Україна укріпить свою економіку завдяки експорту електроенергії в Європу
Експорт української електроенергії в Європу дозволить Україні отримати додаткові кошти для укріплення своєї економіки.
Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передає УНІАН.
«У нас є достатньо резервів, щоб забезпечити наших споживачів електроенергією і навіть зробити перші кроки для експорту електроенергії, для того, щоб Україна почала отримувати валютну виручку, яка зараз так необхідна для підтримки нашої економіки», – сказав він.
Сахарук додав, що українська енергосистема працює синхронно з європейською уже 2 тижні і демонструє європейським партнерам стабільну роботу.
Він підкреслив, що зараз відбуваються перші тестові кроки для експорту невеликих обсягів електроенергії в Європу.
«Щодо відновлення експортного потенціалу, то до цього необхідно переходити поступово. По-перше, потрібна згода європейських партнерів, щоб вони комфортно почувались з цим напрямком. По-друге, потрібно почати з маленьких обсягів. Це для того щоб протестувати чи може наша енергосистема працювати стабільно у такому режимі чи ні. Тому зараз мова йде про тестові кроки, про дуже невеликі обсяги експорту», – підсумував Сахарук.
Міністерство енергетики оцінює в 2 млрд доларів втрати в українському енергетичному секторі через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук, передає УНІАН.
«У нас є достатньо резервів, щоб забезпечити наших споживачів електроенергією і навіть зробити перші кроки для експорту електроенергії, для того, щоб Україна почала отримувати валютну виручку, яка зараз так необхідна для підтримки нашої економіки», – сказав він.
Сахарук додав, що українська енергосистема працює синхронно з європейською уже 2 тижні і демонструє європейським партнерам стабільну роботу.
Він підкреслив, що зараз відбуваються перші тестові кроки для експорту невеликих обсягів електроенергії в Європу.
«Щодо відновлення експортного потенціалу, то до цього необхідно переходити поступово. По-перше, потрібна згода європейських партнерів, щоб вони комфортно почувались з цим напрямком. По-друге, потрібно почати з маленьких обсягів. Це для того щоб протестувати чи може наша енергосистема працювати стабільно у такому режимі чи ні. Тому зараз мова йде про тестові кроки, про дуже невеликі обсяги експорту», – підсумував Сахарук.
Міністерство енергетики оцінює в 2 млрд доларів втрати в українському енергетичному секторі через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Понад два роки вважали зниклим безвісти: на Волині попрощалися з Героєм Віталієм Мінчуком
Сьогодні 18:47
Сьогодні 18:47
Дух психлікарні, загадкові голоси коней і «сховані скарби». Фоторепортаж із давнього замку на Волині
Сьогодні 18:18
Сьогодні 18:18
Без змін: чергові садочки Луцької громади 29 та 30 червня працюватимуть у штатному режимі
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Канада отримала право брати участь у «Євробаченні»
Сьогодні 17:20
Сьогодні 17:20
На місці пам'ятника Леніну: Зеленський анонсував встановлення пам’ятника Мазепі в Києві
Сьогодні 16:52
Сьогодні 16:52
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.