USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку на перетині вулиць Електроапаратна і Рівненська зведуть храм

3 Вересня 2015 18:44
Начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк поінформував членів виконавчого комітету про те, що до міської ради звернувся Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з проханням виділити земельну ділянку для будівництва храму та храмових споруд релігійній громаді Святого благовірного князя Ярослава Мудрого в межах вулиць Рівненської та Електроапаратної.

Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міськради.

З його слів, нині на цій території знаходяться зелені насадження, які є захисною зоною між житловими кварталами та промисловими підприємствами, та пам’ятник “Слава праці”.

Леонід Герасимюк зауважив, що виникла необхідність розроблення детального плану території в межах вулиць Рівненської та Електроапаратної, вивчення доцільності та можливості будівництва храму та храмових споруд на цій території.

Після розроблення проекту детального плану території, він, відповідно до чинного законодавства, буде представлений на обговорення громадськості та розгляд виконавчого комітету міської ради.

Члени виконавчого комітету вирішили надати дозвіл на розробку плану детального планування території в межах вулиць Рівненської та Електроапаратної.

Також надали дозвіл церкві Христа Спасителя провести благоустрій прилеглої території та влаштування місць для паркування легкових автомобілів на вулиці Вороніхіна, 14а.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 46
Ленин Показати IP 3 Вересня 2015 18:59
Религия - опиум для народа.
Ось Показати IP 3 Вересня 2015 19:28
Ті Храми, що збудовані порожні.
ВОНО Показати IP 3 Вересня 2015 19:34
зразу ж і брехня. на перетині вулиць машини їздять - то раз. чергова церква буде напроти 119 будинку по Рівненсьій (того шо завалився кілька років тому). отже паркова зона там буде знищена заради культової споруди. поряд в 300 метрах (біля кладовища) є церква МП РПЦ. а в 500 метрах (по Сагайдачного біля Біотехнчного інституту) церква КП РПЦ. може вже досить церков на квадратний метр в даному районі? побудуйте мечеть чи синагогу для різноманіття якщо вже так не терпиться
ліля до ВОНО Показати IP 4 Вересня 2015 09:45
Повністю з Вами згідна!
Кріс до ВОНО Показати IP 7 Вересня 2015 09:52
Дивись - накаркаєшь))))
1 Показати IP 3 Вересня 2015 20:47
Безоплатно виділену землю біля глобуса продав будівельникам тепер знову просить ділянку щоб комусь загнать.попам також совісті бракує.
Кот Показати IP 3 Вересня 2015 20:48
Будівництво церков в парках ображає мої почуття атеїста,їх і так багато будуйте краще дитячі садочкі.
Zunk до Кот Показати IP 4 Вересня 2015 11:00
+100
Кріс до Кот Показати IP 7 Вересня 2015 09:54
Ти не один!
303 Показати IP 3 Вересня 2015 20:57
Треба більше церков, гляньте скільки дебілів навкруг, їм нема де зібратись
К до 303 Показати IP 7 Вересня 2015 09:54
Тому деб..ли їх і будують
Анонім Показати IP 3 Вересня 2015 21:24
А шо батюшкам парафій не вистачає?
Кріс до Анонім Показати IP 7 Вересня 2015 10:00
А де їм свічками торгувати?
Че Показати IP 3 Вересня 2015 22:55
В теперішній час церква - це бізнес осіб в рясі. Нічого спільного з вірою.
Анонім до Че Показати IP 4 Вересня 2015 00:38
А коли було інакше?
Анонім до Че Показати IP 4 Вересня 2015 09:46
Ви праві!
Кріс до Че Показати IP 7 Вересня 2015 10:03
Экспертиза по вопросам религиозных организаций должна производиться только независимыми экспертами, не имеющих личной религиозной заинтересованности, т.е. экспертами, не состоящими в религиозных организациях .Данные по коммерческой деятельности религиозных организаций и церквей, включая их налоговые декларации, должны быть немедленно опубликованы в открытой печати, и публиковаться в дальнейшем не реже одного раза в год.
Свій Показати IP 3 Вересня 2015 23:43
Кожному будинку-по церкві ви подивіться на яких іномарках їздять ПОПИ-це все за наші гроші
Анонім до Свій Показати IP 4 Вересня 2015 00:39
Скажи спасибо, что они сейчас не собирают десятину.
Анонім до Анонім Показати IP 4 Вересня 2015 10:47
як може людина з двома нирками казати, що у неї немає грошей на пожертву церкві?
Іван Показати IP 4 Вересня 2015 01:04
І взагалі, що то за моду взяли попи - на повну потужність транслювати свої богослужіння ? Живу біля церкви, що по вул. Рівненській, 83. Кому треба той хай в церкві слухає, а мені перед зміною виспатись треба.
Кот до Іван Показати IP 4 Вересня 2015 15:08
Подавай до суду пиши в до головного попа ,в мене так знайомий зробив каже звук знизився но не вимкнули зовсім.
Кріс до Іван Показати IP 7 Вересня 2015 09:38
Така сама фігня біля 4-ої школи
Сусідка Показати IP 4 Вересня 2015 06:39
А біля 21 школи церкву взагалі між 9 поверхівками будують. Раніше там теж була зелена зона. От цікаво,хто на це дав дозвіл? То про які громадські обговорення може йтися,якщо мешканці навколишніх будинків були проти цього,а іі все одно будують?
Анонім Показати IP 4 Вересня 2015 08:32
А може він для свого братка земельку відбиває - Анатолія Зінкевича?
антикомуняка Показати IP 4 Вересня 2015 08:54
Хай будують, дебільний шедевр комуняцької епохи давно пора прибрати.А десяток дерев назвати парковою зоною закруто.
Анонім Показати IP 4 Вересня 2015 09:21
Я поважаю віруючих, церкву і т.п.... Але це вже занадто. Скоро кожен у себе в дворі буде будувати. ОСББ назбирає гроші і зведе капличку. А в штаті буде домуправ та батюшка-бугалтер:)
ліля Показати IP 4 Вересня 2015 09:43
Чи не забагато церков на квадратний метр у Луцьку ??? Порахуйте, їх вже більше ніж шкіл, дитячих садочків. Це вже переходить всі межі розумного. Краще облаштувати звичайну зелену зону . Депутати Одумайтесь!!
Кріс до ліля Показати IP 7 Вересня 2015 10:40
Депутати Одумайтесь!! Любите фантастику читать?))
Хм? Показати IP 4 Вересня 2015 10:18
Відветро кажучи теж не розумію! Не храм до людей повинен іти, а люди до храму, де б він не був! Очевидним є той факт, що конкурентне середовище серед парафій та церков напружене, гоняться за клієнтами (парафіянами). А де конкуренція - там бізнес і нічого більше....
Галина Показати IP 4 Вересня 2015 11:04
Стільки негативних відгуків .А те ,що на кожному кроці всякі бари," забігайливкі".Це вас не бентежить.Невже це краще?
ооо до Галина Показати IP 4 Вересня 2015 12:00
бари і забігайлівки хоч якісь податки платять і людей роботою забезпечують на відмінну від попів наглих.
Кріс до Галина Показати IP 8 Вересня 2015 08:04
До чого тут бари??? В городі бузина, а в Києві дядько
до Галини Показати IP 4 Вересня 2015 12:17
невже ви думаєте,що ті,що сидять в барах, зразу підуть до церкви? тому забігайлівки й відкриваються - що своя політика: над кожним баром є покровителі, які звідти кормляться (починаючи з того, хто дав дозвіл, далі типу податкової, пожежників і т.п.) Віруючі істинно люди знають, що десь в Богослужбових книгах написано, що настане час, що церков набудують на кожному кроці, тільки ходити туди буде нікому....Ще в свято є люди, на сповідь перед Великоднем - тисячі, а от з барів,базарів насильно в церкву не заженеш нікого, якщо нема внутрішнього поклику..
аяяй Показати IP 4 Вересня 2015 16:03
нехай наша місцева влада назве точну дату громадських слухань з приводу будівництва церк ви саме у цьму місці. щоб громада могла висловити свій протест.у луцьку й так масово зникають зелені сквери під забудовами
Кот Показати IP 4 Вересня 2015 16:27
І взагалі що за мода пішла соціально значемі обєкти будувати без залучення громади? Я наприклад за те що якщо хочете будувати церкву притому знищивши сквер винисіть це питання на громадскі обговорення ,влаштуйте голосування на сайтах. Мені наприклад цікаво що ж такого вкрайнеобхідного дасть нова церква ,притому що поряд в 300-500 метрах є ще дві?
Сер Показати IP 4 Вересня 2015 17:52
Скільки можна! Люди геть людяність втратили. Чому ви рахуєте чужі гроші. Стосовно церкви біля 21 школи---- хай будують...яке вам до того діло. Напевно сусідам краще щоб в тому лісі пили і наркомани совались.
Кріс до Сер Показати IP 7 Вересня 2015 09:44
1. Дети и подростки до 16 лет не должны вовлекаться в религиозные организации, секты или церкви, использоваться во время богослужения в каком бы то ни было качестве. 2. Учитывая принцип отделения школы от церкви, ни один школьник или студент государственной системы образования не должен в обязательном порядке привлекаться к изучению книг, писаний и законов того или иного религиозного учения.
Кот до Кріс Показати IP 7 Вересня 2015 15:57
А ви рахуєте нормальним вколупати церкву посеред багатоповерхівок і де кожної суботи і неділі коли ви захочете відпочити ,вам під вікнами будуть заунивно вити? Мені таке геть не довподоби мені хватає церкви на перехресті соборності і єршова !!! Нагадайте но мені які добродетелі за останній час зробила церква для міста, скільки скверів посадила ,замість тих знищених де стоять їхні довгобуди і халабуди з контейнерів як біля другої лікарні?
Кріс до Кот Показати IP 7 Вересня 2015 16:42
Так і я ж про те!!
Кріс до Сер Показати IP 7 Вересня 2015 16:48
"Напевно сусідам краще щоб в тому лісі пили і наркомани совались. " Ну ясный пень! - построите церковь - наркоманы и пьяницы исчезнут из парка))) Не смешите людей.
Дивні Показати IP 5 Вересня 2015 17:18
якісь коментатори. Чи ніколи не були у вказаному місці, чи з закритими очима (та носами) проходили. Ну який сквер біля Славіка Труда?1 Туалет для тих хто їде з Луцька у ближні села у східному напрямку. Так точніше буде. А ще розпивайлівка під кущами. Чомусь ніхто не помічає що біля кожної бочки з квасом наставили столиків і там крім матюків, сморіду сц**хів і лайна та запаху самогонки нічого більше не чути. Це Вам не заважає "активісти ср*ні" ?! Ваші діти стоячи у черзі за квасом усе це слухають і бачать... Це Вам не заважає?! А храм український Вам заважає?" Європейці " з Сапалаївського болота.
Кріс до Дивні Показати IP 7 Вересня 2015 09:42
Ага... а якщо ви там збудуєте чергову попівську точку, то народ перестане пити квас?
Кріс до Дивні Показати IP 7 Вересня 2015 11:20
От і треба замість церкви збудувати людям пристойні туалети і зупинки
Володимир Показати IP 8 Вересня 2015 15:46
Ісус Христос виганяв торговців із храму - так вони перевдяглися в сутани і торгують далі . Зайдіть в любу церкву і погляньте які висять прейскуранти на обряди , прямо як на базарі . А ще муля йде така " Ви свічок поза церквою не купляйте , бо вони - неправильні . " Всі попи служать не Господу , а Мамоні ( бо всі пузаті як тушканчики ). і на кожному кроці плачуть . як їм важко живеться і мало грошей. тільки зараз не видно ні одного пописька щоб не мав нову автівку , а то і дві , ну і ще хороми до неба. А Рованецький , взагалі обурів , каже що за 100 гривень в хату навіть не піде до людини . Попи - ур*д* 1
Кріс до Володимир Показати IP 9 Вересня 2015 07:57
Є ще в Україні люди із здоровим глуздом!