У Волинській дитячій лікарні планують переїзд двох відділень. Ремонт вже завершують
У Волинській обласній дитячій клінічній лікарні завершують ремонт в одному з приміщень, де розташують два відділення: нейрохірургії та дитячої офтальмології.
Про це повідомила генеральна директорка КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» Ірина Горавська.
Ремонтні роботи в лікарні розпочалися ще на початку січня. Їхня вартість – понад два мільйони гривень. Частину робіт фінансують благодійники.
«20 діток будуть перебувати у відділенні офтальмології в комфортних умовах. Ми не будемо ставити багато ліжок в палатах. І 12 діток – у нейрохірургічному. У відділенні буде і місце для прийому їжі, і душові та санвузли, і все це оновлене», – каже керівниця медзакладу.Обидва відділення залишилося облаштувати сантехнікою та меблями. Переїзд в нове приміщення медики запланували на серпень.У старому відділенні на лікуванні перебуває Наталія Ясюк з шестирічним сином Ярославом. Приїхали з села Суходоли Володимир-Волинського району.«Приїхали сюди і нам поставили такий діагноз – гільдія вроджена вада зору. У нього відсутність райдужки ока і світлобоязнь», – говорить мама. Зі слів жінки, про ремонт у лікарні знає. Сподівається, що умови в новому відділенні її сину сподобаються.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомила генеральна директорка КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства та дитинства» Ірина Горавська.
Ремонтні роботи в лікарні розпочалися ще на початку січня. Їхня вартість – понад два мільйони гривень. Частину робіт фінансують благодійники.
«20 діток будуть перебувати у відділенні офтальмології в комфортних умовах. Ми не будемо ставити багато ліжок в палатах. І 12 діток – у нейрохірургічному. У відділенні буде і місце для прийому їжі, і душові та санвузли, і все це оновлене», – каже керівниця медзакладу.Обидва відділення залишилося облаштувати сантехнікою та меблями. Переїзд в нове приміщення медики запланували на серпень.У старому відділенні на лікуванні перебуває Наталія Ясюк з шестирічним сином Ярославом. Приїхали з села Суходоли Володимир-Волинського району.«Приїхали сюди і нам поставили такий діагноз – гільдія вроджена вада зору. У нього відсутність райдужки ока і світлобоязнь», – говорить мама. Зі слів жінки, про ремонт у лікарні знає. Сподівається, що умови в новому відділенні її сину сподобаються.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У Словаччині знайшли поховання 77 людей без голів: археологи говорять про невідомий ритуал
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
У Луцьку презентували новий роман Андрія Бондарчука «Пуповина предків»
26 Червня 2026 23:43
26 Червня 2026 23:43
Король Чарльз III уперше розкрив свої доходи
26 Червня 2026 23:25
26 Червня 2026 23:25
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
26 Червня 2026 23:06
26 Червня 2026 23:06
Колишню першу леді Південної Кореї засудили до 7 років тюрми за хабарництво
26 Червня 2026 22:47
26 Червня 2026 22:47
Біля Луцька відбудеться музично-патріотичне дійство «Під небом мрій моєї України»
26 Червня 2026 22:28
26 Червня 2026 22:28
На Волині повернули державі землі лісового фонду площею 32 га
26 Червня 2026 22:09
26 Червня 2026 22:09
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
26 Червня 2026 21:51
26 Червня 2026 21:51




Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.