тим хто підвозить людей по дорозі!
Люда до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 18:55
А що їм ще лишається?! Нарубали дров, а тепер вибачаються і дякують! "молодці!"
Текст був такий до Лучанин Показати IP 11 Грудня 2019 20:21
Яке право має міськрада дякувати після того як створила транспортний колапс в місті? Ще й дякують тим хто підвозить людей по дорозі
Лучанин до Лучанин Показати IP 13 Грудня 2019 15:07
Яке право має міськрада дякувати чи будь що інше після того як створила транспортний колапс в місті? Ще й дякують тим хто підвозить людей по дорозі - вищий цинізм!
так точно Показати IP 11 Грудня 2019 16:38
ага, той, хто у той транспорт вліз
Роман Показати IP 11 Грудня 2019 16:44
Прискорьте придбання 30 нових тролейбусыв для Луцька !
Олександр Показати IP 11 Грудня 2019 16:45
Дуже не зручно стає користуватись міськім транспортом. Кажуть до Європи їдемо... А в Варшаві за проїзд розраховуються грошима і всім зручно!
Та невже? до Олександр Показати IP 11 Грудня 2019 17:45
А коли ти там був крайній раз? У Варшаві стоять термінали з продажу паперових квитків різної вартості, в залежності від тривалості користування (20хв, 60, 90хв, добові, уікендові і т д). Подібні термінали є у де-яких автобусах, але там сплатити за проїзд можна лише карткою. Придбаний будь-де квиток необхідно скасувати в транспорті( висять апарати,щось на кшталт валідаторів). Тоді на скасованому квитку апарат прописує дату та годину касування. А гроші в транспорті там ніхто не бере - ні водій, ні термінал
Роман Показати IP 11 Грудня 2019 16:46
Прискорьте придбання 30 нових тролейбусів для Луцька !
Анонім до Роман Показати IP 12 Грудня 2019 08:26
Навіть якщо вони прямо вже внесуть всю суму, тролейбуси ще треба буде виготовити, що займе багато часу.
Іван Показати IP 11 Грудня 2019 16:48
Скільки грошей!!!! А гроші в кармани йдть і ніякого ремонту !!!
Додаток Показати IP 11 Грудня 2019 16:50
А якщо громаді міста стає не зручно, то треба шукати тих, кому це вигідно...
Слово Показати IP 11 Грудня 2019 16:54
в місті повний хаос,міська рада тільки звітує в київ ...." от ми зробили електронній квиток"....а що з цього вийшло...
луцький Показати IP 11 Грудня 2019 16:55
Транспорт дайте у належній кількості і ще більше будуть користуватись!
Олеся Показати IP 11 Грудня 2019 17:01
В Варшаві готівкою Коли вже ті валідатори поламаються Вони ж невічні? Можна і безкоштовно бо зранку скільки народу що той валідатор мішає стояти в маршрутці везуть як цеглу людей
факт до Олеся Показати IP 11 Грудня 2019 17:13
Чому наголошуєте на поломці валідатора, а не піднімаєте питання про необхідну кількість транспорту, щоб не возили як цеглу? Допоки у вас такий менталітет - так і будете їздити!
Ігор до Олеся Показати IP 11 Грудня 2019 17:22
Може у Варшаві і готівкою, може там і транспорт муніципальний, може і квиток дають.
Чорний бухгалтер Показати IP 11 Грудня 2019 17:18
КП «Луцьке підприємство електротранспорту» – 30 713 транзакцій (-41% пільговиків, 18000 *4 = 72000 - 10% (для прокладки) = 7200 грн ТОВ «АТП-Луцьк» 238 транзакції (10% пільговиків, 215*6= 1290 - 10% (для прокладки) = 129 грн ТзОВ ВТП «Санрайз» ЛТД – 6 333 транзакцій (10% пільговиків, 5700*6= 34200 - 10% (для прокладки) = 3420 грн ФОП Тимощук М.С. – 729 транзакцій (10% пільговиків, 565*6= 3390 - 10% (для прокладки) = 339 грн Разом фірма-прокладка за неповний день отримала 11088 грн
Петро до Чорний бухгалтер Показати IP 11 Грудня 2019 17:27
Мозолі не натер на калькуляторі ? Бухгалтер...
Василь Показати IP 11 Грудня 2019 17:22
Повнийпровал.
Василь Показати IP 11 Грудня 2019 17:25
Садити потрібно.
ВасилЮ до Василь Показати IP 11 Грудня 2019 20:04
Перевізників - так!
Правда Показати IP 11 Грудня 2019 18:03
На "вулиці" майже 2020 р.А ми "печерний" вік,бо так дуже "грошовито"чиновникам і їх посібникам.Біда наша,що ми не можемо обєднатись і вимагати свої права,часто ми їх просто не знаємо,іноді ігноруємо,бо так жити зручно і ні за що не відповідати,бо це класичний "СОВОК"....прикро,але це так...
Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 18:12
Чим ви хвалитесь? Люди доїхати не можуть нормально ні на роботу ні з роботи. Така кількість трансакцій за рахунок того, що немає іншого транспорту і люди мусять їхати тим , що є. Проїздні скасували і мусиш по тролейбусах пригати як заєць по десять разів на день, і витрачати в рази більше коштів. Якби забезпечили адекватну альтернативу звичайно була б честь і слава. А так до дупи такі ноухау. Ціни європейські, а умови далекі від європейських, втім як і зарплати. Спробували б самі посадовці на роботу добратись без своїх машин в громадському транспорті , особливо з віддалених районів чи передмістя. Дякуємо за такий різдвяний подарунок.
Люда до Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 19:11
Тож так! Тільки незручності для людей, дітей, студентівЩе й хватило розуму це все впроваджувати на зиму!
ЛуцькУ до Луцьк Показати IP 11 Грудня 2019 20:11
То подякуйте перевізникам, що саботують впровадження сучасних засобів! А так-би була і кількість транспорту і кількість трансакцій! Ви можете зрозуміти у решті решт у чому проблема, чи не зміг сьогодні доїхати і все, буду лаятись на всіх?! А те що вас роками дурять - то нічого, нормально сприймаєте? Терпіли!!!
НЕЛЯ Показати IP 11 Грудня 2019 18:58
А я вийшла на 25 хв раніше з дому. Доїхала на роботу вчасно, правда трохи пройшлася. Ну що ж --для здоров"я корисно.Люди, шукайте позитив--все владнається!
Кіношка Показати IP 11 Грудня 2019 19:37
А я задоволена)) Вчора купила ввечері картку в СПАРі, чоловік поруч допоміг за три секунди все владнати) Сьогодні вперше "клацнула" карткою в тролейбусі) Одразу побачила залишок коштів і те, що зняло 4 гривні. А маршрутками я й за готівку дуже рідко їздила. Так що все добре)
123 Показати IP 11 Грудня 2019 20:48
Нарешті,дочекалися. Зміни починаються.Молодці!!! Люди майте трохи терпіння, все налагодиться за кілька днів.