USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У СНУ звинуватили «свободівку» Фаріон

25 Квітня 2014 11:26
Неприпустимою вважають заяву нардепа Ірини Фаріон про тотальну корупцію у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Про це під час 25-ї сесії облради, що відбулася 25 квітня, оголосив депутат Святослав Кравчук.

Він озвучив депутатське запитання до голови облдержадміністрації та облради. Зі слів депутата, до нього звернулися викладачі та студенти СНУ імені Лесі Українки з приводу заяви народного депутата Ірини Фаріон. Так, у одному із виступів у Верховній Раді вона згадала про «нечувані корупційні схеми та хабарництво», до якого причетний і ректор вишу.

Автори звернення вважають, що зараз неприпустимо оперувати голослівними фактами та озвучувати емоційні заяви, я не мають під собою підстав. Святослав Кравчук повідомив, що в університеті працювала комісія міністерства, яка здійснила соціологічне дослідження. Опитування продемонструвало, що лише 8,4% опитаних відповіли, що стикалися із випадками корупційних дій.

Як вважають автори звернення, говорити про тотальне хабарництво та корупційні схеми не можна, а подібні заяви підривають авторитет одного з найпрестижніших вишів Волині. Автори звернення зазначили, що викладацький склад СНУ – ожин з найфаховіших, а студенти – сучасна прогресивна молодь, яка однією з перших підтримала Євромайдан. Вони просять звернутися до виконувача обов’язків Президента Олександра Турчинова, щоб він озвучив суть запитання під час пленарного засідання Верховної Ради та звернути увагу Ірини Фаріон на неприпустимість озвучення подібних заяв.

До слова, у понеділок, 28 квітня, представники Самооборони Волині спільно з членами інших громадських об’єднань розпочнуть опитування серед студентів луцького СНУ з метою встановлення осіб, які зловживають своїм службовим становищем та беруть хабарі. Як розповіли представники Самооборони, розробкою анкети займалися соціологи, а вся процедура опитування буде проведена з дотриманням усіх необхідних норм. Окрім питань щодо корупції та хабарництва, студентам запропонують анонімно розповісти про те, які труднощі при здобутті освіти у них виникають та як вони оцінюють рівень освіти у ВНЗ вцілому.

Як повідомлялося, перший проректор СНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось заявив, що у виші зовсім не проти опитування та готові сприяти активістам у такій роботі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
11 Показати IP 25 Квітня 2014 11:27
о ця хвора особа і до ВНУ добралася... Просто жах....
НЕЛУЧАНИН до 11 Показати IP 25 Квітня 2014 16:23
а ти думав спокійно сидіти, як свиня у болоті і студентів доїти постійно ?
правда до НЕЛУЧАНИН Показати IP 25 Квітня 2014 17:55
100% підтримую!
Народна довіра Показати IP 25 Квітня 2014 11:42
Если бы не она и мовний закон Крым бы остался в Украине
Коля Показати IP 25 Квітня 2014 11:59
Найбільш влучно про Фаріон сказав Жиріновський у нещодавньому відео.
НЕЛУЧАНИН до Коля Показати IP 25 Квітня 2014 16:18
жиріка слухають тільки пацієнти психлікарні
Бандура Показати IP 25 Квітня 2014 12:27
Не заважало б для початку навести порядок із хабарництвом у вишах Львова. Бо мабуть, таких хабарів як у Львові не беруть ніде...
я до Бандура Показати IP 25 Квітня 2014 12:35
1000 % )))) і славилися вони ще за совєтів своіми хабарниками
НЕЛУЧАНИН до Бандура Показати IP 25 Квітня 2014 16:19
що ти мелеш !!!! відомо, що окремі викладачі встановлюють таксу за іспит. нема грошей - нема оцінки.
Реаліст Показати IP 25 Квітня 2014 13:01
Отут то Фаріон молодець!
абітурієнт Показати IP 25 Квітня 2014 13:03
Луцьк за хабарництвом давно перегнав Львів!Фаріон респект!
111 до абітурієнт Показати IP 25 Квітня 2014 19:03
Ну ну ))
Ф1 Показати IP 25 Квітня 2014 13:28
а 8,4 % це ті, кому шкода батьківських грошей, а іншим 91,6 %, яким на них насрати!(на тих і на тих) Не переживайте - скора МАСКВА вАС памирит!
Анонім до Ф1 Показати IP 25 Квітня 2014 19:04
Хто вчиться той не платить ( я знаю )
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:02
Для СНУ треба теж соціалогічне опитання про хабарництво провести
L до Анонім Показати IP 28 Квітня 2014 14:09
відразу видно, що ти диплом отримав за "сало" - одне слово "соціалогічне" чого варте... Тупе і ще тупіше....
ВДУ Показати IP 25 Квітня 2014 14:15
Львівські виші завжди славилися захмарним ростом корупції, особливо, медичні, тут і говорити нічого всім відомо. А на рахунок дурнуватих промов розпатланої Фаріон - простіть убогу, адже тут маємо факт явної неповаги галичан до волинян, яка завжди культивувалася у галицькому колі і гіпертрофоване почуття належності до якоїсь вищої галицької раси, якій дозволено все, в тому числі ображати і принижувати інших українців. Простіть убогу, і проститься вам.
НЕЛУЧАНИН до ВДУ Показати IP 25 Квітня 2014 16:21
тобі прізвища назвати викладачів СНУ, які такси за іспити встановлюють ?
L до НЕЛУЧАНИН Показати IP 28 Квітня 2014 14:13
обовязково - прізвища!!! А ще ваше справжнє прізвище, щоб ви з тими, кого назвете, були в рівних умовах. Тому що я зараз теж для прикладу напишу, що "нелучанин" - це хлопчик за викликом і дуже дешевий - і що далі?!
віра до ВДУ Показати IP 25 Квітня 2014 17:58
Ця промова ваша, дійсно треба простити убогу чи убогого!!!
Анонім до ВДУ Показати IP 25 Квітня 2014 19:06
Та Фаріон сама з лемками в долі тому мовчить