USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

В одному з гуртожитків СНУ відремонтують кімнати

23 Серпня 2020 23:35
У гуртожитку №3 Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, що на вулиці Ярощука в місті Луцьку, відремонтують кімнати та коридори першого блоку на 1-5 поверхах.

Відкриті торги для пошуку виконавця робіт навчальний заклад уже оголосив. Тендерні пропозиції прийматимуть до 3 вересня. Аукціон розпочнеться 4 вересня.

Очікувана вартість робіт становить 778 тисяч гривень.

Поточний ремонт кімнат включатиме заміну вікон на пластикові, шпаклювання і поліпшене фарбування стін та стель, відкосів, перекриття підлоги, улаштування плінтусів, електромонтажні роботи, зокрема заміну проводки і світильників.

Роботи планують закінчити до 11 грудня 2020 року.

Нагадаємо, як інформував ректор вишу Анатолій Цьось, загалом у гуртожитку планують відремонтувати 40 кімнат, а також їдальні, санвузли та душеві на кожному поверсі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Студентка Показати IP 24 Серпня 2020 09:02
Яке щастя
Мама Показати IP 24 Серпня 2020 09:55
Як все вчасно! Дітям треба заселятись, а ви ремонт починаєте. Не можна було це влітку зробити?
Студент Показати IP 24 Серпня 2020 11:41
І діти будуть нюхати фарбу та після пар перебувати в пилюці та шумовому гуркоті від ремонту. І це при тому, що з березня не було навчання!!!!!!
ЩОСЬ НЕ ТЕ ЧИ НЕ ТО! Показати IP 24 Серпня 2020 12:17
Доброго дня ))) Пані Мама та Студент звичайно критикувати потрібно , але ще краще коли критика конструктивна, Вам не подобається, що покращують умови для студентів, бо можна то було зробити ще влітку, але з вигляду на те , що ремонт там потрібно було зробити ще 15 років тому і чомусь Ви не протестували і Вам було все одно, в яких умовах там жили студенти то краще помовчіть, краще моя дитина потерпить гуркіт , пил і шум, але принаймі не буде жити перепрошую в смітнику з цвіллю та смородом. Вам неподобається винайміть житло і йдіть жити туди. Тримайтесь Пане Ректоре раз Вас критикують - значить Ви щось робите.
Мєсний бомж Показати IP 24 Серпня 2020 15:08
Та нормально жити там, гурків вже пройшов. Ремонт робиться приблизно місяць вже.
Хм Показати IP 24 Серпня 2020 19:48
А чого аукціон 4 вересня? А ремонт вже як 4 тижні робиться?
Професор до Хм Показати IP 25 Серпня 2020 17:30
Тому, що ремонтують санвузли , коридори та кухні. А це окрема закупівля на ремонт кімнат