USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Відсьогодні проїзд у луцьких маршрутках коштує 6 грн

30 Травня 2019 09:39
З 30 травня 2019 року проїзд у луцьких маршрутках коштуватиме 6 гривень.

Рішення про підвищення вартості проїзду виконком Луцькради ухвалив 23 травня.

Як розповіли Інформаційному агентству Волинські Новини у прес-службі Луцької міської ради, рішення про здорожчання проїзду набирає чинності з дня офіційного оприлюднення у друкованих засобах масової інформації. Така інформація з’явилася у четвер, 30 травня у газеті «Луцький замок».

Отож, відтепер за проїзд в автобусах міського маршруту треба буде платити 6 гривень. Учням луцьких шкіл вартість проїзду підвищили до 3 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 30 Травня 2019 10:00
Я так розумію сьогодні на маршрутах нові чисті комфортні автобуси з електронною оплатою та ввічливими водіями які досконало виконують правила перевезень та ПДР?
555 до Лучанин Показати IP 30 Травня 2019 11:12
Сьогодні їхала за 6 гр. маршруткою 9. Дуже брудно.Салон ніхто не мив ще з того часу, відколи це "чудо " українського автомобілебудування виїхало за ворота заводу. Чистим і свіжим був тільки листок паперу з новою ціною на брудному лобовому шклі.Їхала маршрутом десь 40 хвилин .Висказала своє обурення водію .Я така була одна.Всіх все влаштовує . Треба віддати належне водію - не хамив мені, а просто мовчки нервувався.Принципово з сьогоднішнього дня пересідаю на тролейбус. Дістало.
Всезнайко Показати IP 30 Травня 2019 10:09
ДЯКУЄМО
123 Показати IP 30 Травня 2019 10:17
Скажіть будь ласка, що змінилося? Водії стали ввічливішими перестали курити за кермом стали їздити в білих сорочках,перестали говорити по телефону, стали їздити згідно графіка, маршрутки стали чистими і відремонтованими, а нічого не змінилося. Міська рада Вам ганьба. Де валідатори, де реальний облік пасажиропотоку?
Справедливий Показати IP 30 Травня 2019 10:23
Так! Пишемо та розходимось...
Анонім до Справедливий Показати IP 30 Травня 2019 11:49
Ні,пишемо і їдемо по справах на маршрутках за 6 грн.,через пів року за 8 грн і т.д.Студенти будуть голодні,але на маршрутці з айфоном,всі інші будуть сідати на ті смердючі крісла і мовчки скрипіти зубами,стукати по плечі,мовчки тикати 6 грн.щоб передали і писати в інтернеті героїчні,мудрі коментарі,про те,як не справедливо їх нагинають,все буде як і раніше,з часом гірше,так як метал зношується,ржавіє,а ціна за проїзд зростає.Якщо на 100 чоловік знайдеться одна людина,яка вискаже в голос водієві,це добре,а ні то так і буде.
Лучанин до Анонім Показати IP 30 Травня 2019 17:38
А висказувати водію без користі. Чиновникам теж. Тільки байкот допоможе. Але наші люди себе не поважають, газ втридорого, електроенергія, вода ... треба ж пояси затягнути... проїзд збільшити, зарплату зменшити... Власне я автобусами за 5 гривень не сильно їздив, лише тими де немає тролейбусів, і то за крайньої потреби. Согодні з самого ранку від товариша взнав що він сів в автобус за 6 грн і їхав трлейбусом, хоч і запізнювався. Розглядаю на літо можливість їздити ровером, вже розпочав ремонт. А ви платіть далі перевізникам і чиновникам через перевізників.
Лучанин Показати IP 30 Травня 2019 10:27
Шановні ВН, ви дали ссилочку на свою статтю, в якій теж немає посилання на саме Рішення міськради. Допишіть будь ласка посилання щоб можна було прочитати хто що і чому.
Луцьк Показати IP 30 Травня 2019 10:58
Тарифи тарифами, але ще бажано на кожній маршрутці щоденно вивішувати результати проведеного медогляду водія, з чіткими прізвищами і медперсоналу включно. Чистота і технічний стан маршруток і тролейбусів в першу чергу залежить від керівництва і самого водія - ніяким підняттям тарифів якість перевезення не піднімеш. Мало не щодня їдучи з роботи чи на роботу стикаєшся з неадекватністю водіїв маршруток, складається враження, що або зі здоров*ям щось не так, або на кінцевих "допінгуються".
Правдоруб Показати IP 30 Травня 2019 11:02
Імена тих хто за це проголосував в студію , щоб люди знали !
Сергій Показати IP 30 Травня 2019 11:44
Платімо і далі по 5 грн. А ті хто приймав рішення про підвищення вартості проїзду до 6 грн., хай компенсовують різницю перевізникам. Обгрунтованих підстав для підвищення не має, дизель вже знову по 27 грн. Хай поставлять на контроль, скільки заробляють перевізники, а також скільки привласнюють виручки водії (знаю водія одного із маршрутів, 600-800 грн. щодня має, це окрім зарплати), валідатори в кожну маршрутку, а тоді можна говорити про вартість перевезення та економічно обгрунтовану ціну проїзду. Нам потрібно добитися, щоб водії не крали, а окремі депутати не лобіювали інтереси перевізників, тоді проїзд для дорослого коштуватиме 4 грн.
Люди Показати IP 30 Травня 2019 11:48
Де список депутатів які проголосували за підвищення? Ми повинні знати хто йде проти людей!
Лучанка Показати IP 30 Травня 2019 12:11
Сьогодні їхала маршруткою 32, повна -повнюча. Водій відкривав лише перші двері, щоб усім озвучити що потрібно доплатити 1грн. Проїзних талонів по 6грн не має , не підготовилися, невстигли , а швиденько підвищили плату, навіть не дочекавшись початку нового місяця. Ганьба.
Пасажир Показати IP 30 Травня 2019 12:15
Ціну то підняли швидко, постарайтесь також зробити щоб можна було відслідкувати в системі МАК де та маршрутка знаходиться, а то взагалі не зрозуміло, по графіку не їздять і знати хто де не реально, тільки деякі працюють
Житель Показати IP 30 Травня 2019 12:16
Коли біля міської ради? Якщо ми проковтнем це підвищення, то на нас і далі будуть вішати "збитковість" їхнього бізнесу, а далі і 7 і 8. Хай на громадських слуханнях доведуть, що 5 грн. для Луцька є мало, хай ставлять валідатори, не вимикають GPS маячки. Люди, відстоюйте свої інтереси, бо про нас ніхто не подбає так, як ми самі. Не будьте байдужими до свого житті, та наших дітей.
Коля Показати IP 30 Травня 2019 12:46
Це вже новий Президент і зразу по 6 щось не ясно де обгрунтування?!!!! До Зеленського треба написати що непорядок в Луцьку люди плачуть від цін!!!!
Тор Показати IP 30 Травня 2019 12:53
Як було сказано в мультфільмі про карлсона; спокойствие и только спокойствие. Міськрада обіцяла завтра проголосувати про встановлення кондиціонерів у маршрутках. Тож чекаємо.
Луцьк Показати IP 30 Травня 2019 12:56
Сьогодні їхала в маршрутці №11, водій хамив всім ще перевишував швидкість. За що платити 6 гривень????? Там і 5 немає за що платити. ГАНЬБА МІСЬКІЙ РАДІ!!!!!!
Андрій Показати IP 30 Травня 2019 17:43
Вимагайте щоб вам дали білет. А то маршрутчики плачуть що в них малий пасажиропотік. І підвищують проїзд