USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

У вбивстві Шеремета звинувачують рок-музиканта і бійця АТО Андрія Антоненка

12 Грудня 2019 16:12
Київський рок-музикант Андрій Антоненко, відомий під ім’ям Riffmaster, повідомив, що йому пред’явили звинувачення у вбивстві журналіста Павла Шеремета.

«Мені пред’являють вбивство Шеремета. Прямо зараз. У моєму дворі. Буде обшук. Хелп!» – написав Антоненко.

Варто зазначити, що незадовго до цього глава МВС Арсен Аваков написав, що Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи про вбивство Павла Шеремета.
Відомо, що Антоненко призупинив музичну кар’єру і став сержантом ООС. Його пісню «Тихо прийшов, тихо пішов» вважають одним з гімнів атошніков.

Відомо, що обшук проводиться за адресою Старовокзальна, 7в.

Водночас блогер Назар Приходько поінформував на своїй сторінці у Facebook, що за підозрою у вбивстві Шеремета також затримали добровольця АТО Юлію Кузьменко.

«Разом з Андрій Антоненком за підозрою у вбивстві Шеремета затримали ЩЕ ОДНУ мою подругу, теж медика-добровольця Юлия Кузьменко», – повідомив він.
На захист Антоненка вже виступив лідер С14 Карась.

«Ще вчора шили вбивство Шеремета десантникові «Бучі». «Буча» проходив перед тим по іншій справі про замах на вбивство бандита в ході якихось кримінальних розборок. Тепер поліція побачила вбивцю в Ріффмастері. Хто поруч – варто було б підтягнутися. Принаймні забезпечити, щоб все дійсно було згідно закону», – написав Карась в Телеграмі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Всезнайко Показати IP 12 Грудня 2019 17:00
Не здивований. Знову "Воїн світла"...
* до Всезнайко Показати IP 12 Грудня 2019 20:43
Канал "звєзда" розкаже правду, не даремно ж його, СЬОГОДНІ, О! ЧИСТО ВИПАДКОВО !!! пустили в Україну.
Луцьк довсезнайко Показати IP 12 Грудня 2019 17:19
Дурний піп тебе хрестив
Лучанин до Луцьк довсезнайко Показати IP 12 Грудня 2019 19:51
Хіба тварину хрестять?
Всезнайко до Лучанин Показати IP 12 Грудня 2019 22:44
Тварина - ти.
12 Показати IP 12 Грудня 2019 17:19
Такими темпами всі хто захищав краіну і гнив в окопах зроблять ворогами...
Всезнайко до 12 Показати IP 12 Грудня 2019 17:56
Тож "Бандитам-тюрми"...
? до Всезнайко Показати IP 12 Грудня 2019 20:02
Інформаційний вибух для відволікання уваги від легалізації лугандонів.
Так до 12 Показати IP 12 Грудня 2019 19:02
Так і буде. Ждіть тепер ждіть "асвабадітлєй" з луганди до себе в гості. Зачистка захисників розпочалась ...
ще не зовсім свідоми до Так Показати IP 12 Грудня 2019 20:16
А чим "асвібідітєлі" кращі чи гірші "патрійотів-бандюків-корупціонерів"? Пояснять.
Так до ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Грудня 2019 20:45
У вас така каша в голові, якась інформаційна мусорка.
! до ще не зовсім свідоми Показати IP 12 Грудня 2019 22:24
Зовсім вам недобре.. нездужаєте, да ? Патріот особа віддана своїй Батьківщині, а бандюки-корупціонери, то злочинці ... Чому ж у вашій свідомості все так змішалось, не прийняли таблетку зранку ?
Дед до Так Показати IP 13 Грудня 2019 09:04
А в твоей "луганде" не граждане Украины живут? Или они нам не нужны? А в Крыму?
Укроп помідорович до 12 Показати IP 12 Грудня 2019 20:13
https://youtu.be/J7BDD7zY3XM Так вони ж не дають реінтеграції ЗСУ з армією Росії та недоросії
Активіст Показати IP 12 Грудня 2019 17:35
"На понт" в такій справі брати не будуть. Значить є вагомі підстави.
Да да да до Активіст Показати IP 12 Грудня 2019 19:03
Такі самі як в пропоганді гебельса.
Потрібно до Активіст Показати IP 12 Грудня 2019 20:03
Залякують і дискредитують саму активну частину українців - патріотів, ветеранів, волонтерів, армію. Їх бояться найбільше, бо будуть зливати Україну ...
Анонім Показати IP 12 Грудня 2019 19:05
И шести лет не прошло :-)))) А с Бузиной что ? там все лица известны. А, там же херои з МайДАНА ! Им же всё можно.
Fe до Анонім Показати IP 12 Грудня 2019 20:01
Канал Звізда ?
Правда Показати IP 13 Грудня 2019 08:23
За політику нікого не вбивають.Білоруський журналіст,який тривалий час працював в росії-тільки гроші,напевно борги.Яка ще "дестабілізація",вбивають в мізки цю маячню...Протокол не напишуть грамотно,а тут прямо Пуаро...противно.