USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька легковик збив вагітну жінку

12 Листопада 2021 14:46
Аварія, під час якої постраждала вагітна жінка, сталася на проспекті Президента Грушевського в Луцьку.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили очевидці.

Біля «Променя» легковик збив жінку, яка переходила дорогу.

Як розповів завідувач центральної оперативної диспетчерської служби швидкої допомоги Станіслав Лінік, до медиків надійшло повідомлення о 13:41. Зазначалося, що автомобіль збив вагітну жінку. На місце події відразу виїхала бригада швидкої. По приїзду медики оглянули потерпілу та доставили у перинатальний центр. У жінки - гостра реакція на стрес.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 14:59
Невже думають, що певний стан додає безсмертя?
Анонім до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 15:23
пішохідний перехід...
Анонім до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 17:28
Так. Пішохід завжди прав, але не завжди жив. Якась пішохідна корона заважає перед переходом подивитися по сторонах.
Мінома до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 20:06
Мислення бота. Жива людина так не подумає. Раз часто збивають на переходах, значить нічого не залишається як дивитись по сторонах. Типу так все має бути...
Лучанка Т до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 21:07
Кожного разу, як перехожу вулицю на переході, дивуюсь. Таке враження, що пішоходи нижча каста. Є виховані водії, які себе поважають, ті зупиняються. Решта, бидло. Тому не дивуюсь статистиці .
Лучанка Т до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 21:38
Ні, є правила дорожнього руху. І є обмеження швидкості. Збив - значить рухався з перебільшенням. Інакше, встиг би пригальмувати. І не потрібно списувати на певний стан. З такою логікою ми за кілька років на дорогах повбиваєм один-одного. У нас і так фатальна статистика на дорогах. Причина - неадекватне его у власників за кермом!
Народна прокуратура Показати IP 12 Листопада 2021 15:28
Відчуття безсмертя, як видно, додає декому перебування за кермом транспортного засобу. Ти не помітив, що подія сталась на пішохідному переході?
Мене бісить до Народна прокуратура Показати IP 12 Листопада 2021 16:34
Маса людей, ( особливо прекрасна половина людства ) при переході вулиці розмовляють по моб.телефону. Мені незрозуміло, чому їх не штрафує поліція ? В Польщі - штрафує, в Литві- штрафує, в Латвії - штрафує. А в нас - повна безкарність...Навіть в сирисири міліціонер на 3 карбованці штрафував (наприклад - за перехід на червоне світло) і квитанцію видавав.... Зараз поліціянта на тротуарі не побачиш.....
Анонім до Мене бісить Показати IP 12 Листопада 2021 16:49
Пішохід на пішохідному переході і крапка.
Лучанка Т до Мене бісить Показати IP 12 Листопада 2021 21:21
Ви, коли за кермом, хіба не повинні реагувати на дорожню ситуацію? Рухатись зі швидкість 50 км/ год.? Які питання? Цього достатньо, щоб пригальмувати. Я не про безголових, які постійно в телефоні, я про вас. Ви учасники руху, тому самі будьте уважними і відповідальними. Крапка! Вам потрібні поліцейські на дорогах? А самі з собою впоратись не можете? ГАНЬБА!!!
КОЛІСНИК БОГДАН ІВАН Показати IP 12 Листопада 2021 15:47
Панове про що ви сперечаєтеся? Слідство має встановити хто здійснив рух на червоне світло авто чи вагітна жінка.
клава Показати IP 12 Листопада 2021 15:59
винні і водії і пішоходи!не раз помічаю як пішоходи впевнено випригують на пішох перехід, не дивлячись як їде авто на великій швидкості і водій просто не встигне загальмувати , або їздять пяні , такшо не розраховуйте , що водій може чи встигне зупинитися , а треба самим бути уважними і виймати хоть інколи очі з гаджетів
Анонім до клава Показати IP 12 Листопада 2021 16:27
причини подібних випадків, мабуть, полягають в нашій самооцінці. більшість з нас оцінює придбання власного авто як підтвердження власної унікальності та неперевершенності. чим дорожче авто, тим більш унікальним кожен з нас себе вважає. і ця уявна "унікальність" дозволяє керувати в стані сп'яніння, не користуватися ременями безпеки, не дотримуватися швидкісного режиму, не вмикати поворотник, з'їхати з кола з крайньої лівої смуги, повернути ліворуч на Набережній до власного будинку через дві суцільні і т.д. (спостереження одного дня). кожного разу при переході пішохідного переходу позаду чути агресивне загравання з педаллю акселератора, ніби водій не чув про налаштування холостого ходу.
Лучанка т до Анонім Показати IP 12 Листопада 2021 21:27
Повністю з Вами згідна!
до клава до клава Показати IP 12 Листопада 2021 16:31
Винні і водії і пішоходи, але є одне але...багато водіїв перед пішохідним переходом не гальмують, а їдуть як ви констатуєте, на великій швидкості. Хоча. мають гальмувати і пропускати пішоходів. Спішать, а потім наслідки мають.
Анонім до клава Показати IP 12 Листопада 2021 16:49
Яка велика швидкість у місті?
М Показати IP 12 Листопада 2021 16:30
В цьому місці через припарковані авто не видно пішоходів, як почали рух по переходу.
Саша до М Показати IP 12 Листопада 2021 18:19
погана видимiсть чи оглядовiсть - збавляй швидкiсть хоч до 5км/год. але ж нашо! а про гальмiвний шлях половина певно взагалi поняття не мають i думають що на 70км\год тормозне прям одразу. особливо на Перемоги з моста полюбляють в склизьку погоду.
Анонім до Саша Показати IP 12 Листопада 2021 21:27
гальмівний шлях? - ні, не чули
Мутний Показати IP 12 Листопада 2021 16:38
Розміщення пішохідного переходу не відповідає нормам дсту та розміщений в притул до паркувальних кішень. Автомобілі які припарковані у кишені значно обмежують видимість пішохідного переходу. Потрібно бути дуже уважним і водіям і пішоходам.
Лучанка Т до Мутний Показати IP 12 Листопада 2021 21:52
Звичайно, є багато непродуманих моментів. Але, я знаю одне. Якщо водії дотримуються обмеження руху по місту 50км/год., проблем не виникає.
Сашка Показати IP 12 Листопада 2021 16:53
Там з протилежної сторони від Променя, із-за припаркованих авто перед переходом, зовсім не видно пішоходів, як починають переходити дорогу. Виходить що пішохід вже на половині пішохідного, а для водія - він тільки но вийшов на нього.
Сусід Показати IP 12 Листопада 2021 19:40
В суд подати на того "умельца ",який розмітив два останні кармани для машин в притул до переходу.Переднє ліве колесо стоіть за пів метра від перходу. Де 10 метрів за правилами до переходу?Постійний скрегіт гальм, аваріі.На що дивиться поліція?Яка може бути безпека пішоходів, якщо водію не видно пішохода А пішохід не бачить авто, яке несеться зі сторони ж.д.вокзалу.
Ісса Ндойє Показати IP 12 Листопада 2021 21:50
Я бачу цей перехід і пересікаю майже кожен день. Скажу одне - швидкість руху легкових автомобілів по проспекту президента Грушевського у Луцьку у 80 % складає 70 - 90 км/год, а особливо відморожені розгоняють авто до 100 км/год. А після завершення нічного відпочинку у "ВЕРСАЛІ"- усі , повторюю усі !!! молодикі сідають за кермо у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння і тоді починаються перегони. Екіпажів патрульної поліції там ніколи немає - тому що є можливість отримати по морді, або кулю чи ножа, таке там середовище поблизу РЦ " Промінь".
123 Показати IP 13 Листопада 2021 08:55
Ви, що не знаєте, як права продаються? Будь якому ідиоту, кретину, навіженому вбо чи Вільчинський аби гроші були. потім дивуєтеся