USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У ЗМІ оприлюднили листування Порошенка та Ірини Луценко з нардепом від ОПЗЖ

4 Листопада 2019 20:35
У телеграм-каналі «Київ нічний» були оприлюднені витяги з листування колишнього президента Петра Порошенка та народного депутата від «Європейської солідарності» Ірини Луценко.

Листування Порошенка з абонентом «Артур Герасимов» показує, що експрезидент може бути причетний до звільнення нардепа від «Слуги народу» Богдана Яременка з посади голови Комітету Верховної Ради з міжнародних справ, зазначає Comments.ua з посиланням на Рoliteka.


Як відзначають журналісти, Порошенко нібито має намір домовлятися з депутатами від «Слуги народу» і позафракційними (крім членів групи «За майбутнє») про підтримку його кандидатури на пост голови Комітету. За допомогою цієї посади, як вважають в ЗМІ, колишній президент намагається захиститися від слідчих Державного бюро розслідувань.
Також, як стверджують у ЗМІ, експрезидент нібито координує свої дії в парламенті з якимось Віктором, у тому числі і по звільненню Яременка. З листування видно, що Віктор намагатиметься дестабілізувати роботу комітету з енергетики через втрати доходів від імпорту скрапленого газу.
Крім того, в листуванні Порошенко називає фракцію «Голос» піонерами.

Також Порошенко і нардеп від ЄС Ірина Луценко нібито знаходяться в контакті з колишнім народним депутатом від «Опозиційної платформи – За життя» Тарасом Козаком щодо погодження і трансляції сюжетів на телеканалах, які йому належать.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Партия крыс Показати IP 4 Листопада 2019 20:55
Видео Шария.
1 до Партия крыс Показати IP 4 Листопада 2019 21:16
Це телеграм канал-бот. Або шарія, або мертвечука, або портнова, або ще якоїсь гниди. Одним словом, - жовта преса.
123 Показати IP 4 Листопада 2019 21:17
От же ж Порошенко, і тут він!!! І яременку шлю_ху підсунув...
Сhipset Показати IP 4 Листопада 2019 22:34
Обычный кухонный компромат расчитанный на лёгковерную публику, а ота скотыняка Еременко если бы на работе занимался чем ему положено то никто ему ничего плохого не подсунул.Зеля доиграется в демократию,если не посадит Петруху то тот уж точно его в тюрягу засандалит.
українець Показати IP 4 Листопада 2019 23:17
Порохоботики - заспокойтесь! Отримає ваш П. по заслугах!!!
патріот Показати IP 4 Листопада 2019 23:23
Які ж вони там гн...и позбирались, якими ресурсами володіють, як нарід дурять і все роблять для свого збагачення! У якій країні ми живемо, коли їх пересажають, коли дадуть спокій людям? Таке враження, що в цій країні це ніколи не кінчиться!!! Жах що робиться...
синоптик до патріот Показати IP 5 Листопада 2019 00:42
Нікого не посадять, тому що всі в "тємє".
Саня Показати IP 5 Листопада 2019 02:18
Петруха кидає багато бабла щоб розхитати країну і знову залізти в президентське крісло. А Вован зі своєю слабенькою командою проти олігархів які дуже дружно об'єднуються вообще решка. Внутрішньо державні розборки добють країну.
Роман Показати IP 5 Листопада 2019 07:16
Не уявляю щоб хтось через раз писав то українською то російською, якщо звичайно в людини не роздвоєння особистості.
прохожий Показати IP 5 Листопада 2019 07:27
Рука руку моет,ворон ворону глаза не выклюет все одним миром мазаны веры нет никому.
Рома Показати IP 5 Листопада 2019 08:51
Сучасні технологіі позволяють обійтись без смс. Не думаю, що президент Порошенко використовує смс. Він кожен день бачить Врину Л у ВР. Коли вихідні-можна дзвонити. Або зустрітись особисто.
уважний до Рома Показати IP 5 Листопада 2019 21:40
То ж видно, що то не СМС, а листування у Telegram! Відрізнити не можете? :)))
Пенсионер Показати IP 5 Листопада 2019 09:00
Ну если спецслужбы так легко вскрывают тайную переписку - почему до сих пор эти продажные депутаты- "кровосиси" мутят воду?! Ведь это же явный саботаж работы парламента, это смута и крамола, это ЗРАДА! Ну точно змеиное логово! Я уже, грешным делом, начинаю понимать Надежду Савченко с её желанием гранатомётом поправить работу депутатов... Ну просто жуть и стыдоба за страну которую про@рали и за людей терпил-горемык!
Анонім Показати IP 5 Листопада 2019 09:23
Не розшатуйте рояль, а то кришка впаде
Асмус Показати IP 5 Листопада 2019 13:41
ШАРІЙ КАНАЛ ЖАРИТЬ...
Правдомовець Показати IP 5 Листопада 2019 16:36
Баба бабі сказала.
Zabloch Показати IP 5 Листопада 2019 20:18
Бряхня!!!