USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ващенюк звільнився з посади головного медика Волині

22 Квітня 2020 14:44
Начальник управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігор Ващенюк звільнився із займаної посади.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел. Цю інформацію підтвердили і у Волинській ОДА.

Ігор Ващенюк звільнений за згодою сторін від 21 квітня. Обов’язки начальника управління охорони здоров'я тимчасово виконуватиме заступник Валерій Руцький.

ІА Волинські Новини декілька разів намагалось зв'язатись з Ігорем Ващенюком, проте він не відповідає на дзвінки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анонім Показати IP 22 Квітня 2020 14:58
А чому за згодою сторін, а не за статтею? Накрав, а тепер втікає!!!!
Коля Показати IP 22 Квітня 2020 15:21
Так собі просто звільнився...А відповісти за вкрадені мільйони?Де посадка?
Оля до Коля Показати IP 22 Квітня 2020 21:03
Менше дивись телебачення, Коля
Володимир Показати IP 22 Квітня 2020 15:24
Ігорьок пішов...... А Жанна?
Вовік до Володимир Показати IP 22 Квітня 2020 17:46
Яка Жанна?
Бляха до Вовік Показати IP 24 Квітня 2020 13:10
Бухгалтер,рідний....
Степан (Крымчанин) Показати IP 22 Квітня 2020 15:30
Понял, что будет крайним при любых раскладах.
Авжеж Показати IP 22 Квітня 2020 15:40
То не в "мирний час" штани протирати!
Лучанка Показати IP 22 Квітня 2020 16:16
Дуже чесна та інтелігентна людина. РОЗУМНИЙ, ВИВАЖЕНИЙ, ВСЕБІЧНО РОЗВИВЕНИЙ, ВСЕ РОЗУМІЄ З ПІВ СЛОВА. Людина з великої букви. Надзвичайно мудрий керівник. Нажаль, керівництво найвищої гілки влади на Волині, не розуміє, якого компетентного професіонала звільнено.
волинянка до Лучанка Показати IP 22 Квітня 2020 20:31
підтримую
КЗпП Показати IP 22 Квітня 2020 17:44
Не на згодою сторін, а за угодою!
ЗУ "Про ДС" до КЗпП Показати IP 22 Квітня 2020 19:41
Дуракам закон не писан, если писан то не понят, если понят, то не так - це про тебе
КЗпП до ЗУ "Про ДС" Показати IP 22 Квітня 2020 20:36
Так по согласию или по соглашению ????
Хо хо хо до КЗпП Показати IP 22 Квітня 2020 22:59
Так по КЗпП ілі по ЗУ "Про ДС"? Та в кого я питаю, ти ні того ні іншого не знаєш. Питання, якщо ти на держслужбі (а більш за все так і є....) то чи довго твої "таланти" терпітиме Волинь.
До Хо хо до Хо хо хо Показати IP 23 Квітня 2020 08:19
Ти з дуба впав?
Анонім до ЗУ "Про ДС" Показати IP 22 Квітня 2020 20:37
Це до тебе
Він Показати IP 22 Квітня 2020 18:59
Якогось податківця з Луганська привезуть
вона до Він Показати IP 22 Квітня 2020 20:30
Дуже "чесного" та компетентного"..
Анонім Показати IP 22 Квітня 2020 19:03
Щурі перші на вихід
Радовец Вася Показати IP 22 Квітня 2020 19:12
Хабарник і телепень! Покриває королеву коронавірусу, що принесла заразу у наше місто!!!
до лучанки Показати IP 22 Квітня 2020 19:53
Вам не стидно, шановна, кого хвалите, того трутня?
123 Показати IP 22 Квітня 2020 20:36
Ну нічого... керівниця автосалону покерує й медициною.. яка там різниця..
З днем народження! Показати IP 22 Квітня 2020 20:41
Володимир Ілліч! Тобою створена Україна тяжко хвора...
артемки Показати IP 22 Квітня 2020 23:20
Є готова кандидатура-Іван Нискогуз.Ор ганізований дуже фаховий і не замазаний в схемах.Всі медики протитуберкульозного за вас Івапне Онуфрійоаичу
nutela до артемки Показати IP 23 Квітня 2020 09:02
працівники тубдиспансеру, вам буде самим не вистачати фахового спеціаліста, чи хочете позбутись його?
Тато Васі Показати IP 22 Квітня 2020 23:43
Виїде на Марс? Скоро всім vashenjjukam -kirdyk. не сховаєшся.
Володимр Показати IP 23 Квітня 2020 00:43
Порядний чоловік.
911 Показати IP 23 Квітня 2020 01:37
Переслідував цей пан тільки власні інтереси
Суддя Показати IP 23 Квітня 2020 07:57
Забрехався той чесний інтелігентний чоловік. Засидівся на одномц місці, мохом обріс. А працювати відвик.
вона Показати IP 23 Квітня 2020 09:37
Ви ще не бачили видно Рівненсьої медицини що таке пишете.
kkkkk Показати IP 23 Квітня 2020 15:54
Читаю коментарі на сайті. Жах. Всі все знають, всі у всьому обізнані... Ващенюк написав заяву обгадили. Ставки в парку зариблюють - обгадили. І так практично під кожними новинами. А судді ХТО??? Спочатку зробіть, а потім осуджуйте. Підіть на конкурс на державну службу, ознайомтесь з посадовими окладами, складіть іспит, попрацюйте на керівній посаді, зробіть свій внесок у покращення у будь-якої галузі, але не принижуйте тих, хто працює. Якщо є позитивна критика - то це тільки плюс для керівника. Прийдіть і скажіть це в очі, в кабінеті, що бачите шляхи покращення. В сучасному менеджменті є дуже класна річ - робота з ризиками. і це дійсно працює.
Луцьк Показати IP 23 Квітня 2020 16:28
Це не ставки в парку , а канали. А зарибнюють , щоб знову народ виловив... для чого? Тут випускають рибу в канали , а те що вирізали половину парку - не бачимо ? Посадити лучан в карантин , а тим часом вирізати здорові дерева , а з омелою залишити? Робота з ризиками - оце втяв . Ризики лише для звичайних людей , а для владних ніяких ризиків , бо їм усе сходить з рук. Дійсно жах.
Влад Показати IP 23 Квітня 2020 19:16
Це ЛІКАР, МЕНЕДЖЕР та ЛЮДИНА.І велична цих букв далеко не обласного масштабу.