USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 39.90
  • PLN 9.72 9.87

В 11 будинках Луцька тепло по лічильниках виявилось дорожчим, ніж без

14 Лютого 2017 11:11
У Луцьку мешканці 11 будинків зі встановленими лічильниками тепла заплатять за січень більше, ніж в будинках, де нема приладів обліку. Загалом у 166 будинках міста, обладнаних лічильниками, платять більше середнього базового тарифу.

Про це повідомили у прес-службі ДКП «Луцьктепло».

Нагадаємо, згідно із Постановами Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005, № 865 від 30.11.2016 і НКРЕКП №1101 від 09.06.2016 року, за січень лучанам, які проживають в будинках, не обладнаних по будинковими лічильниками, заплатять по 42,66 грн. за м3.

У повідомленні зазначається, що загалом в обласному центрі Волині є 166 будинків, обладнаних лічильниками, де платять більше середнього базового тарифу.

Нагадаємо, НКРЕ КП встановило цей тариф для Луцька на рівні - 30,07 грн. за м2, але з морозами підняли плату, таким чином, лучани, в помешканнях яких не встановленні засоби обліку теплової енергії, за опалення за січень заплатять в 1,42 рази більше.

Що стосується будинків, обладнаних лічильниками, де опалення вийшло надто дорогим, то у «Луцьктеплі» пояснюють, що мешканці цих будинків просто не дбали про економію.

«З побудинковими приладами обліку тепла плата не завжди менша. У цих «дорогих» будинках значні втрати тепла. Перше – це відсутність теплової ізоляції в місцях загального користування (під’їздах, сходових клітках). Друге – розбалансування внутрішньо-будинкової системи (хтось відкриває постійно кватирки, вікна, бо йому гаряче. А від цього і квартири знизу охолоджуються). Третє – втрати тепла через огороджуючи конструкції (зовнішні стіни). Панельні будинки завжди будуть холоднішими, ніж добротні цегляні», - прокоментував заступник директора ДКП «Луцьктепло» із комерційних питань Віктор Мельник.Загалом ДКП «Луцьктепло» надає послуги у 789-ти житлових будинках. З них лише 304 оснащені засобами обліку, що становить 38,5% (дані на 1.02.2017).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анатоль_ Показати IP 14 Лютого 2017 11:19
Треба терпіти, брати мої, їде війна. Зараз всім складно жити. І бідним, і багатим!
Луцьк Показати IP 14 Лютого 2017 11:23
Будинків обладнаних лічильниками є не 166, а 304. Коментар заступника директора з вашої статті :"Загалом ДКП «Луцьктепло» надає послуги у 789-ти житлових будинках. З них лише 304 оснащені засобами обліку ". Цікаво, яка ціна за кв. метр тих 138 будинків, які не ввійшли в таблицю, ціна там явно менша за середньомісячний норматив
Лучанин до Луцьк Показати IP 14 Лютого 2017 11:52
Читайте уважніше!!!"Загалом у 166 будинках міста, обладнаних лічильниками, платять більше середнього базового тарифу." Пояснюю:це означає що тільки 166 будинків платять більше зазначеного тарифу НКРЕКП в сумі 30,07 грн. за м3. А решта 138 будинків які не входять до цього списку платять за тепло меншу суму,тобто менше 30.07 за м3.Такщо у статті все правильно написано!Просто треба розібратися!
Луцьк до Лучанин Показати IP 14 Лютого 2017 11:58
А хто вам сказав, що я не розібрався, тільки відповіді на питання, яка ціна в 138 будинків я і не побачив
Лучанин до Луцьк Показати IP 14 Лютого 2017 12:14
Ви написали "Будинків обладнаних лічильниками є не 166, а 304"-в статті не написано що будинків обладнаних лічильниками є 166!!!В статті написали:"Загалом у 166 будинках міста, обладнаних лічильниками, платять більше середнього базового тарифу."Просто потрібно дочитувати речення до самого кінця,а не зупинятися на середині речення,що ви і зробили!!! Ці будинки платять більше середнього базового тарифу-а всіх будинків з лічильниками-304!Відчуваєте різницю?Отому-то я написав що потрібно розібратися!
Мамй до Луцьк Показати IP 15 Лютого 2017 11:20
Менша, 27 грн. за квадратний метр
Лучанин Показати IP 14 Лютого 2017 11:42
Оце так сюжет!!!Будинки з лічильниками тепла платять більше ніж будинки без лічильника!Нащо ж тоді лічильники втановлювали?Виходить що б більше платити!Це тільки в нас таке може бути! КРАЇНА ЧУДЕС! ОЦЕ ТАК ЕКОНОМІЯ!
Лучанин Показати IP 14 Лютого 2017 12:02
А як почувають себе люди які живуть по вул.Гетьмана Сагайдачного?Коли їм нарахували платити аж 51.73 за 1 м3?Це просто ЖЕСТЬ!ШОК! Їм зараз дуже "економно і комфортно"!
Ага до Лучанин Показати IP 14 Лютого 2017 13:24
вони напевно думали що поставлять лише одного лічильника і він їм буде економити? ніфіга! ці будинки часів ссср треба утепляти повністю, зверху до низу, щоб від лічильника була якась користь і ще бажано ставити систему погодного регулювання подачі тепла в ІТП
Юрій Показати IP 14 Лютого 2017 12:10
Ці уроди коли на вулиці було - 3-5 градусів топили батареї як при - 25 - в квартирі було + 25 градусів - спали з відкритими вікнами - по іншому заснути не можливо ... а потім за січень приходять дикі рахунки за тепло . Я вважаю , що Луцьктепло навмисно це робить , щоб скосити більше бабла... При томущо в країні війна і криза їм до одного місця та економія енергоносіїв...
Мамай до Юрій Показати IP 15 Лютого 2017 11:22
при наявності лічильника, ми самі регулюємо
Ми Показати IP 14 Лютого 2017 12:15
Як зекономити у будинку по вул. Декабристів 25А, якщо там все поломано і не можливо знизити подачу тепла? Батареї завішуємо одіялами, відкриваємо балкон, інакше жити неможливо Навіщо нам такі ведмежі послуги?
Як як до Ми Показати IP 14 Лютого 2017 13:18
перемички на батареї ставити щоб мона було частково чи повністю відключити батарею якщо надто жарко https://goo.gl/heGDkP
Василь до Ми Показати IP 24 Лютого 2017 18:25
Рекомендую замість одіяла використати перину!!!!!Або ведмежу шкуру!!! Все можна зробити-треба знати,тільки як!!!Якщо там встановили лічильник-то і є особа.яка повинна думати головою і робити руками.Знайдіть іі і поясніть популярно своі вимоги!!Якщо потрібно-то я можу пояснити вам и даній особі!!!!!
МИ Показати IP 14 Лютого 2017 16:30
Поставимо, а платити все одно 2030грн.за місяць Скажить краще як відмовитись від тих ведмежих послуг
Я до МИ Показати IP 14 Лютого 2017 16:53
Відмовитись можна лише усім будинком разом, мають бути підписи з кожної квартири що не хочемо користуватися послугами луцьктепла.
Соня Показати IP 14 Лютого 2017 17:07
Ну я ще розумiю платити коли дiйсно тепло чи жарко в квартирi, але коли в квартирi 16 градусiв... 16!!!!!!!..... Чого я маю платити 2000 тис за опалення???? Кому i за шо????? Ну це вже просто ди...зм!!!
ніка Показати IP 15 Лютого 2017 14:15
в нас в квартирі холодно дійсно за що платити 2000грн за одне опалення це жах ..якби ніхто не платив взагалі ..треба тарифний майдан ..як вижити людям !
Василь до ніка Показати IP 24 Лютого 2017 18:15
Перш за все-що таке холодно? Є Сан.НиП,згідно яких температура в жилих приміщеннях повинна бути від 20 до 22град.С. Згідно постанови кабинету міністрів цю норму понизили до 18град. Якщо у вас 17,5град-то це вже холодно.Навіть 19,5-холодно-адже Сан.НиП ніхто не відміняв. Тепер-а чого холодно??Яка температура ваших батарей,які ці батареі??Хто розбирався з вашою проблемою??
Анонім Показати IP 15 Лютого 2017 18:36
Треба встановлювати лічильники окремо в кожній квартирі,тоді кожен буде економити як забажає
Василь до Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 18:06
Треба спокійно розібратися в проблемі-а не писати всяку некомпетентність. 1.Лічильники можна встановити або на весь дім,або на під"ізд. 2.Треба чітко знати,що таке розбаласування. 3.І краще замість одіяла приміняти перину!!!!!!Краща теплоізоляція!!!!!!!