USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.86 10.10

Українська спортсменка виграла перше золото на Паралімпіаді та встановила рекорд

25 Серпня 2021 13:54
Плавчиня Єлизавета Мерешко виграла першу золоту медаль для України на Паралімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомляє Укрінформ.

Мерешко стала чемпіонкою на дистанції 50 метрів вільним стилем в класі S6.

Мерешко фінішувала з результатом 33,11 секунди і встановила новий рекорд Паралімпійських ігор у цій дисципліні.

На цій же дистанції бронзову медаль завоювала українка Ганна Гонтар. Її результат – 33,40 секунди.

Третю срібну нагороду на Палалімпіаді виборола для України фехтувальниця Олена Федота.

Нагадаємо, Артем Манько виграв срібло у фехтуванні на візках. Раніше у фехтуванні на візках класу А серед жінок бронзу завоювала Євгенія Бреус, а плавець Антон Коль виборов срібну медаль в класі S1.