USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

У центрі Луцька BMW збив дівчинку

24 Квітня 2019 18:06
У Луцьку BMW наїхав на дитину.

Як повідомили очевидці Інформаційному агентству Волинські Новини, ДТП сталася 24 квітня на вулиці Коперника, 35.

На місце події прибула патрульна поліція Волині.

Зі слів речниці патрульної поліції Ольги Бузулук, водій 1989 р.н. керуючи автомобілем BMW здійснив наїзд на дитину 2012 р.н., яка перебігала дорогу поза пішохідним переходом.

Попередній діагноз – перелом руки та травма щелепи. Дитину забрала карета швидкої у Волинську обласну клінічну лікарню.

Маму дівчинки повідомили про інцидент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анонім Показати IP 24 Квітня 2019 18:58
Вбити скотиняку ...
Нім до Анонім Показати IP 24 Квітня 2019 19:59
ту що 2012 р.н.? чи 1989 р.н.?
Кого до Анонім Показати IP 24 Квітня 2019 20:17
Кого ви мали на увазі?. Дитину, яка перебігала по за переходом, чи водія, який не вспів зреагувати на бігунку?
БОС до Анонім Показати IP 24 Квітня 2019 21:09
Подумай і уточни кого.
Євробляхи Показати IP 24 Квітня 2019 21:42
А де мола та клята горе матір???! Дитині 7 років? То її треба скотину до суду
Тор до анонім Показати IP 24 Квітня 2019 22:38
Підтримую. Нічого ганяти по місту на швидкості з якою не можеш справитись. Щодо дівчинки, всі ми колись були дітьми. А тепер виросли і стали дуже розумні.
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2019 00:49
Поза пішохідним переходом, кажете... А де розмітка на цій дорозі? З максимально дозволеної швидкості у місті, а саме 50 км/год, можна зупинитися практично миттєво, особливо на БМВ. Наскільки я пам'ятаю, там колись стояв знак 1.33. Бридко читатити сучасні коментарі поліції - непрофесіоналізм в усьому. Так, дівчинка перебігала, а перед тим хлопчик, там ще й бабуся хотіла перейти, але не змогла, бо тільки на дорогу стане, а там авто, тільки знову, а там авто, мусила додому повернутися. Щоб там перейти дорогу треба або дочекатися пізнього вечора поки машине не буде, принаймні рідко будуть їздити, або щоб хтось зупинився і пропустив. Цей не пропустив, бо він і не думав що десь треба зупинятися, як і думає більшість коментаторів, бо вони з авто мабуть ніколи не виходять і через це гостра киснева недостатність з наслідками які ми бачимо.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2019 11:00
Цією вулицею на швидкості обїзджають пр Волі, щоб перед кожним пішоходним не зупинятися.
Відвідувач Показати IP 26 Квітня 2019 00:14
Як вже задовбали ті машинщікі. Засра** весь Луцьк тими авто. Людей менше ходить чим їздять ці товстож**і. Займайтеся спортом, нек** літати за 100 мертів в магазин на авто, жиртреси