USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

В Раді хочуть створити публічний реєстр ухилянтів

30 Березня 2023 15:38
Представник президента у Верховній Раді Федір Веніславський заявив, що наразі він працює над законопроектом про публічний реєстр ухилянтів під час воєнного стану.

Про це він заявив у коментарі Фокусу.

Він пояснив, що якщо військовозобов’язаний був двічі належним чином поінформований про необхідність з’явитися в територіальний центр комплектування, але не зробив цього, то його особисті дані будуть опубліковані у відкритому реєстрі. Якщо громадянин виконає свій обов’язок, його дані будуть видалені з реєстру.

«Якщо людина була належним чином, можливо через той же месенджер, поінформована і підтвердила, що отримала виклик до територіального центру, але не з’явилася, то це означає, що вона свідомо не виконує свій конституційний обов’язок захищати Батьківщину», – сказав Веніславський.

Він заявив, що публікація персональних даних може стати одним з громадських тисків на ухилянтів, щоб вони зʼявились у ТЦК.

Веніславський додав, що законопроект буде підготовлений через 1-2 місяці.

Нагадаємо, раніше Федір Веніславський заявляв, що у Верховній Раді розглядають можливість вручення повісток військовозобов’язаним через месенджери.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
Анонім Показати IP 30 Березня 2023 15:48
А як всіх переб'ють, то хто захищатиме?
ABC Показати IP 30 Березня 2023 15:56
Жесть. Одне радує, що я не голосував за це зелене кодло. Моя совість чиста.
Анонім Показати IP 30 Березня 2023 15:57
громадський тиск і то все,що загрожує за те,що не хочеш виконувати конституційний обов'язок по захисту своєї країни? дуже 'потужно' як люблять зараз говорити, жодного посилення відповідальності ухилянтам, а зате мобілізованим вже встигли подобавляти роки криміналу
12345 до Анонім Показати IP 30 Березня 2023 16:51
Ти на фронті ж?
Анонім до 12345 Показати IP 30 Березня 2023 17:45
а ти ж вже точно в окопах? в мене чоловік мобілізований, такі хитрожопі як ти не дочекаються, щоб ще я пішла воювати
12345 до Анонім Показати IP 30 Березня 2023 22:16
Чомусь відразу зрозумів, що жінка
Анонім до 12345 Показати IP 30 Березня 2023 18:28
а ти?
Ухилянт до Анонім Показати IP 30 Березня 2023 19:35
Я за переговори, якщо депутати за продовження війни тоді хотілося б побачити їх на передовій.
Олег Показати IP 30 Березня 2023 16:28
Ну членопіаністи.... оце так мочать...
Психіатр Показати IP 30 Березня 2023 17:07
Нічого не вдієш. Весняне загострення дається взнаки. Якщо не лікуватися то буде ще гірше!
Струнко ! Кроком руш Показати IP 30 Березня 2023 17:16
На Станіславського, Вороніхіна, Соборності, Рованцях, Глушці - велика коцентрація оних на одиницю площі міської території !
мешкаю поруч до Струнко ! Кроком руш Показати IP 30 Березня 2023 19:25
На Вороніхіна щонеділі приїжджають на дорогих авто, моляться, а воювати - зась. Кажуть, що їх віра забороняє брати в руки зброю. А якщо прийде ворог і зруйнує цей "храм", який забороняє захистити Батьківщину, то тоді дійде, але буде вже пізно.
!! до мешкаю поруч Показати IP 30 Березня 2023 22:10
Відбудуємо. Не хвилюйся.
?? до мешкаю поруч Показати IP 31 Березня 2023 04:20
А ти чому не обороняєш? Тебе що тримає? Заздрість? Твій будинок теж можуть розбомбити, я ь на твоєму місці вже б записався до війська.
Хіба не так? до мешкаю поруч Показати IP 31 Березня 2023 04:30
Єдиний твій ворог це твоя дурна голова, якщо є "ждуни" значить в державі йде громадянська війна. Якби не "мацкалі" ти б вже був католиком років з 100. Поляки допомогли б.
!! до Струнко ! Кроком руш Показати IP 30 Березня 2023 19:27
Нас не злякати, ми при комуняках в таборах за віру сиділи, і ще раз покажемо хто люди, а хто з вітром гнеться (як швидко всі комуністи стали православними, не помітили?)
478 до !! Показати IP 30 Березня 2023 21:12
Ну так і покажіть, в окопах.
Алан до 478 Показати IP 30 Березня 2023 21:40
Ти дурак???
!! до 478 Показати IP 31 Березня 2023 04:41
А саме ви коли в окоп збираєтеся? Чи ви тільки інших готові посилати? Я ні вас, ні нас в окопі бачити не хочу. Пора домовлятися.
Джура Показати IP 30 Березня 2023 18:00
Я сподіваюся Федіру Веніславському вже надіслали повістку, а чекайте, в нього ж бронь, депутат як ніяк, а ви "бидло" або на фронт, або в публічний реєстр.
Правда Показати IP 30 Березня 2023 20:10
Облік в ТЦК обовязковий,це вимога законодавства,а отже ті ви...які це ігнорують прямі злочинці під час воєнного стану і якщо думають,що повернуться з-за кордону і все як завше,дзуськи,отримаєте по повній і осуд суспільства в придачу до тюремного терміну.Так що можете тремтіти вже,країна вас не чекає,зрадники.Слава Богу і ЗСУ!
!! до Правда Показати IP 31 Березня 2023 03:51
Шановний, окоп чекає на тебе! Переговори чекають на нас!
Анонім до !! Показати IP 31 Березня 2023 09:10
Це жінка/бот в окоп вона/воно не піде подивіться як зараз накрутять мінусів і плюсів
H8er до Правда Показати IP 31 Березня 2023 03:53
Народ, чхати на цього дурня! Війни закінчуються, дурні ніколи!
Європейці Показати IP 30 Березня 2023 21:48
Тобі і тобі подібним немає місця у нашій спільноті. У нас цінується особистість і право вибору. Варварам у нас місця немає!!!
Україна мати ! Показати IP 30 Березня 2023 22:01
Якби оті дружні мінусівники, які не хочуть воювати за свою Батьківщину, за народ, за його свободу грудьми стояли на передовій за вільну Україну так, як вони дружно плече до плеча ставлять мінуси, - ворога уже би перемогли ! ! А от державні блага їм давай ти, Україно, - садочки, школи, освіту бюджетну, пільги ... . Омела !
!! до Україна мати ! Показати IP 30 Березня 2023 22:42
Шановний, все починаючи з дитсадка давно вже платне, ви в якій реальності живете?
Прокинся до Україна мати ! Показати IP 30 Березня 2023 22:54
Перше: мати це та, яка мене народила і виростила всупереч державним "благам". Друге: за садок, школу і освіту моя МАМА платила податками і власними грошима!!! Третє: омела - це фанати утопічної держави!!!
Так! до Прокинся Показати IP 31 Березня 2023 04:59
Йому не зрозуміло що держава це люди, а не холопи для держави. Важко холопу.
Правда Показати IP 30 Березня 2023 22:57
В кожному дворі,будинку,підїзді всі про вас знають,ви....зрадники і боягузи,всіх виведуть на світло,спробуйте тільки сунутись.І ваші діти і внуки будуть плювати на вас.Історія все розставить по своїх місцях,бо ви ніякі не "європейці",ви гірше ніж ухилянти,спати ви вже спокійно не будете і тремтіти будете все своє нікчемне життя.Слава Україні і ЗСУ!
М'яке ліжко до Правда Показати IP 30 Березня 2023 23:47
Мені комфортно і мені шкода душевно хворих людей(((
H8er до Правда Показати IP 31 Березня 2023 03:49
Вперед! Смерть - життя! А життя це смерть! Вічна! Слава героям!
Одинзпацієнтів до Правда Показати IP 31 Березня 2023 04:10
Правда, дуй в окоп, бо правда там. А ти тут з нами, чудо. Яка ж ти правда, коли ти з нами солодко спиш у своєму ліжку? Ти ганебна темрява.
Дєд до Правда Показати IP 31 Березня 2023 04:12
Я розумію що у багатьох зараз думка "вмерти заради України", але насправді треба жити заради України. Залишити дітей і дати їм майбутнє. А тих хто посилає вас вмирати за "Україну", не зважайте на них, це хворі люди.
воїн Показати IP 31 Березня 2023 07:57
В кожному дворі ходять племінні бики по 20 -40 років, курять, кільцями дим пускають і оглядаються, чи за ним не приїхали з поліції.
Анонім Показати IP 31 Березня 2023 09:04
Стоп якщо наприклад якийсь чиновник вкрав/незаконно виїхав з краденим за кордон то оголошувати офіційно хто він/як виїхав неможна бо судом недоведена вина(максимум вручили підозру). Якщо ти простий хлоп(часто далеко нездоровий) то на захист персональних даних і презумпції невинуватості можна покласти болт.
Діма Показати IP 31 Березня 2023 09:10
Самі люди не повинні мовчати. Є телефон "гарячої лінії" воєнкомату, поліції, СБУ. Телефонувати і вказувати, під якою цицькою в жінки переховується ухилянт.
Йа,йа до Діма Показати IP 31 Березня 2023 12:09
Треба здати "Діму", Дмитра вже здали.
ABC до Діма Показати IP 31 Березня 2023 12:17
Ну ви смішний. Якщо вівця зателефонує начальнику м'ясокомбінату, і поскаржиться на м'ясника, який хоче її пустити під ніж, це щось змінить?
Правда Показати IP 31 Березня 2023 10:04
От і "щурі"зашевелились,відчуваєте,що за вами вже йдуть...Україну захищають більше 30 тис.жінок,з них на передових позиціях близько 5 тис.,а ви думаєте по норах відсидітись,скоро будете вибігати і дуже швидко,бо таки прийдеться.
Правда Показати IP 31 Березня 2023 10:21
Ніщо так не бентежить людину,як несправедливість,а отже вона має бути відновлена і вже скоро...