USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Вдова Героя-волинянина сама виховує чотирьох дітей. ОНОВЛЕНО

12 Липня 2015 13:13
Чотири маленьких сонечка залишилися без батьківського тепла. Їх тато загинув у травні цього року. Чоловік підірвався на фугасній міні. Нині вдова загиблого воїна Юрія Гіля Любов з Любомльщини виховує дітей сама. Волинські волонтери закликають усіх допомогти родині речами та продуктами. Небайдужі волиняни уже допомогли родині з одягом. Наразі лишається потреба у продуктах і побутовій хімії.

"Люба переїхала зі своїми чотирма малолітніми дітьми до батьків в село, бо винаймати житло (як це вони робили раніше з чоловіком) жінка не має змоги. В батьківській хаті проживає 3 сім'ї. Тому це житло тимчасове і вони готуються до переїзду в окрему хату. Жодних виплат від держави не отримала. Люба утримує 4 дітей на півтори тисячі гривень", - пише Федосова-Цибульська Вероніка, яка опікується вдовою та її дітьми.

Наразі потреби сім'ї такі (двоє з діток, Настя та Назар - двійнята):

- продукти (чай, какао, згущене молоко, сухі сніданки, м'ясні і рибні консерви, олія і т.д.),

- побутова хімія і засоби дитячої гігієни (порошок для ручного прання, мило, засіб для миття посуду, дитячі креми і шампуні),

- постіль полуторна,

- електричний чайник, тарілки мілкі та глибокі, а також мамі хотілось би заохочувати діток на кращий апетит з дитячих наборів посуду,

- дітки дуже люблять малювати - тому не зайвим буде все для такої забави, а також пазли і звичайно іграшки,

Усі охочі допомогти, можуть звертатися до Федосова-Цибульська Вероніка.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
V Показати IP 8 Липня 2015 20:47
Як і куди передавати потрібні речі???
Анонім до V Показати IP 8 Липня 2015 22:06
ДО Федосова-Цибульська Вероніка https://www.facebook.com/profile.php?id=100006995403181&fref=nf
Оксана до V Показати IP 13 Липня 2015 09:49
Я хочу особисто завети речі.
цибульска Показати IP 9 Липня 2015 00:46
В Луганской области 3-го мая во время перемещения по полевой дороге на фугасе подорвался БРДМ-2 в котором было пятеро военных. Трое получили ранения, двое погибли. Среди тех, кто погиб, волынянин, уроженец Любомльского района, старший солдат Юрий Гиль 1985 года рождения. Мужчина был призван в войска по мобилизации 12 февраля этого года. .... начинать надо с подачи в суд иска на военкома,который призвал , в нарушении всех законов, отца четверых детей. и знать бы фамилию этого скота жирного военкома,.
Андрій до цибульска Показати IP 12 Липня 2015 15:56
Воєнком ніпричому. Пішов сам, за згодою дружини(тепер вдови). І дайте координати сім'ї, а то ці "волонтери" більше піаряться на допомозі, чим допомагають.
Анонім до Андрій Показати IP 2 Серпня 2015 20:42
легко говорити такі речі, небувши на його місці. Не думаю Що сам захотів. Вас є факти про це
руся Показати IP 9 Липня 2015 10:41
будь-ласка дайте телефон дружини ЛЮБИ І в якому селі вони тепер перебувають.
Звертайтесь до руся Показати IP 9 Липня 2015 10:47
Звертайтесь до волонтера Вероніки, її сторінка в ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100006995403181&fref=ts
дайте повну адресу д до Звертайтесь Показати IP 12 Липня 2015 02:51
дайте повну адресу дружини загиблого...не хочу звертатись до посередникив.
ВПІТП Показати IP 11 Липня 2015 17:18
вони задекларували, що допомагають... http://volynsos.com.ua/ http://legal100.org.ua/, http://humanrights.org.ua/,
Любов Салапата Показати IP 12 Липня 2015 01:07
А можна адресу Вдови героя волинянина? Не можливо звязаться з Веронікою через Facebook .
Назар Показати IP 12 Липня 2015 14:56
На мою думку якщо є реальні юристи в їхньому районі які можуть взятись за таку роботу і допомогти цій родині, це буде ще одна допомога! Тому, що волонтери не зможуть забезпечувати все життя цю сімю. А юрист який добється відшкодування на законних підставах дасть впевненість цім людям. І кошти які будуть надаватись їм. Це будуть правильно витрачені кошти з бюджету а не вкрадені дармоїдними чиновниками.
Віка Показати IP 12 Липня 2015 16:42
Надайте,будь-ласка,координати куди можна поб.хімію переслати??????? можливо Нова пошта......
... до Віка Показати IP 12 Липня 2015 17:11
Звертайтесь до волонтера Вероніки, її сторінка в ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=100006995403181&fref=ts
Лучанка Показати IP 12 Липня 2015 19:42
Не хочу звертатись до волонтера! Це не інша область і Волинь не така велика - можна передати прямо в руки. Мене абсолютно не цікавить хто що задекларував - я хочу жінці допомогти і не я одна...Даруйте, але щось тут "мутне" з волонтерами(не хочу нікого образити!) - чому не написати адресу вдови? Це що, велика таємниця?!
Дмитро Показати IP 12 Липня 2015 20:37
Вікторія багата людина. Навіщо їй якісь шмати? На ринку можна купити речі досить дешево. Особливо б/в. Тим більше, що вони оброблені спеціальним паром. Старі речі в людей можуть містити небезпеку вошей та кліщів і ще якоїсь зарази. І ще - Чому б не підійти до Должко, то ж є якийсь соціальний магазин
Андрій до Дмитро Показати IP 13 Липня 2015 09:07
А хто така Вікторія? В статті волонтерку звати Вероніка. Щось зовсім забр...лись
Анонім Показати IP 13 Липня 2015 09:52
Нічого каїн з бандеркою в аду напевно відпочиває. "Опомнитесь, убогие безумцы! Отсрочьте неизбежный свой конец! Воткните в землю пики и трезубцы! Пусть ненависть изыйдет из сердец. Не кланяйтесь продажным генералам! Они и есть народа палачи! Откройте лица, скрытые забралом, Вложите в ножны острые мечи. Где тот предел безумству? Не известно. Но верю я, и в этом смысл стиха, Что вы очнётесь вдруг, увидев бездну, И вздрогните от тяжести греха. Вы далеко зашли, напившись крови И на земле устраивая ад. Беззубая с косой у изголовья Давно вам заступила путь назад. Вы переняли методы Гестапо. Затягивать удавки – ваш удел. Вы чувствуете сладковатый запах? То падалью несёт от ваших тел. Гневится Бог, в аду ликуют черти. Все глупости людские не новы. И если кто из вас боится смерти – Увы, напрасно! Вы давно мертвы. "
Люда до Анонім Показати IP 13 Липня 2015 11:59
З дурки коли випустили, недолуге? тато з мамою, мабуть, на презервативі зекономили, тому і зробили тебе так невдало...
Тетяна Показати IP 13 Липня 2015 10:18
У статті у facebook написано, що вдова проживає у с.Радехів, Любомильського району. У селі проживає близько 670 осіб. З Вєронікою мені не вдалось зв'язатись.Можливо просто по пошті відправити на імя Любові Гіль,
Людина до Тетяна Показати IP 13 Липня 2015 11:13
Знайомі підказали таку адресу 44353 Волинська обл, Любомльський р-н, с.Радехів, вул.Незалежності 57 Гіль Любов. Не знаю на скільки правильно. Напевно варто зателефонувати у сільску раду, до якої належить даний населений пункт, там точно мають знати своїх жителів.
Назар Показати IP 13 Липня 2015 11:19
Цю адресу мені написала волонтерка доброго дня. дякуємо, що відгукнулись допомогти. Адреса Люби Гіль для посилок Укрпоштою: 44353 Волинська обл, Любомльський р-н, с.Радехів, вул.Незалежності, 57 . Гіль (Петрук) Любов. Маю прохання: після оформлення посилки надішліть мені будь ласка номер квитанції, щоб відстежувати доставку. Дякую) Одного не розумію навіщо номер квитанції? Тай телефона ніякого, щоб зателефонувати.
Люда до Назар Показати IP 14 Липня 2015 09:35
А для чого номер квитанції7! Чи волонтерка хоче плюсик собі поставити? Чи вона рахує, що отримає вдова?! Зараз пакую посилку і йду відправляти - нікому звітувати не збираюсь!
Назар до Люда Показати IP 14 Липня 2015 13:16
Я свої речі зібрав еле чекаю ще від своїх друзів. Потім поїду туди на авто.
3 Показати IP 13 Липня 2015 17:13
тел. сільської ради 33842 голова гнатюк василь васильович, вище написана адреса правильна
Ірина до 3 Показати IP 17 Липня 2015 13:49
Який код Волиньської обл., аби позвонити?
Галичанка до Ірина Показати IP 17 Липня 2015 14:22
0332
Вера Показати IP 16 Липня 2015 23:23
Скажите как послать деньги?
Назар Показати IP 20 Липня 2015 21:57
Був там у неділю в гостях. Завіз деякі дитячі речі, хімію, чай, дещо для малювання і писання, старий електрочайник (робочий) та деякий посуд. Там панує дівчаче царство, мене зустпіла зграя дітлахів та дві сестри, мами діток. Приємні. Нічого не просили тай дуже скромні. Сказали, що приходять посилки часто, що там не запитував. З розмови зрозумів, що потрібно продукти та дитячі розвиваючі іграшки, альбоми, зошити, олівці, фламастери, можливо конструктори, пазли. Про гроші не запитував але кому вони не потрібні. На фото вони!
Анонім до Назар Показати IP 4 Серпня 2015 16:49
Дайте ном. тел.хочемо самі звязатись! Дякую.
Оксана до Анонім Показати IP 15 Липня 2016 15:29
если есть мобыльный номер этой женщины, дайте пожалуйста
анна до Назар Показати IP 13 Серпня 2015 17:05
Можливо маєте номер мобільний
Богдан до Назар Показати IP 11 Червня 2016 21:47
Доброго дня, напишіть будь ласка, контакти, а саме номер телефону Люби Гіль, вдови бійця АТО. Хочу допомогати на регулярній основі без посередників. Напишіть на email. [email protected]. Дякую
Ольга до Назар Показати IP 5 Вересня 2018 15:09
Дайте координати цих людей
Vladimir lidiya krav Показати IP 4 Серпня 2015 18:17
Дайте мени телефон по якому я можу соединились би дакую мой номер 5858511686
Александр Показати IP 8 Серпня 2015 12:43
Почему нет координат, хочу отправить Новой Почтой
Діана Показати IP 5 Вересня 2018 20:13
Як дізнатися адресу тієї сім'ї? Адресу поштового відділення. Напишіть будь ласка
Сергій Показати IP 5 Вересня 2018 20:58
Куди пересилати речі
Сергей Показати IP 5 Вересня 2018 22:24
Напишите, пожалуйста, номер карты непосредственно Любови Гиль, а не ссылку на ФБ непонятной волонтерки с гламурными фотками.
Анонім Показати IP 6 Вересня 2018 10:44
Доброго дня ! КУди можна відправити одяг? Додайте повний адрес!
Оксана Показати IP 8 Вересня 2018 09:56
Добрый день, дайте адрес новой почты , куда можно деткам отправить вещи?!