USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вбивство на автомийці: все, що відомо про стрілянину в Луцьку. Оновлюється

8 Листопада 2018 01:10
Нападники на трьох автомобілях зчинили стрілянину на автомийці у Луцьку. В результаті нападу один чоловік загинув, двоє отримали поранення.

Вбивць досі шукають, їм вдалось втекти до того, як прибули правоохоронці. В області оголошено план перехоплення.

Подробиці інциденту та перебіг подій – в трансляції Інформаційного агентства Волинські Новини.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Лучанин Показати IP 5 Листопада 2018 18:53
Так надайте інформацію на яких автівках втекли, їхні номерні знаки, фото з камер відеоспостереження із їхніми обличчями де? Бо таке враження що не охоче шукаємо!!!
СБУ до Лучанин Показати IP 5 Листопада 2018 22:23
Вже вся інфа є. Що тобі ще треба? Чи ти з осередку принципових "Критикую все, що бачу. Ніколи не задоволений"
Коли до СБУ Показати IP 5 Листопада 2018 23:46
він писав цей комент, то щей близько тієї інфи не було, так що не треба ля-ля.
Анонім до СБУ Показати IP 6 Листопада 2018 04:28
Вся поліція шукає біля кафе. Який план перехоплення? Як завжди як щось трапляється толпа нероб збирається втикати на місці. Для того щоб не робити свою роботу.
хохо Показати IP 5 Листопада 2018 19:01
кажуть аслана слід
Mr. Bob Показати IP 5 Листопада 2018 19:01
>поліція отримала повідомлення про інцидент, проте застати нападників на місці не вдалось – вони втікли. Це очікуваня поліції чи автора даного поста?
5.45 Показати IP 5 Листопада 2018 20:37
аслан
хохо Показати IP 5 Листопада 2018 23:06
через потужний туарег його не змогли догнати??????? що за бред
Комедія до хохо Показати IP 5 Листопада 2018 23:43
Ось так їздить нова поліціяг7"62
рл до хохо Показати IP 6 Листопада 2018 00:00
кіньми доганяли?
f до рл Показати IP 6 Листопада 2018 10:25
Мб сикатно стало на пріусі вдвох доганяти 15 чол. з пістолетами
Ігор Показати IP 6 Листопада 2018 07:20
Та коли вже вони поперебивають один одного до кінця ?
Перехоплювач Показати IP 6 Листопада 2018 08:52
Ви порехопити можете тільки діда в лісі з підводою,якщо тільки з хмизом.А ще оце з кіно:"Вітьок,а пробей ка ты мне номер машинки"?Немає довіри?До кого?
1 Показати IP 6 Листопада 2018 08:56
згадав фільм Бумер там теж беха потужніша бобіка виявилась....
Петро Показати IP 6 Листопада 2018 09:14
Думаю,поліціянти могли ще й провести нападників з міста.....
5.45 до Петро Показати IP 6 Листопада 2018 17:53
Провести то ні, а от фору дали!!! Факт.
Вася Показати IP 6 Листопада 2018 09:37
Самооборона - Ніколайчук!! де ви були? у вас є алібі?
Вона Показати IP 6 Листопада 2018 10:19
людина завдяки якій в луцьку було все спокійно
ВІН до Вона Показати IP 6 Листопада 2018 12:42
Серьозно? Спокійно завдяки кому ?
Адекват Показати IP 6 Листопада 2018 16:50
Та ваша активність «дубова» вже замахала, данні на даних осіб були зібрані ще тиждень назад!!! Інформація (хто, що, де зараз) не розголошується!!! ( але вона повністю є!!!)
Сандалонов до Адекват Показати IP 7 Листопада 2018 14:06
Пацани порешають кому сидіти. Паліцаї далі соплі жують
Добрий самонитянин Показати IP 8 Листопада 2018 01:15
ХЕР там порішають, з них м'ясо їсти будуть!
Ххх Показати IP 8 Листопада 2018 20:53
Якого х...я лізти в Волинську область???!!!Хлопці займайтесь своїми областями.Кришуйте там райони.!!!!.
Громадянин Показати IP 13 Листопада 2018 07:54
Перестрілка-це коли постріли йдуть з обох сторін, а там постріли виходили тільки від гостей зі столиці, тобто чистоі води замовлення.... але украінці народ специфічний: вірять лише в феєричні казкові історіі... і чим комусь гірше - тим ім радісніше... а «поліція» тільки зручні версіі відпрацьовує... А кафе для стрілок не може знаходитись за 500 м від прокуратури, ГУ НП та патрульних