USD 40.82 41.20
  • USD 40.82 41.20
  • EUR 40.95 41.40
  • PLN 10.16 10.44

Відео затримання нетверезого працівника міськради, який скоїв ДТП

24 Червня 2015 18:20
Відео затримання начальника господарського відділу Луцької міськради у нетверезому стані з'явилося в інтернеті. Його опублікував користувач Sergij Abram.

Нагадаємо, за кермом власного авто був затриманий начальник господарського відділу Луцької міськради у нетверезому стані.

Інцидент трапився під час обідньої перерви 75 сесії міськради 24 червня.

Начальник господарсько-технічного відділу Ігор Давидов був затриманий, перебуваючи за кермом власної автівки у нетверезому стані. Про це поінформували у міськраді.

Мер підписав розпорядження про звільнення чиновника з роботи.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: У ЛУЦЬКУ БІЛЯ МІСЬКРАДИ – «НЕТВЕРЕЗА» АВАРІЯ. ФОТО


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Свідок Показати IP 24 Червня 2015 19:20
та нормальний він ще мужик, але попався по тупому.... Яручик тоже мля.... чудак.... Не міг на місці все вирішити???? Хай но вони з Ткачуком попадуться... тоже все зальєм в нет))))
123 до Свідок Показати IP 24 Червня 2015 19:49
Я теж читав, що постраждала машина Яручика.....але де на відео він і та машина? Чи він зразу здрис?
свідок до 123 Показати IP 24 Червня 2015 20:24
а Ви шо вважаєте, що випадки, коли нетверезі водії потрапляють і є відео -- це поодинокі.....? Мені Вас шкода, просто не всіх знімають... відповідно домовляються..... як співробітники ДАІ так і інші, а тут такій сирбор...... От, скажіть -- бачили б ми таке відео, навіть на ВН, якби якісь із високопосадовців міськради потрапив би у аналогічне ДТП???
!!!!! до Свідок Показати IP 24 Червня 2015 22:39
"…та нормальний він ще мужик, але попався по тупому…" А щоб ти казав ???? як би цей "ур*д" збив твою дитину ????
Всезнайко до Свідок Показати IP 25 Червня 2015 09:23
Він чмо БЮТівське. І чому не в АТО, він же офіцер?
Луцьк Показати IP 24 Червня 2015 19:31
Баба за кадром цікава. Розповідає чому ми вчимо дітей, а сама навчає зрадництву, зависті. От с*ця.
до свідка Показати IP 24 Червня 2015 19:33
То це по-Вашому нормальний мужик? За кермом п'яний? То тоді ми нічого не доб'ємось!
111 Показати IP 24 Червня 2015 20:01
Водій - однозначно контрацептив, але на які гроші працівник ДАІ купив 5 айфон, це питання. На камеру вони всі чесні
ВОВК до 111 Показати IP 24 Червня 2015 20:18
Це подарунок! Так зараз прийнято казати.
Сергій Абрам до 111 Показати IP 24 Червня 2015 21:05
Там 5 айфона не було це був htc
Жлоб до 111 Показати IP 24 Червня 2015 21:24
Якщо ти не ледар і не невдаха то купи собі.Хоча з такою кількістю "жовчі" тобі це не дано.
Анонім до 111 Показати IP 25 Червня 2015 06:54
Пошлися на норму закону, яка забороняє працiвнику ДАI користуватись айфоном.
міська рада Показати IP 24 Червня 2015 20:35
Давидов це повний лигар,який прижився ще при Шибі,п"ючи в робочий час і на робочому місці.В робочий час,коли до нього не підійди від нього шлейф на 10метрів,а морда п"яно перекошена.Нарешті допився.
123 Показати IP 24 Червня 2015 21:55
коментар було видалено
456 Показати IP 24 Червня 2015 22:11
Який шеф, такі і працівники!
Хм Показати IP 24 Червня 2015 22:37
Хіба тільки вони пють? Пють практично всі! Хто більше,а хто менше. Наказувати по повній програмі.
там на відео Показати IP 24 Червня 2015 22:39
показують даішника РУСЛАНА ДУБЕНЯ якого в даі взяли коли він відзначився крадіжками мобілок в затриманих працюючи в беркуті.просто твікс
Лучанин Показати IP 24 Червня 2015 22:42
В АТО на передову!!!! Щоб своїм пузом землю пахав !!!
реаліст Показати IP 24 Червня 2015 23:58
Собаки гавкають, а караван іде...Ми теж погавкаємо один до одного, а ВІН завтра в іншому кріслі сидітиме!
Mik (галицька миша) Показати IP 25 Червня 2015 06:58
Водiй у станi сп'янiння за кермом - це злочинець. Кожну мить вiн може стати вбивцею. Про що можна з цього приводу сперечатися?
Як недобре Показати IP 25 Червня 2015 10:36
Яка ганьба! Він "підвів" партію "Батьківщина" і самого шефа партії Пустовіта Г.О.
МВК Показати IP 25 Червня 2015 12:44
Алкоголік Давидов випадково попав у виконком по квоті БЮТу і депутатському мандату від БЮТа. Перед виконкомом багато років працював сторожем у головному корпусі ВДУ.А до ВДУ судом офіцерської честі був звільнений з посади заступника командира авіаційної частини за безпробудне п"янство та алкоголізм!!!! ГАНЬБА ТАКІ КАДРИ БЮТ ПОСТАВЛЯЄ ДО НАС У ВИКОНКОМ!!!! ПРОСТО ЖАХ!!!!!!!!!
З іншого сайту Показати IP 25 Червня 2015 13:05
Шкода, що так сталось. Рівно 18 років назад у нього сталася велика трагедія - негідники викрали та убили 9-річного сина. Вчора він ходив на кладовище...