USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

У центрі Луцька відкриють новий ресторан

14 Вересня 2018 12:59
До кінця осені в центрі Луцька запрацює новий ресторан.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів учасник шоу «Король десертів» на телеканалі «1+1», кондитер Антон Линда.

«Зараз іде розробка меню для нового закладу. Він відкриється в середині осені, можливо наприкінці. З назвою поки не визначилися, але проект запущено і через місяць-два в Луцьку з’явиться новий ресторан», – сказав Антон.

Як додав, він працюватиме над розробкою кондитерської карти для цього закладу.

Читайте більше в інтерв’ю: «Я був конкурентом для всіх», – лучанин про шоу «Король десертів», роботу на Мальдівах і дивне прізвисько

Окрім того, кухар пригадав, що на попередньому місці роботи в Луцьку, власник закладу вирішив встановити на кухні камери, аби відвідувачі могли спостерігати за тим, як готуються страви.

«Мені здається, що це хороша практика, яку потрібно впроваджувати на всіх кухнях. Це дисциплінує», – зазначив Антон.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
11 Показати IP 14 Вересня 2018 13:06
Чи нам не п**уй. Ми збираємося на комуналку
Вдячний вилинополішу до 11 Показати IP 14 Вересня 2018 16:12
То й не пиши тут як не має гроші. Не псуй настрій безпроблемним людям.
волинь Показати IP 14 Вересня 2018 14:39
на..ра той ресторан....дебилизм....
123 до волинь Показати IP 14 Вересня 2018 15:34
А в чому дибілізм? В тому, що власник ресторану розвиває свій бізнес? Дає людям робочі місця?Платить податки в державу? Дає змогу людям гарно і смачно провести час?
лучанин до 123 Показати IP 14 Вересня 2018 16:16
А в людей відбирає гроші.
123 до лучанин Показати IP 14 Вересня 2018 18:14
Ахахахах «відбирає гроші» Ахахах тебе силою заставляють туди іти і щось замовляти???
Я в шоці до 123 Показати IP 15 Вересня 2018 23:47
З зарплатою 3200грн тре думати не про то шо якій він хороший шо робить ще одне місце де люди будуть гроші просирати нам цього так нехваиало. Барів ригаловок кавярень на кожній вулиці куди не плюнь.
Вдячний волинополішу до волинь Показати IP 14 Вересня 2018 16:13
Ото ж бо. Не маєш гроші - зароби, а не гидь в інтернеті.
Я в шоці до Вдячний волинополішу Показати IP 15 Вересня 2018 23:48
Заробить де? В польші?