USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

В українців можуть забирати житло за комунальні борги

17 Лютого 2019 19:35
В українців можуть забирати квартиру за борги. Це станеться якщо сума заборгованості становитиме 20 мінімальних зарплат – 84 тис. грн.

Про це передає Обозреватель.

«Формування боргу по несплаті за житлово-комунальні послуги може призвести до того, що після досягнення умовного психологічного бар’єру, який встановлюється постачальником послуги, він може порушити судове провадження. На предмет стягнення з боржника цієї заборгованості», – підкреслив Андрій Никончук, експерт з питань ЖКГ.

Для забезпечення виконання позову, постачальник комунальних послуг зможе навіть попросити суддю накласти арешт на майно.

Якщо у відповідача не буде реальної коштів для погашення заборгованості, суд може накласти стягнення на це майно. Іншими словами, забезпечити реалізацію на аукціоні квартири і сплату боргу за ЖКП.

До слова, нагадаємо, у 2016 році уу Луцьку квартиру Олександра Швейгера продали за комунальні борги через електронні торги. Тоді історія набула особливого резонансу, адже це був перший такий випадок в Україні. Новий власник придбав квартиру за понад 400 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2019 19:39
Клята влада
Власюк Показати IP 17 Лютого 2019 19:59
Сволота ! Влада
дідо Показати IP 17 Лютого 2019 20:35
Давно пора. Боржник -це злодій,які користується послугами та не хоче платити. За цих злодіїв платять всі порядні споживачі.
Анатоль_ до дідо Показати IP 17 Лютого 2019 20:48
О, рюській мир відізвався. Той дідо горілку п'є і не закусує бо в них так положено
олег до Анатоль_ Показати IP 17 Лютого 2019 21:32
не горілку, а глід !
олег до дідо Показати IP 17 Лютого 2019 21:31
долбень
Іван до дідо Показати IP 18 Лютого 2019 09:06
Такі великі суми за комунальні послуги і призвели ще до більшої кількості боржників. Але ж ці накрутки ще й за тих хто має пільги. Чому пільговикам не дати грошима за їх заслуги, і хай платять , як їнші. В магазинах товар по пільгах не продають.
fnx до дідо Показати IP 12 Грудня 2020 14:35
хай но в тебе заберуть заощадження в банку(як забрали гроші ощадбанківці ссср), хай но в тебе заберуть пенсію, або херню платитимуть і будеш жити без дітей і кволий нікому не потрібний, отоді ти скураєш...і може перед здихом зрозумієш що надарма прожив життя. ті ніхера не бачив! тішся що поки тобі вдалося уникнути жорстокості долі, бо вистачить що заразу конкретнішу хапнеш і одразу заспіваєш інакше, не заспіваєш а завиєш...але знаючи таких як ти то почнеш так само тявкати коли попустить, так що ліпше щоб не попустило.
Споживач Показати IP 18 Лютого 2019 07:41
Нехай цей "так званий"експерт Никончук спочатку прочитає законодавство України і Конституцію,а тоді щось розповідає.Жодного посилання на Закони,а банальні "страшилки".
Саса Показати IP 18 Лютого 2019 08:29
Не платит і платити не буду , стосується послуг опалення, тим більше я ніякі послунги не замовляв і не погоджувався. Пішли на ху...тір, всі до суду, я нікому ніц не винен, відмикайте від опалення , обмежуйте надання послуг, житло під "конституцією"
Споживач Показати IP 18 Лютого 2019 09:12
Ще є такий "експерт"на ЗІКу,який бувший міністр.Іноді "такого плота плете" і таке верзе,що противно слухати.Але ж слухають і "всмоктують"ці маніпуляції.Люди.Почніть з себе.Починайте читати законодавство,особливо,яке спосується ЖКГ.Є Закон про ЖКГ.Він повністю вступить в дію з травня,почніть з нього.Це ваше майно і ви повинні вміти його захищати.
Запорожец Показати IP 20 Лютого 2019 16:24
А кто довел народ до такой бедности, вот ини и забирать хотят у людей что осталось. Порошенко, гройсман и 80% депутатов в этом виноваты. Никак не нажрутся, все им мало.
Злидар Показати IP 9 Квітня 2019 11:55
Дивним чином до гройсмана не виникає питань! Майже ніколи! Порошенко мусить СВОЇ зобов'язання виконувати, а комуналка, як відомо, не в його компетенції...