USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

В інтернет-кафе у Луцьку затримали чоловіка з 13 пакетами амфетаміну

17 Листопада 2019 13:01
Цієї ночі в одному з закладів інтернет-кафе на проспекті Соборності у Луцьку патрульні виявили підозрілу особу, інформує патрульна поліція Волині.

При перевірці в громадянина знайшли пакетик з порошкоподібною речовиною, схожою на наркотичну. Про подію одразу повідомили слідчо-оперативну групу.

Згодом у нього знайшли 13 пакетиків з порошкоподібною речовиною, схожою на амфетамін. Також при чоловікові було чимало мобільних телефонів, які, можливо, йому не належали.

Усе це слідчі вилучили, а затриманого доставили до відділку поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
хохо Показати IP 17 Листопада 2019 13:20
та позакривайте ви ті інтернет кафе. там нарката і атброскі. для чого розплоджужте ті осині гнізда? біда батькм та всій громаді. ваші ж діти туди теж підуть! щимити їх треба гадів
Вася до хохо Показати IP 17 Листопада 2019 14:04
Навіщо у школі, ти щемив буквар?
Олег Показати IP 17 Листопада 2019 15:14
Я вибачаюсь, а що поганого в інтернет-кафе? В Європі таких кафе багато. А от ті бариги, наркоту в Луцьку на кожному кроці продають. От це реально жесть.
Дмитро до Олег Показати IP 17 Листопада 2019 18:22
Інтернет кафе це всього лиш ширма, всі знають що це ігрові автомати
Кор Показати IP 17 Листопада 2019 16:05
Покровський рулить.....)
111 Показати IP 17 Листопада 2019 16:42
Для чого треба інтернет кафе? Інтернет є в смартфонах, є вдома, є в друзів.
хохо до 111 Показати IP 17 Листопада 2019 19:55
є олеги які немають чим думати що насправді там робиться
Олег Показати IP 17 Листопада 2019 21:21
На те воно і інтернет кафе, щоб попити кави і посидіти в інеті на безкоштовному вай фаї. Взявши з собою планшет чи ноут і цікаво провести час. (в Польщі наприклад так) Інше діло - інтернет клуб. Там реально гральні автомати і повно всякого бидла. Якщо депутати легалізують гральний бізнес, то всі ці автомати пропадуть з вулиць міста. Для них буде спеціальне місце в готелях. Грати зможуть лише з 21 року і платити налоги будуть. Так буде краще для всіх.
хохо Показати IP 18 Листопада 2019 07:44
тут навіть у назві є відповідь- гральний "бізнес". чи можна обман назвати бізнесом? людина хвора і залежна від азарту та адреналіну. це бізнес? це нажива над бідними людьми яким той азарт затуманив очі! добра від нього ні граму. а податки... це добра річ. але краще залучити інвестора дати людям роботу на заводі і отримати податки. це розвиток! а гра це деградація
Рома Показати IP 18 Листопада 2019 12:21
Та позакривайте нарешті ті Інтернет кафе! По Соборності є біля Північного ринку, 3 біля Троянди.Це жах!Реклама наркотиків по всьому місту:на паркані кафе Ольвія на Відродження постійно написана, її зафарбовують та там знову пишуть. Власне кажучи, до мого сусіда по дозу серед білого дня приходять.Сксіди знають та мовчать бо дадуть по голові і все. Дільничному все рівно(районМолоді-Відродження). Не Луцьк, а місто наркоторговців....
Олег Показати IP 18 Листопада 2019 16:52
хохо, люди самі себе обманюють вірячи в те, що на автоматах можна виграти щось. Врешті решт ці заклади нікого силою не заманюють грати і віддавати останнє. Це люди просто наївні. Перестануть грати, половина таких закладів сама закриється.