USD 39.45 39.77
  • USD 39.45 39.77
  • EUR 39.60 39.85
  • PLN 9.70 9.85

У центрі Луцька розмалювали асфальт

19 Травня 2018 18:08
Школярі Луцька розмалювали Театральний майдан на еко-тематику. За своїм малюнки діти отримали солодкі подарунки.

Екологічний фестиваль «Зелена школа» відбувається у Луцьку з нагоди Дня Європи та в рамках українсько-німецького проекту «Екологічна дружба понад кордонами». Захід реалізовує Луцька міська рада та Адміністрація краю Ліппе ФРН.

В.о. начальника управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Вікторія Гомонець розповідає, що тема конкурсу малюнків – екологія та збереження довкілля.

«Наші учасники малюють зображення квітучої та гарної планети – якою вона має бути, і якою ми маємо її зберегти. Учасники конкурсу отримають солодкі подарунки», - каже Вікторія Гомонець.

Зауважимо, що екологічний фестиваль триватиме до вечора, тут відбуваються майстер-класи, конкурси та розваги для дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Пікассо Показати IP 19 Травня 2018 20:48
ВАНДАЛИ!!!
saa до Пікассо Показати IP 19 Травня 2018 23:23
Слиш пикасо - вандалізм - коли ти ходиш своїми брудними шкарами по асфальту священного центра Луцька. Засохни в своїй мокшанії....
dd Показати IP 19 Травня 2018 21:26
це бруківка. асфальта в луцьку немає
saa до dd Показати IP 19 Травня 2018 23:25
Асфальту немає в центрі китайского хабаровска... Піди подивися.
Анонім Показати IP 19 Травня 2018 22:27
А мити хто буде?За чиї кошти?Дорогу перекрийте завтра на пів міста,був мер то такого безладу не було,дорогу раз в пів року перекривали,а зараз що тижня,ви там так піаритесь перед виборами?
saa до Анонім Показати IP 19 Травня 2018 23:36
Так ти вийди да помий нарешті мухаСаранск від воні путіна... Анонім - пиши в свої руские вести - залиш лучанам їм Рідний Луцьк на їх власній розсуд.
Лучанин до Анонім Показати IP 20 Травня 2018 09:54
Морський закон Дощ змиє
saa Показати IP 20 Травня 2018 00:17
То є файно. Дякую Боже, що не москаль.