USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В ЛНТУ знайшли обладнання для майнингу криптовалюти

8 Лютого 2018 16:18
Кіберполіцейські, які проводили обшуки в Луцькому національному технічному університеті сьогодні, 8 лютого, знайшли та вилучили обладнання для майнінгу криптовалюти. Окрім цього, проведено обшук за місцем проживання одного з працівників, де також вилучено комп'ютерну техніку.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 8 лютого у головному корпусі Луцького НТУ правоохоронці здійснювали обшуки кабінетів, де знаходяться комп'ютери. ФОТО.

Так, за процесуального керівництва Луцької місцевої прокуратури працівниками слідчого відділу Луцького відділу поліції та Поліського управління кіберполіції Департаменту кіберполіції Національної поліції України в ході розслідування кримінального провадження про несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж (кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 361 КК України) проведено санкціонований судом обшук у приміщенні Луцького Національного технічного університету.

У ході обшуку виявлено та вилучено комп’ютерну техніку, флеш-носії та інше обладнання, яке ймовірно використовувалося для майнингу криптовалюти й було встановлене у одному з приміщень навчального закладу.

Триває досудове розслідування. Перевіряється причетність одного з працівників ЛНТУ до несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж вузу. За місцем проживання працівника також проведено обшук, у ході якого вилучено комп’ютерну техніку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
dfsfdf Показати IP 8 Лютого 2018 16:32
Майнити заборонено?
Ігор Показати IP 8 Лютого 2018 17:00
Заборонено розтрачати електроенергію дердавної структури у своїх цілях
Че до Ігор Показати IP 8 Лютого 2018 19:10
Це - зовсім інша стаття. Максимум - зловживання службовим. І то з дуже великою натяжкою. А втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем та комп’ютерних мереж це коли хтось змінює чи видаляє дані з державних реєстрів, зламує бази даних підприємств чи краде особисту інформацію фізичних осіб, що зберігається на пк. Майнінг під цю статтю аж ніяк не пляше. Толковий адвокат і справа розвалилась. Просто партія дала команду щемити крипту. Був би випадок, а статтю підтягнемо. Матіос заявив, що на заводі Квазар майнили валюту для терористів. Як він це з'ясував така ж загадка як і постріли з тепловізора. Клоун.
Анонім до Че Показати IP 8 Лютого 2018 20:24
Хоч одна людина зі здоровим глуздом! Підтримую!
Користувач Показати IP 8 Лютого 2018 17:00
В нас в країні жити заборонено!
Вася Показати IP 8 Лютого 2018 17:23
Прізвище препода?
Анонім до Вася Показати IP 8 Лютого 2018 18:04
ВАСЯ...
Тоха до Вася Показати IP 8 Лютого 2018 19:10
Чи то мурований чи підмурованій
Іринка Показати IP 8 Лютого 2018 18:21
То тепер до всіх майнерів прийдуть?Тобто міністри,держслужбовці,що мільйонами крадуть хай собі крадуть,а проста людина не може заробити лишніх 10доларів????
Льоня Показати IP 8 Лютого 2018 19:11
На якій підставі вдома проводиться обшук?
ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Лютого 2018 19:44
Майнили би для ПЕТІ або ЮИ-ЙОБОКОПА, все було би нормально. А так, попали, бідолахи.
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Лютого 2018 20:23
Ти є дилетант! Ти нічого не знаєш про технологію "блокчейн". Тобі важливим є тільки розповсюдження пліток! Не пиши сюди, зараза!
ще не зовсім свідоми до Анонім Показати IP 8 Лютого 2018 20:55
Я є Вами свиней не пас, щоб тикатися. А про блокчейн володію на рівні достатнього користувача.
Анонім до ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Лютого 2018 21:46
ВИ є базарна баба, якщо дозволяєте собі подібні вислови! А до "ПЕТІ" ВАМ як розкосмосю до Ілона Маска!
хвілолог Показати IP 8 Лютого 2018 20:40
То виявляється, шо ЛНТУ ще не зовсім пропаща бурса - є ще світлі голови. Молодці.
Толік Показати IP 8 Лютого 2018 21:12
Таке саме зробили б 80 відсотків українців, якщо б опинились в такому положенні ! Роки російського поневолення не пройшли безслідно.
Андрій Показати IP 8 Лютого 2018 21:36
Прочитав статтю і ще раз переконався що в нас поліція деб***... Майнинг не заборонений... Я майню вже більше року... Чому не можна спокійно дати людям заробити якусь копійку
ЛНТУ до Андрій Показати IP 8 Лютого 2018 22:27
Зато хлопці з поліції на крузаках з айфонами приїхали при офіційній зп 5-10 тисяч гривень.
Захар до ЛНТУ Показати IP 10 Лютого 2018 00:21
З тими самим що преподи ходят, при зарплаті 5-7к? Я в шоці з цього жлобства, при таких грошових вкладених тирити електроенергію, Інтернет). Зекономив?
дід піхто Показати IP 8 Лютого 2018 22:50
просто хочуть btc на халяву получити
ку Показати IP 9 Лютого 2018 08:44
А може вони н1коли того "чуда" не бачили... а тут такий шанс... (я теж не бачив)
Ін Показати IP 9 Лютого 2018 08:52
Поліція це одні піарщики недотьопи. Забрали в студентів компи...По серйозним злочинам взагалі непрацюють. Переконався особисто і неодноразово. Кібервідділ лажа повна. Вони зі всіма доказами Білоруських кардерів відпустили. Ганьба