USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.75 9.87

У центрі Луцька пенсіонер, перебігаючи дорогу, потрапив під колеса маршрутки

19 Серпня 2022 11:26
Зранку 19 серпня на одному із пішохідних переходів на проспекті Волі у Луцьку маршрутка № 31 збила пенсіонера, який перебігав дорогу.

Про це повідомляє Суспільне.

83-річного чоловіка з місця пригоди забрала карта швидкої допомоги.

Як розповів 60-річний водій маршрутки Ігор Осіюк, аварія сталася, коли усі пішоходи закінчили перехід дороги.

«Машини усі рушили і чоловік вискочив на дорогу, вдарився об бік маршрутки, впав і розбив лікоть», – каже водій.

Читати ще: П’яний водій відразу втік: відео моменту смертельної ДТП у Луцьку. Відео 18+

Зі слів водія, на момент аварії світлофор на проспекті Волі не працював. Станом на 11:00 на місці аварії працюють правоохоронці, тривають слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Народна прокуратура Показати IP 19 Серпня 2022 12:50
За останні дні друге ДТП, де пенсіонери 80+ перебігали дорогу. Може це цинічно звучить, але напевне їм треба влаштувати якісь спортивні змагання, щоб мали де енергію свою витрачати
Водій Показати IP 19 Серпня 2022 13:25
Що то таке сталось, що ті пенсіонери кому за 80 як подуріли..... Це вже другий випадок протягом тижня...
Саньок Показати IP 19 Серпня 2022 13:59
нехай цих маразматиків діти не випускають з дому, щоб не створювали проблем нормальним людям.
Лучанин Показати IP 19 Серпня 2022 15:21
А де в цi години коли не працювали свiтлофори на двох перехрестях одночасно були, спiвробiтники полiцii????
Люба Показати IP 19 Серпня 2022 15:35
На пішохідному переході згідно правил ПДР автомобіль повинен не давити а пропустити пішехода,за кермом потрібно бути уважним а не калічити людей!
Grudik до Люба Показати IP 19 Серпня 2022 17:47
А "пішеход" повинен впевнитись у відсутності транспортних засобів, що наближаються. Тобто у безпечності свого "маневру".
Grudik до Люба Показати IP 19 Серпня 2022 17:49
а ще, згідно ПДР: Пішоходам забороняється: раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід