USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Відмова Україні у вступі до НАТО полегшить Росії планування подальшої агресії, – єврокомісар

27 Квітня 2025 17:04
Комісар ЄС із питань оборони та космосу Андрюс Кубілюс заявив, що відмова Україні у членстві в НАТО лише полегшить Росії планування подальших агресивних дій.

Про це він написав у соцмережі Х, передає Укрінформ.

Читати ще: Путін під час зустрічі із Віткоффом заявив про готовність до перемовин із Києвом

«Росія вимагає «жодного НАТО» для України. Не тому, що вона боїться наступу НАТО з території України, а тому, що вона боїться, що НАТО буде захищати Україну від наступної російської агресії. «Ні – НАТО» для України полегшує Росії планування наступної агресії», – заявив єврокомісар.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Клава Показати IP 28 Квітня 2025 04:03
все регламентоване міжнародним правом - чиніть згідно з ним !.. нас не цікавлять забаганки кремлівського крейзі-діда з однією ногою в могилі !..

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus