Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів.
Український боксер записав відео, розмістивши його в Х з поясненням такого свого рішення.
«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance.
Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: «Далі – більше». Слава Богу за все! Слава Україні!» – заявив Усик.
Раніше стало відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC. Світова боксерська рада закликала Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу і провести бій із тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом. На ухвалення рішення щодо бою дали 30 днів, протягом яких українець мав визначитися з обов’язковим захистом чемпіонського поясу організації.
Нагадаємо, що 23 травня в бою з кікбоксером Ріко Верхувеном Усик здобув перемогу технічним нокаутом, це сталося у 11-му раунді.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Український боксер записав відео, розмістивши його в Х з поясненням такого свого рішення.
«Сьогодні гарний день сказати про те, що я хочу залишити всі свої пояси, якими зараз володію. Зробити їх вільними, щоб хлопці, які стоять у черзі за ними, боксували. Друзі, я залишаю пояси, але не йду зі спорту, тому що в мене є last dance.
Усім хочу подякувати, з повагою ставлюсь до всіх організацій. Хочу всім подякувати і сказати: «Далі – більше». Слава Богу за все! Слава Україні!» – заявив Усик.
Раніше стало відомо, що бій Усик-Кабаєл став обов’язковим за рішенням WBC. Світова боксерська рада закликала Усика виконати своє зобов’язання щодо захисту титулу і провести бій із тимчасовим чемпіоном WBC Агітом Кабаєлом. На ухвалення рішення щодо бою дали 30 днів, протягом яких українець мав визначитися з обов’язковим захистом чемпіонського поясу організації.
Нагадаємо, що 23 травня в бою з кікбоксером Ріко Верхувеном Усик здобув перемогу технічним нокаутом, це сталося у 11-му раунді.
Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду.
— Oleksandr Usyk (@usykaa) June 26, 2026
____
This is a well-considered decision that I am confident will open new opportunities for me. This is not the end of the story. The continuation lies ahead. pic.twitter.com/tPRRWMsmbh
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Затриманий у Луцьку наркоторговець сяде на десять років
Сьогодні 23:06
Сьогодні 23:06
Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Сьогодні 21:51
Сьогодні 21:51
Підгайцівській громаді повернули земельну ділянку, за яку не платив недобросовісний орендар
Сьогодні 21:32
Сьогодні 21:32
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.