USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Від ліфтера до професора: скільки заробляють працівники СНУ

12 Березня 2019 13:09
У Східноєвропейському університеті імені Лесі Українки найнижчу зарплату отримує ліфтер – 4173 гривень, найвищу професор – 14590 гривень. Зарплати працівники отримують залежно від посад та тарифного розряду.

Інформацію про зарплати опублікувала у Фесйбуці голова прес-служби Міністерства освіти та науки України Марічка Дупак.

У документі вказано, що в 2019-му році зарплати такі: ліфтер, старший лаборант, фахівець 1 категорії, керівник відділу – 4173 грн, бібліотекар 1 категорії – 5593,6 грн, старший викладач, кандидат наук – 8145 грн, доцент 12035 грн, професор – 14590,5 грн.

Порівнюючи з минулим роком, працівники СНУ отримали в свої гаманці на 523-2532 гривень більше, залежно від тарифного розряду.

В середньому за рік зарплати працівників зросли на 15,4%.

Для порівняння: у 2017-му році найнижча зарплата була 3200 грн, найвища – 10949,1 грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
АС Показати IP 12 Березня 2019 13:24
Професор 400$ доцент 300$ і хочуть щоб адекватні викладачі працювали за ці копійки? Жо#а повна, вчителі більше заробляють, людина половину свого життя тратить що стати науковцем а тут бац бонус 300$
укр до АС Показати IP 12 Березня 2019 13:42
там напевноще купа доплат+хабарі, які не бере лише лінивий - чудово вони живуть
лучанка Показати IP 12 Березня 2019 14:19
Чому ж бідолахи не кидають таку погано оплачувану роботу і не йдуть у народне господарство або комерцію. Невже заради ідеї?
127 до лучанка Показати IP 12 Березня 2019 15:45
Вопреки всем прогнозам, сын сантехника Петрова, закончил школу с золотой медалью, институт с красным дипломом и уехал на стажировку в Англию. Спился он уже в Оксфорде...
128 до 127 Показати IP 12 Березня 2019 16:03
ПЄТРОСЯН ПРЄКРАТІ !
Лучанин до лучанка Показати IP 13 Березня 2019 06:27
А що на базарі невистачає кандидатів наук? З'явились ноні вакансії доцента? А хіба університет це не народне господарство? Тоді чиє?
Ха Показати IP 12 Березня 2019 14:21
Доцент має 19 розряд. Оклад 6570 станом на 1.01.19+ різні долати-податки, приблизно 8000 лишається. Звідки цифри в статті? Чи тут про 1.5 ставки йде мова?
/// до Ха Показати IP 12 Березня 2019 16:03
ВИ ДОЦЕНТОМ ДЕ ЧИСЛИТЕСЬ, З 19 РОЗРЯДОМ ?
Це точно до Ха Показати IP 12 Березня 2019 16:30
Оклад доцента станом на 1 лютого 2019 року 7290 грн. Що за брехня написана?
ха до Це точно Показати IP 12 Березня 2019 16:36
на 1.02 - 7292, а на 1.01 - 6570... нехай 7292 ... де взялася цифра 12035????
Анонім до Ха Показати IP 12 Березня 2019 23:53
Я також кажу, що таких зарплат не виплачують. Серпень 2018, ставка+кандидат наук 4500грн. (Асистент).н
Доцент СНУ Показати IP 12 Березня 2019 16:43
Люди - БРЕХНЯ. Оклад доцента на 1.02. 2019 року згідно розрахункового листа за Лютий 2019 становить 7293 грн. Навіть якщо доплата за педстаж по повній та звання доцента то це становить 9-11 тис грн (залежить в кого який стаж).
Це точно до Доцент СНУ Показати IP 13 Березня 2019 10:14
Правда, що 7293 оклад, а доплати в кожного різні. Тому написана НЕПРАВДА про 12035 грн.
СНУ Показати IP 12 Березня 2019 22:29
Старший викладач до 5000 грн. Звідки ці цифри?
роса Показати IP 12 Березня 2019 22:36
якщо в статті пишуть про СНУ, то чому керуютьсся інформацією від прес-служби МОН??? Вочевидь - повна дурня!!! Тарифна сітка то одна, але оплата у вузах України - різна. І до чого взагалі такі теми для обговорення? Щоби черговий раз принизити викладача? ..))) Та.... час іде, і ті ж самі журналісти забувають, що те, що вони мають, і роботу, передусім , це завдяки освіті(!!!), яку також здобували у вузах. І нічого паплюжити та насміхатись - ніхто не вчив дурного, і переважна більшість випускників по закінченню вузу мають позитивний життєвий досвід та гарну фахову підготовку. ВУЗ виконує свою функцію !!!! А кому на ринок треба - то варто не витрачати час, а займатись цим ще змалку - яко тілько навчились рахувати...
Анонім Показати IP 12 Березня 2019 23:56
Брехня, працювала тут, зарплат таких не виплачують!!! Де такі зп взялися для ст.викл+кандид.????
читаю Показати IP 13 Березня 2019 18:13
У нас купа народу, який все знає - і про ставки ,і про те, що всі викладачі беруть хабарі. Якщо виходити з останньої тези, то зарплат нам взагалі не треба - вистачить хабарів. Але по кількох паршивих вівцях не треба судити про весь колектив. Більшість мають гідність і дорожать репутацією. Не беру хабарів, навіть не уявляю як це. Коли студенти дарують якусь коробку цукерок - тут же розкриваю і віддаю дівчатам. Хтось справді на Балі відпочиває, в Єгипті, чи ОАЕ, а я не можу дозволити собі дитину на Світязь відвезти, максимум - Хрінники. А чому не йдуть на базар? Стільки років вчитись, писати кандидатську, захищати, займатись дослідницькою роботою ....і покинути? Не кожен може. Тай на базарі, якщо ви все так знаєте, то не обважиш - не проживеш.