USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У центрі Луцька відкрили світло-музичний фонтан. Фото, відео

20 Жовтня 2020 19:56
Із музикою та різнокольоровими струменями – в самому серці Луцька ввечері 20 жовтня відкрили довгоочікуваний водограй.

Площа фонтану сягає близько 10х10 метрів. Це так званий фонтан сухого типу – різнокольорові струмені води б’ють буквально з-під землі, а у вимкненому стані водограй перетворюється на площу, якою можна ходити. Окрім того, наявний музичний супровід.

Навколо фонтану також облаштували амфітеатр із багаторівневими лавками для глядачів.

Цього вечора вони були заповнені лучанами, які зібралися в центрі, аби помилуватися новою атракцією рідного міста. Усі охоче робили пам’ятні знімки біля водограю та записували відео на свої телефони.

Як розповів у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини депутат міськради, радник Луцького міського голови Ігор Поліщук, із 2004 року на Театральному майдані знаходилася пуста бетонна конструкція від недоробленого фонтану.

«Ми ще минулого року вирішили покласти цьому край і облаштувати тут дійсно гарний фонтан, але трішки не встигли. Тому цього року взялися за реалізацію проєкту. Хотіли завершити його до Дня незалежності або до Дня міста, але різноманітні бюрократичні процедури не дозволили нам цього. Однак ми встигли це зробити зараз. Поки хороша погода фонтан буде працювати та радувати лучан», – сказав Ігор Поліщук.
Він подякував усім причетним до реалізації проєкту та висловив упевненість, що водограй слугуватиме покращенню іміджу Луцька: «Хочеться подякувати всім, навіть тим, хто критикував необхідність реалізації цього проєкту, тому що це нам додавало ще більше енергії та впевненості, що його таки потрібно реалізовувати. Хочу подякувати всім лучанам, які допомагали нам, підказували ідеї. Я переконаний, що, навіть незважаючи на те, що сьогодні складні часи, це потрібна інвестиція в нашому місті, тому що це окраса нашого міста, окраса Театрального майдану, місце, куди хочеться прийти самому і не соромно привести гостей міста. Фонтан – це початок реконструкції Театрального майдану, яку ми продовжуватимемо в подальшому. Чудово, що нам все вдалося, і дай Боже, щоб цей фонтан слугував нам багато-багато років».
Нагадаємо, 11 жовтня фонтан у центрі Луцька запустили в тестовому режимі. Його мали відкрити до Дня міста, який відзначали 12-13 вересня. Але, за словами директора КП «Луцькводоканал» Віктора Гуменюка, завершити роботи вчасно не вдалося через низку форс-мажорних обставин, зокрема карантинні обмеження та оскарження трьома учасниками рішення тендеру в Антимонопольному комітеті.

Вартість капітального ремонту фонтану з облаштуванням комплексу рекреаційних споруд на Театральному майдані становить 12,419 мільйона гривень (із врахуванням ПДВ).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Лучани Показати IP 20 Жовтня 2020 20:40
Амфітеатр так і не доробили !
Лучанин до Лучани Показати IP 21 Жовтня 2020 10:16
Амфітеатр там взагалі недоречний, бо він закриває з боку Будинку культури весь майдан, а з боку майдану - Будинок культури та решту будинків. Це щось на зразок щитів з рекламою, які розміщені на проспекті Волі, стоїш між ними і ти вже не бачиш ні вулиці, ні клумб, ні дерев, ні будинків, одна реклама. А фонтан гарний.
Хрен собачий до Лучани Показати IP 22 Жовтня 2020 10:44
Ага...І підземний перехід також. Зате зробили безкоштовний душ для бомжів і п'яниць в літню пору
123 до Лучани Показати IP 22 Жовтня 2020 19:18
І туалет...
Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2020 20:51
Амфітеатр потрібно доробити
Розумний Показати IP 20 Жовтня 2020 22:43
Доробить молодь - розмалює гарно)
ВВК Показати IP 20 Жовтня 2020 22:53
Хочу щоб вибори були два раза на рік
Їван з Гнідави Показати IP 20 Жовтня 2020 22:58
Ото плануємо, будуємо і отака, як фонтан, і Україна в кінці виходить !
банзай Показати IP 21 Жовтня 2020 07:25
дайте гарачу воду! то люди ще й помиються
Всезнайко Показати IP 21 Жовтня 2020 08:05
А крім гімну музики більше немає? Будемо цілий день його слухати?
фінансіст Показати IP 21 Жовтня 2020 10:21
Хтось скаже - в яку копійку цей фонтан обійшовся ???? Наприклад - в мене вулиця має грунтове покриття (до центра міста - 4 км.) Немає коштів в бюджеті. Потроху Україна перетворюється на Аргентину (чи Гондурас), Центр сяє вогниками, а на периферії - фавели...
Бюджет до фінансіст Показати IP 21 Жовтня 2020 17:50
Приблизно 11-13 млн. гривень, точно не пам'ятаю.
Петро Показати IP 21 Жовтня 2020 10:28
"Шедевр!" Майже як Уманський фонтан!
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2020 10:29
Скільки років робили і зробили таку фігню, 2020 рік, можна було щось сучасне зробити((
луцький Показати IP 21 Жовтня 2020 10:41
От якого милого дітвора там по фонтану бігає? Це для того зроблено? Що за люди?! Камери поставили, щоб потім вандалів ловити, чи там постійний пункт охорони буде? :) Від наших недо... треба берегти якщо таке зробили!!!
Лучанин до луцький Показати IP 21 Жовтня 2020 12:23
А що не так із тим, що дітвора бігає? На те вона і дітвора, щоб бігати. Фонтан від того не постраждає...
Тетяна Показати IP 21 Жовтня 2020 12:03
Супер, влітку буде класна розвага дітлахам
Коля Показати IP 21 Жовтня 2020 12:37
Краще б опалення включали вчасно !!!
Зозулька Показати IP 21 Жовтня 2020 13:33
Нас - ще малих колись давно лучан - радував дельфін, а сучасна малеча, бачу, тішиться від вогників.
Лена Показати IP 21 Жовтня 2020 15:18
А опалення на соборності ще досі не включають не зважаючи що холодно і грип і коронавірус. А от фонтан до виборів встигли включити (
AссА Показати IP 21 Жовтня 2020 22:24
завтра зеля там побігає
Розум Показати IP 22 Жовтня 2020 19:18
А туалет в центрі Європейського міста...коли відкриють???