USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

У Луцьку збудують 9-поверхівку на 10 «сотках»?

20 Вересня 2012 10:13
Приватний підприємець хоче збудувати 9-поверховий житловий будинок на 10 «сотках» землі поблизу Київського майдану у Луцьку.

Про це 19 вересня повідомив заступник начальника управління містобудування та архітектури Луцької міськради Ярослав Матвіїв під час засідання постійної депутатської комісії Луцької міськради питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою.

За словами Матвіїва, підприємець Терпелюк викупив в центрі кварталу ‒ між вулицями Рівненською та Дубнівською ‒ земельну ділянку, на якій хоче побудувати багатоквартирний житловий будинок.

Матвіїв зазначив, що надати дозвіл на будівництво багатоквартирних житлових будинків без концепції забудови кварталів неможливо, тому що це суперечить законодавству і бажанню мешканців.

Тож, питання зведення будинку управління може розглядати лише за наявної дозвільної містобудівної документації.

Тому управлінню капітального будівництва Луцькради доручили розробити проект детального планування забудови у цьому кварталі. «Проект є уже частково розроблений, я його бачив», ‒ зазначив Матвіїв.

Однак, площа земельної ділянки, яка перебуває у власності Терпелюка, становить лише приблизно 0,1 гектара.

Члени комісії висловили сумнів щодо можливості побудови 9-поверхівки на такому клаптику землі. Утім, Матвіїв зазначив, що підприємцю не можна відмовити без наукового обґрунтування причин. Тож, спочатку депутатам треба дочекатися проектної документації на будівництво об’єкта.

Врешті, після обговорення деталей забудови, члени комісії не прийняли одностайного рішення щодо необхідності розроблення проекту детального плану території житлового кварталу між вулицями Рівненською та Дубнівською. Вирішувати питання будуть на черговій сесії Луцької міської ради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 7
вася гнидава Показати IP 20 Вересня 2012 10:24
це на язичку колишнього кiно Комсомольця? вобще обнаглiли - там фонтан проситься чи пам`ятник - така перспектива на проспект.
Чеширский Кот до вася гнидава Показати IP 20 Вересня 2012 12:04
Там приватна власніть. Людина купувала землю не для того щоб фонтани будувати.
Лучанин до Чеширский Кот Показати IP 21 Вересня 2012 20:24
А от такого непотрібно... Може ще сміттєпереробний завод в центрі міста він захоче поставити і також буде "а це його приватна власність" ?
лучанин до вася гнидава Показати IP 20 Вересня 2012 15:14
ні,це між висоткою і новобудовою
Зацікавлений Показати IP 20 Вересня 2012 21:47
На мою думку, дуже щільна плотність забудови.
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2012 23:18
там ще в 2008-2009 мали розробляти котлован під 9-ти поверхівку.
Зацікавленому Показати IP 21 Вересня 2012 13:45
Як розуміти "...щільна плотність..."Це щось новеньке.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus