USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Вантажівка протаранила легковик: з'явилося відео ДТП у Княгининку

27 Травня 2019 10:40
З'явилося відео ДТП, яка сталася у селі Княгининок 24 травня о 19:30 годині, на перехресті вул. Соборна та вул. Бригадний двір.

Нагадаємо, аварія сталась за участі двох автівок − легковика «ЗАЗ Таврія» та фури Mercedes-Benz. За кермом «ЗАЗ Таврія» знаходилась жінка, водійка не надала переваги в русі вантажівці, внаслідок чого і сталось зіткнення.

Жінка-водій отримала травми голови, була кровотеча, постраждала знаходиться у шоковому стані. Медики «швидкої» надавали першу допомогу травмованій.

Водій вантажівки намагався уникнути зіткнення, та на жаль, не вдалося. Гальмівний шлях фури близько 50 метрів.

Автомобіль «ЗАЗ Таврія» вщент розбитий та ремонту не підлягає.

У соціальній мережі у групі Княгининівська громада з’явилось відео моменту зіткнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Лучанин Показати IP 27 Травня 2019 11:10
Влада Княгинінку молодці, що встановили камери. Видно, хто порушив і наскільки ці порушення грубі. Шкода, що Ви не можете зробити так, щоб у селі їхали 50-60 км/год. Наші корупціонери в МВС про безпеку руху не дбають, хабарі-закупівлі.
Ігор Показати IP 27 Травня 2019 11:22
З цього відео видно тільки ,що водій фури не тримав відстань і виїхав на зустрічну полосу.
Viking до Ігор Показати IP 27 Травня 2019 11:55
Ці професіонали вміють ще й в повороти, з повністю груженою будою, входити на швидкості більше 60 км/год, так що чуть буду не кладуть на бік. Однозначно не дотримався безпечної дистанції, але і не дуже видно коли водій легковика увімкнув покажчик поворота.
l Показати IP 27 Травня 2019 11:23
Обоюдка
Пілот Показати IP 27 Травня 2019 11:53
В смислі "не надала перевагу в русі"????!!! Вона повертала, а він обганяв по суцільній. 100% вина водія вантажівки!!!
Вова до Пілот Показати IP 28 Травня 2019 14:46
Якщо не помиляюсь, вона з розгоночної виїхала і зразу повернула наліво, при тому не надавши перевагу фурі яка рухалась по головній
Пілот до Вова Показати IP 29 Травня 2019 07:08
Помиляєшся
Оглядач Показати IP 27 Травня 2019 11:56
Дуже добре, що є відео. В іншому випадку всі так би й думали, що "водійка не надала переваги в русі вантажівці, внаслідок чого і сталось зіткнення". Насправді, бачимо: водій автомобіля "ЗАЗ" сповільнивши рух майже до повної зупинки ТЗ, повідомивши про намір здійснення маневру шляхом вмикання відповідного світлового сигналу, розпочала поворот ліворуч. У цей момент її авто було протаранене вантажним автомобілем, який здійснив маневр обгону по зустрічній смузі з явним перевищенням швидкості руху ТЗ. Внаслідок чого спричинив ДТП із, на щастя, нелетальним наслідком. Запитання: у чому вина водія легкового ТЗ?
Іван Показати IP 27 Травня 2019 12:25
В тому, що вона здійснювала поворот з крайньої правої смуги. Водій вантажівки не виїжав на зустрічну смугу, оскільки на тій ділянці дороги по дві смуги руху в дві сторони.
Петро до Іван Показати IP 27 Травня 2019 12:50
Іване, подивіться уважно відео ще раз! І при цьому зверніть увагу на розмітку. Водійка їхала і повертала правильно. Єдине до неї питання, коли вона увімкнула покажчик поворота.
здравомислячий до Іван Показати IP 27 Травня 2019 17:21
Іване що це таке випишите?Ви що не добачаєте?Передивіться ще раз!!!Які дві смуги руху в дві сторони???Тож на відео ясно видно що одна дорога в одну сторону і дорога на зустріч!Ніякої 2 смуги в 2 сторони НЕМАЄ!!!Водійка ЗАЗ все правильно робила!Водійка не повертала з крайньої правої!Вона повертала з лівої сторони.Винуватий водій фури!Побачивши поворот ЗАЗу водій фури мав здійснити обгін з правої сторони,а не з лівої як він це зробив.Одне виникає питання в даній ситуації:коли саме,в яку пору водійка ЗАЗу включила лівий поворот щоб повернути в ліву сторону?Можна тільки припустити що водійка за пізно включила поворот-перед самим поворотом.От саме через це і відбулось ДТП.
Дед до здравомислячий Показати IP 27 Травня 2019 19:14
"Можна тільки припустити що водійка за пізно включила поворот-перед самим поворотом." Даже в этом случае обязанность водителя держать безопасную дистанцию. Дтп не при выезде таврии со второстепенной дороги. Столкновение сзади с выездом на встречку. Эксперт оценит возможность снижения скорости фурой до безопасной в случае соблюдения скоростного режима. 50 метров тормозного пути и остаточная скорость при столкновении покажут непосредственную причину. Но лучше 5 секунд подождать. ДДД.
Вова до Дед Показати IP 28 Травня 2019 14:43
Вона з розгоночної виїхала і відразу повернула наліво
Анонім Показати IP 27 Травня 2019 13:21
Видно, водій фури блат має, що жірналісти взяли на себе роль експертів і суддів.
ВВ Показати IP 27 Травня 2019 21:21
водій ЗАЗ, якщо вона виїзджала з другорядної дороги здійснюючи поворот ліворуч, створила Аварійну ситуацію, водій Вантажівки перевищив швидкість 60км(не дотримався безпечної дистанції), в результаті не зміг уникнути зіткнення, дтп - 124
Олександр Показати IP 29 Травня 2019 16:38
100% жіночка не права. Вона робила поворот з крайньої правої смуги ліворуч а за правилами мала це робити з крайньої лівої. Вантажівка їхала теж по правій і почала перелаштовуватись в ліву смугу здійснюючи випередження а не обгін. Жіночка затупила.
Петро Показати IP 30 Травня 2019 11:00
Я бачу тут дуже кваліфіковані водії які навіть у розмітках не розбираються, там 1 полоса. Ті хто пише що там дві полоси, прошу не їздіть за кермом