USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

УПЦ МП звільнила з посад учасників Обʼєднавчого собору і заборонила їм служіння

17 Грудня 2018 15:39
УПЦ Московського патріархату відсторонила від посад і заборонила вести служіння двом учасникам Об'єднавчого собору.

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні Синоду УПЦ МП, пише TheБабель.

«Священний Синод відсторонив від управління єпархією і заборонив богослужіння митрополиту Вінницькому і Барському Симеону, а також заборонив богослужіння і зняв з посади вікарного єпископа Київської митрополії, митрополита Переяслав-Хмельницього і Вишневського Олександра», — заявив митрополит Бориспільський, Броварський Антоній.

За його словами, на соборі об'єдналися дві неканонічні структури, тому для «Української православної церкви це рішення не має ніякого значення».


Антоній додав, що в Україні є лише канонічна церква, яку очолює митрополит Онуфрій.

Глава УПЦ МП Онуфрій позбувся титулу митрополита Київського, оскільки на Об'єднавчому соборі був обраний канонічний предстоятель Православної церкви митрополит Епіфаній.

17 грудня, під час богослужіння Вселенського патріархату в Стамбулі вперше були згадані митрополит Епіфаній і Православна церква України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анатоль_ Показати IP 17 Грудня 2018 16:15
Може то й краще буде.
Лучанин Показати IP 17 Грудня 2018 16:38
19 Із нас вони вийшли, та до нас не належали. Коли б були належали до нас, то залиши́лися б з нами; але вийшли, щоб відкрилось, що не всі вони наші. (Перше соборне послання св. апостола Івана)
??? до Лучанин Показати IP 17 Грудня 2018 17:52
А хто такі, ті ваші ? Якось конкретизуйте, хто ви, і що ви .
пенсіонери до ??? Показати IP 17 Грудня 2018 20:49
мерзенний вальцман-порошенко крадій пенсій і субсидій з пенсіонерів повинен сидіти в тюрмі!!!
Цукерман М. Показати IP 17 Грудня 2018 16:41
Процес почався , господа присяжні засідателі ...Не панікуйте все владиться ...
опа опа Показати IP 17 Грудня 2018 17:11
від 15.12.2018р. Онуфрій вже не митрополит "всія України", а просто раб божий Орест Володимирович Березовський, директор "некомерційної" компанії "УПЦ МП"
?%№ до опа опа Показати IP 17 Грудня 2018 17:51
Да как вы смеете. Кирилл вас проклянет.
Може бути Показати IP 17 Грудня 2018 18:28
Граються з вогнем
Artem Показати IP 17 Грудня 2018 19:02
Насправді, я бачу зграю московських прихвостнів які продали за 30 серебреників Україну, нас українців та самих себе
До Артем Показати IP 17 Грудня 2018 22:42
Кожен бачить.те.що хоче бачити.
Анонім Показати IP 17 Грудня 2018 23:55
УПЦ - все ж таки канонічна православна церква, яку визнає весь християнський світ. А ПЦУ - це державний національно-патріотичний проект, який підпорядковуватиметься Стамбулу і про незалежність цієї церкви говорити вже не можна. Подивіться, як вони оперативно Філарета відтіснили. Це не патріархія, а митрополія і ще з меншими правами, ніж сподівались.
Ха ха ха до Анонім Показати IP 18 Грудня 2018 09:05
Трішки більше читай бо ти такий далекий ... не було і не має такої канонічної церкви як УПЦ. НЕМАЄ, є РПЦ, але і їхня канонічність під сумнівом.