У центральному парку Луцька встановлять відеоспостереження
Півтора мільйона гривень з бюджету міста виділять на реалізацію проекту «Безпечне місто», який передбачає прокладання оптичного волокна та встановлення камер спостереження у Центральному парку.
З ініціативою щодо перерозподілу бюджету під час пленарного засідання чергової 70-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 лютого, виступив депутат Ігор Поліщук.
З його слів, для ефективної реалізації проекту «Безпечне місто» у Центральному парку Луцька потрібно 1,5 мільйона гривень.
«Центральний парк у Луцьку користується популярністю в усі пори року, і не лише в денний час. Ці кошти потрібні на прокладання оптоволокна. Тому я прошу зняти кошти, передбачені на облаштування міських скверів на реалізацію проекту «Безпечне місто» у парку, оскільки два із цих скверів – на вулиці Матросова та на проспекті Волі виявилися в приватній власності», – зазначив обранець громади.
Так, луцькі депутати таку ініціативу підтримали, проголосувавши у більшості «за».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З ініціативою щодо перерозподілу бюджету під час пленарного засідання чергової 70-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 26 лютого, виступив депутат Ігор Поліщук.
З його слів, для ефективної реалізації проекту «Безпечне місто» у Центральному парку Луцька потрібно 1,5 мільйона гривень.
«Центральний парк у Луцьку користується популярністю в усі пори року, і не лише в денний час. Ці кошти потрібні на прокладання оптоволокна. Тому я прошу зняти кошти, передбачені на облаштування міських скверів на реалізацію проекту «Безпечне місто» у парку, оскільки два із цих скверів – на вулиці Матросова та на проспекті Волі виявилися в приватній власності», – зазначив обранець громади.
Так, луцькі депутати таку ініціативу підтримали, проголосувавши у більшості «за».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Оптимістка
Показати IP
26 Лютого 2020 11:35
Ура! Нарешті! Хоч подивимось яким хворим заважають сміттєбаки)
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37
Після сексу в «Жигулях» народила дитину: на Волині за зв'язок з неповнолітньою судили чоловіка
Сьогодні 09:39
Сьогодні 09:39
У Луцьку зафіксували рекорд максимальної температури
Сьогодні 09:10
Сьогодні 09:10

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.