USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Перший тур виборів мера в Луцьку: впевнено переміг Ігор Поліщук

26 Жовтня 2020 16:33
Порахували результати з усіх дільниць Луцька. Ігор Поліщук зі значним відривом переміг своїх опонентів серед кандидатів на посаду Луцького міського голови.

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів.

Станом на 16.30 відомі результати голосування на 107 зі 110 виборчих дільниць Луцької міської об’єднаної територіальної громади.

Згідно з результатами, більшість лучан проголосували за кандидата на посаду мера міста Ігоря Поліщука.

Найімовірніше, у другому турі він зустрінеться з Богданом Шибою. Розрив між кандидатами складає майже 20% на користь Ігоря Поліщука.

Загалом, голоси розподілилися наступним чином:

Ігор Поліщук – 32,18%

Богдан Шиба – 12,94%

Юрій Моклиця – 12,39%

Алла Надточій – 10,09%

Роман Бондарук – 9,46%

Микола Федік – 6,52%

Ірина Чебелюк – 5,90%

Євген Мельник – 3,14%

Артур Мартіросян – 1,78%

Віктор Грисюк – 1,69%

Дмитро Глазунов – 1,34%.

Офіційні результати виборів будуть повідомлені згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2020 16:42
Успіху і перемоги Ігор Ігорович.
К.лучанин до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2020 18:01
Ті хто намінусував це ,очевидно, ботоферма Шиби і базарники Ну ніяк не вгамується Шиба. Він так і не визнав своїх помилок . Два рази в одну і ту саму річку не вступають.Тепер основний акцент Шиба робив у своїх виступах на перенесенні ринку, мовляв Палиця " бульдозером " попер на підприємців -базарників старого ринку. Ну частину ринку перенесли , інша залишилась для реконстркуції. Проблема залишилась із доїздом до нового ринку . Немає зручних маршрутів для лучан. Оце треба вирішити швидко.Все решта утрясеться і владнається новою міськрадою. Поліщук і команда знають що робити у Луцьку. Зроблено багато для лучан і Луцька. Шиба , вибачте мене, скоріше б всрав..я, а ніж впорався з тими обємами робіт що зробила нинішня міськрада. Так що вперед " За майбутнє" !
Лучанин до К.лучанин Показати IP 27 Жовтня 2020 11:23
Мінусують ті, хто має думку відмінну від вашої. Для того і інснують вибори, щоб врахувати думку кожного.
к.лучанин до Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2020 18:40
Думка кожного відображена на виборах в бюлетенях. А пост як такий і вибори це різні речі і не треба плутати . Моя думка входить в число більшості думок що зебезпечують результат 32,18%.
Баба Вадя до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2020 18:09
Циплят по осені рахують.....
лучани Показати IP 26 Жовтня 2020 16:55
Штибу на кол і у СІЗО! Де розслідування і справа з лізингом автобусів, через що лучани зараз мають такі зас...і маршрутки?! І багато ще чого за тим Шибою, що у цивілізованих країнах вже б давно привело його на лаву осудних!
Оля Показати IP 26 Жовтня 2020 17:01
Вітаємо! Молодий, розумний, достойний. Не боїться приймати складні рішення і відповідати за них!
Тракторист Показати IP 26 Жовтня 2020 17:15
Погано що не а першому турі!!! За Поліщука І.І. !!!
Луцьк Показати IP 26 Жовтня 2020 17:51
Хоч би те шибануте не пройшло в другий тур.
Отакої Показати IP 26 Жовтня 2020 18:00
Це немає НІЯКИХ результатів,бо все рахують вручну і оприлюднять десь 28 після обіду-голова ТВК.Що це за цифри???
Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 18:18
Я в шоці. Які д.. голосували за Шибу. Тільки відновили місто після його "керування". Мабуть хочуть зробити його ще "гавнішим".
valdis peish до Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 18:24
а за кого ти проголосував? напиши - я поставлю тобі діагноз
Анонім до valdis peish Показати IP 26 Жовтня 2020 20:34
А ти психіатр чи теж лікувався?
За Поліщука Показати IP 26 Жовтня 2020 19:07
Юху...ну шо базарнікі? нарешті скоро вас не буде під замком))) Вітаю Ігор Ігорович!
Луцьк до За Поліщука Показати IP 26 Жовтня 2020 20:09
Та шиба викине їх швидше і усіх відразу під лозунгом ''це історична пам'ятка, а не місце для базару. Це для розвитку туризму''. В цієї особи немає людей і для людей. Люди для нього засоби для досягнення мети. Обіцяти воно вміє, а потім ''хто обіцяв? Кому обіцяв?'' Це проходили підприємці з мостом на варшавці. Викинув з робочих місць і не скривився. Це злопам'ятна, хтива , мстива і підла особа без сорому і честі, порядності і мужності визнавати помилки. Влазить в молодіжні осередки і пудрить мозок з ''щирою'' посмішкою і гарними словами. Та щирості і правди там нема.
Дмитро Показати IP 26 Жовтня 2020 19:41
Впевнено - це коли в першому турі! А так не впевнено і не переміг. Чекаємо.
Виборець до Дмитро Показати IP 27 Жовтня 2020 13:36
Другий тур, якщо набрано менше 50. Чи не так,
Лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 20:50
На другий тур не піду
Вадім Показати IP 27 Жовтня 2020 09:06
Я раніше писав, що Поліщук це єдиний кандидат, який достойний посади мера в Луцьку. Ним вже зроблено багато роботи, але й багато ще попереду. Писав ось тут: https://www.volynnews.com/news/all/prohrama-kandydata-na-posadu-lutskoho-misoho-holovy-ihoria-polishchuka/?comment_888761#comment_num_888761 і отримав 50 мінусів і критику.
море Показати IP 27 Жовтня 2020 10:42
Для чого той другий тур
море Показати IP 27 Жовтня 2020 10:46
Для чого той другий тур
Адретан Показати IP 28 Жовтня 2020 09:09
Я за Ірину голосував! Жінки мають право!
Пенсія Показати IP 28 Жовтня 2020 09:55
Чому ви дивуєтеся такому відсотку у пришибка? Все ж логічно, явка виборців низька, більшість голосуючих - пенсіонери, хто голосував вдома теж вибирали шибу, бо більше нікого не знають, от вам і результат.