USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Власники «євроблях» перекрили центр Києва масштабною акцією протесту

11 Липня 2018 10:25
Середмістя столиці заблоковане, зокрема вулиця Грушевського. Урядовий квартал заполонили власники так званих "євроблях" - автомобілів із європейською реєстрацією.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Мітингувальники поз'їжджалися з усієї України. Волиняни, які мають автівки на іноземній реєстрації, теж беруть участь у безстрокової акції у Києві. Про це йдеться на сторінці спільноти АВТО ЄВРО СИЛА Волинь у Фейсбуці.



Протестують, кажуть, проти свавілля поліції – «євробляхерів» у регіонах, начебто, усе частіше зупиняють патрульні без будь-яких на те причин.

Блокувати центр столиці автомобілісти погрожують кілька днів. Принаймні, сьогодні на машині туди їхати не варто, зазначається у повідомленні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Бе Показати IP 11 Липня 2018 10:45
Ото власть! Роби, що хочеш. Узаконимо. Тільки на лапу дай. Але у євробляхарів одна біда- хабаря не хочуть дати.
Ірина Показати IP 11 Липня 2018 10:45
Всіх колейкою на штрафмайданчик...
Анонім Показати IP 11 Липня 2018 10:46
І посто цікаво. Де ті мітингарі пацюють. В робочий час приїхати. Що, безробітні?
Євробидло до Анонім Показати IP 11 Липня 2018 10:50
МАло того що в робочий час приїхали - так їм же ж в Київі ще десь ночувати потрібно, щось їсти - пити, автомобіль заправити....
a до Євробидло Показати IP 11 Липня 2018 10:55
А ти як на майдані пригав, гроші за це получав? За що їв, пив, заправляв? На роботі відпуск брав?
Георгій Показати IP 11 Липня 2018 10:49
Вина влади, що продукує дурні Закони і не спроможна прогнозувати їх реалізацію. Проблема суспільства, що завжди знайдуться хитро... , які скористаються з недолугості влади. Окрім того, є ще лоббісти, які прикриваючись державними інтересами, нагло пропихають свої шкурні. Є ще одні, які хочуть використати ситуацію і забарвити її в переддень виборів у політичні барви. Ну а самі тихі - ті, хто користаючи усіх, просто нагло косить бабло. Ото замішали вибухонебезпечний коктейль ! Сама свиня пліт дере і сама квичить !
Петручіо Показати IP 11 Липня 2018 11:37
Власникі блях в Польщі та Литві. Одиниці є власниками , всі ці їздуни половина рішал і половина л*хів з ліповими документами, з просроченим то та страховкою, та зняті з обліку :)
q до Петручіо Показати IP 11 Липня 2018 12:03
Ну вот. Дозволили би розтаможку, і переживати не довелось би. Купив, привіз, розтаможив, круто
Сергій Показати IP 11 Липня 2018 12:00
Тисячі ДТП, тисячі грабежів все на бляхах, побув в Польщі місяць і купив зломка горе Воділа, їздити євробляхарі ніх...я невміють,всі бляхи на...й на шроти чи на штрафмайданчики.
ссд Показати IP 11 Липня 2018 12:15
нед*умки боти проснулись))))гомо советікус)))
Ирина Иванова Показати IP 11 Липня 2018 12:26
Тьфу ты, думала по делу бастуют, а тут всего лишь перегонщики иномарок дымят. Остальной народ все устраивает, кастрюльки не жмут? :))))
"Пасивіст" Показати IP 11 Липня 2018 13:23
Цікаво, якщо все-таки дозволять їм реєструвати ці машини на тих умовах, що вони хочуть, то тим, хто зареєстрував по діючих законах, платив величезне мито, акцизи і т.п. різницю, напевне, повернуть?
1 до "Пасивіст" Показати IP 11 Липня 2018 14:20
Це швидко так не зробиться. Закон вступить в силу з якогось 1 січня, щоб депутати власники автомагазинів встигли повернути назад нові машини або продати їх хз кому. Но в нас такого не буде. Хто про людей думає? Онлі бізнес
Правда Показати IP 11 Липня 2018 18:07
Вам же "азіров в спідниці"Южаніна чітко сказала-машина 2.2 бензин-розмитнення 3200 євро і баста.Залишився день роботи ВР,а там канікули,а там вибори.Все бляхери,приїхали-штраф там ого-го-170 тис.гривень.Гоніть назад в Вільнюс....
Бос до правди Показати IP 11 Липня 2018 20:43
Ти тупак. Як людині в селі заробляючи на землі купити авто в україні за космічні гроші. Але кому тут поясниш.