USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У центрі Луцька водійка знесла дерево і втекла. Відео інциденту

19 Квітня 2021 14:16
У центрі Луцька навпроти магазину WINETIME водійка звалила посаджене кілька років тому дерево.

Про це у Фейсбуці повідомив Ілля Токаренко.

З його слів, подія трапилася на очах у десятка людей.

«Невідома панянка на Skoda звалила посаджене дерево, яке хочу помітити, висаджував сам мер міста. Просто тупо на очах у десятка людей. Камера єдина на Соборі тому потрібно якійсь запит від Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради. От такі в нас єздоки. Ну не можна же так. Ну хоч з машини же можна вийти?» – йдеться в дописі.

Читати ще: У центрі Луцька квітнуть унікальні іранські сливи. Фото
На сторінці Муніципальної Варти Луцької міської ради опублікували відео інциденту, зазначивши, що це сталося близько полудня. Відповідну заяву щодо водійки Skoda подали до поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ахаха Показати IP 19 Квітня 2021 14:25
забула де тормоз?
Лучанин Показати IP 19 Квітня 2021 14:28
Та нє ! То така тактика по зносу дерев і вивільнення місця для вcтановлення пам'ятника св. Михаїлу !
Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 14:29
Це могла б бути людина,все по переду в цієї особи за кермом.
Лучанин Показати IP 19 Квітня 2021 15:12
Тож вийшла з машини!
102 і камера Показати IP 19 Квітня 2021 15:38
Понасаджували дерев в Луцьку, нормальній людині на автомобілі навіть припаркуватись неможливо. А ось за металічного стовбика, що з'явився у мене на шляху - дуже рада, бо на всій швидкості влупилась би передком авто у паркан Кафедрального Собору ПЦУ.
Лёнин В.И. Показати IP 19 Квітня 2021 15:49
Кто-то 22 апреля в этот памятный день посадит дерево )))
Володимир Показати IP 19 Квітня 2021 16:45
Чого зразу втекла? Вона що, мала відразу садити нове дерево?
Джек до Володимир Показати IP 19 Квітня 2021 19:42
Там ж висить вивіска-ЯКЩО ЗІБ‘ЄТЕ ДЕРЕВО І ПОБ‘ЄТЕ РАДІАТОР-ЧЕКАЙТЕ ДОКИ ВИТЕЧЕ ТОСОЛ І ЗРАЗУ НОМЕР ДОПОМОГИ ПОСАДКИ ДЕРЕВ
лучанка Показати IP 19 Квітня 2021 17:36
то є жах як такі їздять містом це є жах
Олександр Показати IP 19 Квітня 2021 18:05
Всі з першого дня стали Водіями! Розгубилась, шкоди та біди не наробила.
Анатолій Показати IP 19 Квітня 2021 22:25
Подумаєш дерево, тут люди примудряються в день на рівній дорозі опори електропередач вщент зносити.
Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 23:58
Та якби не стовпчик то вона прямо в він тайм заіхала би!
петро Показати IP 21 Квітня 2021 15:02
Так і хочеться сказати, я сьогодні напився і зламав деревце, як мені людям дивитись в лице...