USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

В абонентів «Укртелекому» пропав Інтернет

19 Січня 2019 21:37
Через аномальний трафік на серверах в абонентів «Укртелекому» пропав Інтернет.

Про це повідомляють користувачі в соцмережах, передає Главком.

«Через аномальний трафік на наших серверах у абонентів спостерігаються проблеми з інтернет доступом. Фахівці працюють над усуненням наслідків аварійної ситуації і вже частково відновлюють доступ для абонентів. Ми сподіваємось повністю вирішити проблему за декілька годин. Нам дуже шкода за ситуацію що виникла. Сподіваємось на розуміння. Фахівці працюють над усуненням наслідків аварії. Орієнтовний час відновлення до 22:00.», – повідомили в прес-службі Укртелекому.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Сергій Показати IP 19 Січня 2019 21:39
Дякую за публікацію новини
Володимир Найдьонов Показати IP 19 Січня 2019 22:02
Дивно! В мене ще у липні він кудись "пропав"... Але "платьожкі" досі отримую.
Укртелеком Показати IP 19 Січня 2019 22:04
Цікаво, як користувачі інтернету від Укртелекому прочитають цю новину? xD
123 Показати IP 19 Січня 2019 22:22
Брехуни, 22-21, а інтернету немає!
Анонім Показати IP 19 Січня 2019 22:44
Нема інтернету вже десь 5ту годину
опа Показати IP 19 Січня 2019 22:46
Агітатори хр...нові, понабирали абонентів на халявні акції, а обладнання старе лишили. Самий тупий інтернет і ще Волю таке чекає(((
Вітя Показати IP 19 Січня 2019 22:50
В мене Укртелеком інтернет працю, хоча швидкість впала в два рази
Ололо Показати IP 19 Січня 2019 23:14
Десь з півгодини тому відновився
я Показати IP 20 Січня 2019 21:36
Ну після 16 години не було а вранці все нормально. Народ це не трагедія. Трагедія це на сході солдат ранять і вбивають це дійсно трагедія. За це треба писати і допомагати.