USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

«Відбувається розслідування», – головний освітянин Луцька про бійку в школі №3

26 Січня 2022 11:17
У луцькому ліцеї №3 проводять розслідування причини бійки між учнями, відео якої вчора опублікували в одному з Телеграм-каналів. Попередньо відомо, що побилися учні сьомого та восьмого класів.

Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив керівник департаменту освіти Віталій Бондар.

Нагадаємо, вчора з’явилося відео бійки підлітків на стадіоні біля ліцею №3, що на вулиці Даргомижського, 5. На відео видно, як один із хлопців збиває з ніг іншого, а потім жорстоко б’є його ногами по голові. Інші діти просто спостерігають за бійкою та знімають на телефони. Ніхто з очевидців навіть не намагався розборонити їх.
«Цей факт нам відомий, наразі відбувається розслідування в межах чинного законодавства. До цього залучені працівники поліції, психологічної служби, також долучили батьків. Вивчається питання, чи був булінг, хто постраждалий, а хто кривдник», – зазначив Віталій Бондар.

Щодо причини бійки, то освітянин зазначив, що поки він цю інформацію надати не може. Її оприлюднять згодом.

У поліції повідомили, що за цим фактом належним чином зареєстрували інформацію.

Сьогодні ювенальні поліцейські проводять перевірку інциденту та всієї наявної інформації. Батьки хлопця, якому наносили удари, написали заяву, однак не бажають притягувати когось до кримінальної відповідальності. На батьків іншого хлопця буде складено протокол за ст. 184 КУпАП.

Також вирішується питання про притягнення дівчини, яка поширила відео в телеграм-каналі, до відповідальності.

Попередньо відомо, що у бійці брали участь учні сьомого та восьмого класів.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Данило Показати IP 26 Січня 2022 11:32
А прострочені консерви в АТБ будуть розслідувати?
Світлана Показати IP 26 Січня 2022 11:52
Це жах,чому діти такі жорстокі, але їм здається що Вони модні...,це тільки школа 7 і 8 клас,
Та до Світлана Показати IP 26 Січня 2022 12:07
тому ,що їх так виховують ( а точніше зовсім не виховують) батьки.
123 до Світлана Показати IP 26 Січня 2022 14:20
Те що бачать на экранах, те i вiдтворюють...
мдааа Показати IP 26 Січня 2022 12:01
як це батьки не хочуть нікого притягати до кримінальної відповідальності???? якщо якась гопота наносить удари по лежачому на рік меншому з ризиком зробити твою дитину інвалідом то це не заслуговує на кримінал? так воно через рік відчує безнаказаність і когось прикінчить ножем.
Джек Показати IP 26 Січня 2022 12:08
Ахахах Це стандратна ситуація у всьому світі.Хай формують характер,а нігті красять
Андерсон до Джек Показати IP 26 Січня 2022 14:50
У якому світі, руськомірному?! Так там й швабрами виховують. а тобі бажано дітей та тварин не заводити
Анонім Показати IP 26 Січня 2022 13:11
Звірі
Що? Показати IP 26 Січня 2022 13:12
Батьків і хлопця,що лупцював до криміналу. Ще і фотку його і таких дітей на дошку при вході в школу.
саша Показати IP 26 Січня 2022 13:22
в інтернеті надивляться потім собі роблять інтернет учить і ще треба дати перкі тим хто знімав і викладав батькам штраф і догану на роботі а дитину на виправні роботи
до саши Показати IP 26 Січня 2022 13:31
якби не зняли і не виклали то б і шуму не було так що "палка в двох кінцях"
ABC Показати IP 27 Січня 2022 11:30
Навіщо тоді заяву писали, якщо не хочуть притягати до відповідальності? Пальчиком насварити могли би і самостійно.
Иосиф Виссарионович Показати IP 29 Січня 2022 04:00
Ссылка в Сибирь!