USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.20 39.60
  • PLN 9.76 9.95

В Україні ввели податок на встановлення миру

31 Липня 2014 15:51
Верховна Рада України 31 липня ухвалила зміни до Податкового кодексу, якими ввела 1,5% військовий податок.

Про це на брифінгу повідомив глава фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв, - повідомляє «УНІАН» з посиланням на РБК-Україна.

«15 гривень з тисячі гривень - це так званий податок на війну. Але я його назву податок на встановлення миру в країні», - сказав Соболєв. Він додав, що раніше пропонувалося встановити 0,5% податку для всіх громадян України, але депутати на це не погодилися.

Зокрема, під час позачергового закритого засідання 31 липня Рада прийняла законопроект Кабміну (№ 4309а), що передбачає з метою забезпечення фінансування заходів щодо підвищення обороноздатності держави запровадити до 1 січня 2015 року новий загальнодержавний збір - військовий збір в розмірі 1,5%.

Зазначений збір уряд запропонував стягувати за ставкою 1,5% з доходів фізичних осіб у формі заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв'язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу у державну та недержавну грошову лотерею, виграш гравця (учасника), отриманий від організатора азартної гри.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 51
Громадянин Показати IP 31 Липня 2014 16:11
І знову в кишеню до народу, а те, що олігархи нахапали наше з вами і зробили своїм-у них і далі залишається, то люди прості ще більше збідніють, а жирні свині і далі будуть збагачуватись, от і вся арифметика, от тобі і революція.
УКРАЇНКА до Громадянин Показати IP 31 Липня 2014 17:01
ТАК ВОНО І Є, ВЛАДА МІНЯЄТЬСЯ, А КРАЩОГО ЖИТТЯ ЯК НЕ БУЛО ТАК І НЕМАЄ. БО З УСІЬОГО ЗЛА, ВИБИРАЛИ МЕНЬШЕ, А ВОНО ВСЕЖ - ТАКИ ЗЛО! ПОМІНЯВШИ ОДНОГО ОЛІГАРХА НА ІНШОГО, МАРНО ЧЕКАТИ ПОКРАЩЕНЬ.
Стася до УКРАЇНКА Показати IP 31 Липня 2014 19:18
Янукович - це було зло. Але що привели замість зла? Ще більшее зло,яке розв'язало нескінченну війну в Україні
Анонім до Громадянин Показати IP 31 Липня 2014 21:04
а Соболеву слабо пожити без зарплати і ще 450 на це підбити.... СЛАВА МАЙДАНУ !!! і бидло ВР і всі хто в ній знаходиться...
Андрей Воронов Показати IP 31 Липня 2014 16:12
коментар було видалено
Юхим Показати IP 31 Липня 2014 16:15
Зато вже не треба "скидатися" - платитимуть всі. Може це дійсно допоможе нашим хлопцям
Андрей Воронов до Юхим Показати IP 31 Липня 2014 16:17
коментар було видалено
УКРАЇНКА до Юхим Показати IP 31 Липня 2014 17:06
І НЕ МРІЙТЕ, У ЯЦЕНЮКА , ЗА ЙОГО СЛОВАМИ!!!! З ДЕПОЗИТУ КАПАЄ ЦОМІСЯЦЯ 600.000 ГР.%, ЯКЩОБ НАШІ БІДНІ ПОЛІТИКИ І ОЛІГАРХИ ПЛАТИЛИ ПОДАТОК ХОЧАБ З СВОЇХ %, ТО ВИСТАЧИЛОБ ПРОФІНАНСУВАТИ ВСЮ АРМІЮ. А ТАК З НАС ШКУРУ ЗДИРАТИМУТЬ.
Завод до Юхим Показати IP 1 Серпня 2014 09:19
Які "всі"? ти розум маєш? Платитимуть тількі ті, які працюють з офіційним оформленням. Тобто ті ж самі, що наповнюють бюджет.Скільки процентів в країні працюючих неофіційно або закордоном? Скільки на Галичині поїхало працювати до Європи чи Росії, чи може Америки? Галичани розв'язазали війну на Сході, їм забажалося москалів на ножі та на гілляки. Але не так сталося, як бажалося. А люди тепер повинні страждати із-зі цих дебілів? Хто скакав, нехай той і платить цей налог.
my_gift до Завод Показати IP 1 Серпня 2014 09:44
Я працюю неофіційно. Отримую 1500 грн. Допомагаю армії на більшу суму, аніж сума податку, який би вираховували в разі офіційного працевлаштування, і ВПЕВНЕНА, що ці кошти підуть нашим бійцям.
Анонім до my_gift Показати IP 1 Серпня 2014 11:55
Ну и дура
... Показати IP 31 Липня 2014 16:21
А мені нас*ати, я ніколи не працюватиму на цього найбільшого злодія - державу!!!
,,, до ... Показати IP 31 Липня 2014 17:09
А ви,не купуєте горілки,цигарок,бензин,хліб ітд?
... до ,,, Показати IP 31 Липня 2014 19:58
Бензин в Білорусі, горілку і цигарки на валютці, а м'ясо в польші))))
свг Показати IP 31 Липня 2014 16:39
чомусь наповнення бюджету знову іде з кармана простих людей. народітак на межі вимирання.невже немає хочаби одного розумного депутата який розказав з трибуни тим зажравшимся свиням що 15-30 гривень для простого працівника це тоже гроші. і ще в Україні гральний бізнес заборонений законом а вони збираються стягувати податок з іграка. хто нами керує?
аяяй Показати IP 31 Липня 2014 16:45
прийдеться писати заяву на вихид з профсп!лки,щоб компенсувати цей податок
українець Показати IP 31 Липня 2014 16:55
Спасібо за податок!
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 17:00
коментар було видалено
УКРАЇНКА до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 17:12
ДІЙСНО ПОКРАЩЕННЯ!!!. ПО ВСЬОМУ КИЕВУ ВІДКЛЮЧИЛИ ГАРЯЧУ ВОДУ ДО ЛИСТОПАДА! ТЕПЕР БУДЕМО СМЕРДІТИ І НАСОЛОДЖУВАТИСЬ СВОЄЮ ЕВРОПЕЙСЬКОЮ КРАЇНОЮ.
Харва до УКРАЇНКА Показати IP 31 Липня 2014 19:21
коментар було видалено
ціх Показати IP 31 Липня 2014 17:22
Розумію, що треба, бо у казні великий шиш. Але знову все ляже на плечі тих, хто офіційно працює і роботодавців. А ті хто отримує зарплату в конверті - будуть тільки співчувати нашим воякам. Мені зі свої зарплати його не стільки шкоді, скільки образливо. Чому? Бо на ці гроші ніякі блага не створяться, вони не підуть в на розвиток економіки. Це гроші у те, що можна було уникнути. А я би на ці гроші за телефон в місяць заплатив.
УКРАЇНКА до ціх Показати IP 31 Липня 2014 17:31
ВИ НОВИНИ ДИВИТЕСЬ? ВИ НАВІТЬ НЕ УЯВЛЯЄТЕ , СКІЛЬКИ КОЛОМОЙСЬКИЙ ЗАРОБИВ НА ВІЙНІ!!
МАМА до ціх Показати IP 31 Липня 2014 17:43
ЦЕ У НАС ШИШ, А В КАЗНІ ГРОШІ Є!!!. СКІЛЬКИ У ПОРОШЕНКА ФАБРИК? ВІН ЇХ БУДУВАВ? ХАЙ ОДНУ ПРОДАСТЬ І ПРОФІНАНСУЄ АРМІЮ. МИ СПЛАЧУЄМО ПОДАТОК З УСЬОГО, --18% З ЗАРПЛАТИ, 20% З УСЇХ ЗАКУПОК, , ЯУЩО ПОРАХУВАТИ, ТО МІИ 50% ВТРАЧАЄМО ТІЛЬКИ НА ПОДАТКИ.
Дончанин до МАМА Показати IP 31 Липня 2014 21:40
Плохо считаешь. Для того, чтобы тебе заплатить не в конверте одну гривну (без налогов) необходимо отстегнуть в казну две гривны. Следовательно, для того, чтобы ты получила гривну чистыми, т.е. после уплаты всех налогов, тебе необходимо заработать шесть гривен.
бухгалтер до Дончанин Показати IP 31 Липня 2014 23:12
математик хрінів, піди вивчи як оподатковується зарплата українця спершу. і не плутай нарахування на зарплату з самою зарплатою, троле
Міла до ,,, Показати IP 31 Липня 2014 18:30
Обов'язково гонорово відмовся від соціальної допомоги, коли доживеш до пенсії. Не забудь свої слова сказані сьогодні , що не будеш працювати на державу, вона без твоєї праці проживе і не вимагає її. Але не звертайся на старості до держави.
Was до Міла до ,,, Показати IP 31 Липня 2014 19:23
А я звернусь до Ізраілю. Там платять і чужакам. Там не крадуть такими темпами,як в україні
така держава до Міла до ,,, Показати IP 31 Липня 2014 19:55
ще сама має доплачувати, за те, що ми в ній виживаємо
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 19:15
як би ж то ті гроші ішли в армію,а не комусь в кишеню
Налог Показати IP 31 Липня 2014 19:18
коментар було видалено
Олександр Показати IP 31 Липня 2014 19:42
Не хочу читати купу попередніх постів, але що є, те є. А є - війна. А гроше й у держави реально нема. І невже мені має бути шкода якихось 30 гривень із зарплати? Невже ми такі жлоби? Я взагалі вважаю, що мало б бути мінімум 3%.
податок на мир до Олександр Показати IP 31 Липня 2014 19:56
згідна платити. а на війну - ніколи.
Воєнком до Олександр Показати IP 31 Липня 2014 21:16
Бронежилет в руки - і в Донецьк, хватить тут філософію розводити
YURAS до Олександр Показати IP 1 Серпня 2014 09:25
А на Схід не бажаєш? Замість того, щоб кричати, щоб припинили війну, ти закликаєш платити більше. Ти хто? Де ти працюєш і ким і які налоги сплачуєш? Ти мабуть, модератор цього сайту, який зразу видаляє коментарі за мир, за закінчення війни
Олександр Показати IP 31 Липня 2014 19:45
"А мені нас*ати, я ніколи не працюватиму на цього найбільшого злодія - державу!!!" ___ "невже немає хочаби одного розумного депутата який розказав з трибуни тим зажравшимся свиням що 15-30 гривень для простого працівника це тоже гроші". ___ Ця держава безперспективна - далі власної кишені не бачить ніхто...
... до Олександр Показати IP 31 Липня 2014 20:04
Де ти бачив не то що розумного (всі розумні, раз дорвалися до кормушки) депутата, а того. хто дійсно думає про інших?????? Всім депутатам дійсно нас*ати на простий люд - завтра вони дружно проголосують про 50% податку і ти. як покірне ягня, будеш ці % платити!!!!!!!!!!!!!
Сергій Показати IP 31 Липня 2014 19:46
А давайте поскачемо, може допоможе? Хто не скаче той москаль!
сірий вовк Показати IP 31 Липня 2014 20:25
Якби знаття, що ці гроші не осядуть в кишенях фірташів-коломойських-яйценюхів і т.п. наволочі. Нехай би був цей податок нв армію. А з іншої сторони - не ми з вами розікрали армію і розвалили багату країну. Нехай слідство встановить, де ці товстопузі піз....ки взяли "свій перший мільйон".
Дончанин до сірий вовк Показати IP 31 Липня 2014 21:44
А где они осядут? И не просто там осядут. Вот тебе простой пример: "Министерство внутренних дел Украины во главе с Арсеном Аваковым приняло предложение компании, принадлежащей Игорю Коломойскому, на поставку бронежилетов и касок на сумму 55,32 миллиона гривен. Эту же самую продукцию предлагало и другое предприятие по цене в два раза ниже, однако тендер выиграла фирма, подконтрольная олигарху, сообщает украинский "Вестник государственных закупок"."
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 21:37
коментар було видалено
Олександр Показати IP 31 Липня 2014 22:59
Ну гаразд, ваші пропозиції? Віддати Донбас банді? Якщо так, то питань більше нема. Якщо ні, то де брати гроші на війну? Що пропонуєте ви? Та у Луцьку кого не спитай, так кожен скаже, що "Путні х...ло". А як до діла... У тому, що ми такі злиденні, винні ми УСІ - кожен із нас заср..в країну, як міг - постійними хабарями, крадіжками, що погано лежить, тяп-ляп роботою і таке подібне. Кожен із нас винен у тому, що таке зараз сталося у країні. І так усі дружно були на Майданах... І що??? Тридцять гривень зажали? На все вона дасть, а на війну не дасть. Та ні на що ти не дасиш. То візьми плаката з надписом "Закінчуйте війну, вклоніться перед Росією" і йди мітингуй. Чи як іще? Народ, ви ж усі проти росії, то що ви хочете? І, будь-ласка. не плутайте сюди продажність нашої влади, це зовсім інше питання.
Вовк до Олександр Показати IP 31 Липня 2014 23:24
Тобі напевно легше тридцятку дати, ніж з автоматом на Донбасі бігатив
Джулія до Вовк Показати IP 1 Серпня 2014 09:48
Бігати на стадіонах слід, а на Сході воюють. За нас всіх, які в тилу. І не поспішайте засуджувати тих, хто не там-без тилу не буде АТО.
Калушанка до Джулія Показати IP 1 Серпня 2014 10:39
Я бажаю тобі пізнати всі наслідки АТО, щоб ти не казала дурниць. Мабуть ти ще нікого не поховала. Наших синів там мають за фашистських окупантів, які прийшли вбивати. Тих кого захопили в полон питають - що ви тут забули? Ми же не прийшли до вас у Львів чи Франківськ.Чого ви до нас приперлися? Я не хочу щоб мого другого сина привезли у труні. Я його не віддам. Хто бажає нехай їде туди і побачить як там зустрічають визволителів. Їх туди ніхто не кличе крім влади.Що владі треба на Донбасі не розумію.Мені нічого не треба най мої сини були живі і хочу дочекатися онуків. Я хочу спокою в країні
гість Показати IP 31 Липня 2014 23:19
кумедно як тролі шиплять:) тішуся. нехай піною зходять, а мені не жалко якихось пару сотень в місяць на те, щоб раїся забралася геть з нашої землі
Училка до гість Показати IP 4 Серпня 2014 11:17
коментар було видалено
Анонім Показати IP 1 Серпня 2014 10:30
Військовий податок на встановлення миру. Звучить майже алегорично. Хочеш миру - готовся до війни.
Мати Показати IP 1 Серпня 2014 10:48
Я закликаю до миру! Досить нам ховати синів!
Мати Показати IP 4 Серпня 2014 13:57
Якщо дивитись наші новини, то надійшла пора салютувати та святкувати перемогу. Але чому стільки трун на Волині і стільки тих, хто пропав без вісті?