USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вночі невідомі побили вікна луцьким муніципалам, підозрюваний потрапив на камери. Відео

7 Лютого 2020 08:15
Невідома особа камінням побила 3 великих вікна в приміщенні департаменту муніципальної варти.

Інцидент трапився в ніч з 6 на 7 лютого в приміщенні департаменту, що на вулиці Богдана Хмельницького.

В результаті інциденту знищили вікна в 3 кабінетах. На місці злочину знайшли цеглини. Особа, яка ймовірно пошкодила майно міської ради, також потрапила на камери спостереження.

З цього приводу муніципали вже заявили в поліцію, деталі – згодом.

Нагадаємо, за декілька годин до цього луцькі муніципали через суд довели, що поліція незаконно вилучила техніку, якою демонтували Старий ринок, не мала права оглядати працівника департаменту, вилучати його особисті речі, елементи форменого одягу та нагрудну камеру. Також поліція незаконно застосовувала силу при незаконному обшуку.

Базарники неодноразово погрожували фізичною розправою муніципалам і Юлії Сиротинській особисто, членам виконкому і першому заступнику Луцького міського голови Григорію Недопаду обіцяли спалити машини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Баба Ганя Показати IP 7 Лютого 2020 08:32
Це вони собі самі і побили, там серйозні конфлікти в колективі на сексуальному підгрунті. Працівники ринку зовсім не до чого.
Приречені на ... Показати IP 7 Лютого 2020 08:34
Назло мамі відморожу собі вуха ! Причому тут комунальні вікна ? Навіть ті МАНІціпали, які вони не є, причому ? Переможеш на виборах станеш, на місце Ситротинської і самому доведеться склити ті вікна, шо сам розбив ! Зрі в корінь !
ігор луцький Показати IP 7 Лютого 2020 08:41
Нема тут що розслідувати і так зрозуміло,що то робота базарників.Всім базарникам,незалежно від віку і статі,вручити повістки в ментовку.
Ти до ігор луцький Показати IP 7 Лютого 2020 12:39
хворий д..біл.
Анонім Показати IP 7 Лютого 2020 08:43
Не здивуюсь, якщо це той самий базарник, який колезі в машині вікна побив.
Євробидло Показати IP 7 Лютого 2020 08:49
Пе****а в завужених штанішках.
кара божа Показати IP 7 Лютого 2020 08:58
мабуть достали
Лучанин Показати IP 7 Лютого 2020 08:59
Дешева провокація в стилі міської ради. Знайомі методи.
Отакої... Показати IP 7 Лютого 2020 09:03
То,мабудь,активіст,набувший досвід погромів на Майданах
Віктор Показати IP 7 Лютого 2020 09:09
Самі ж муніципали і побили! Їх стиль бігати в масках ночами і нищити людське майно і калічити людей! Вже вся Україна знає цю банду!
Док Показати IP 7 Лютого 2020 09:09
Думаю самі муніципали...
Віктор Показати IP 7 Лютого 2020 09:10
Ото що наказав то наказав. Тепер Сиротинська з бюджету іще стоп"ятсот тисяч потягне на нові вікна
Луцьк Показати IP 7 Лютого 2020 09:12
Я яким боком той хлопець - ПІДОЗРЮВАНИЙ? Чи є запис з камери, де зафіксований момент жбурляння каміння?
1 Показати IP 7 Лютого 2020 09:12
Де на відео факт кидка в вікно?
лучанин Показати IP 7 Лютого 2020 09:18
так на вsдео ж видно, що то Сиротинська сама і била ті вікна- тепер спише бабло на ремонт)))
123 Показати IP 7 Лютого 2020 09:42
безгдуздий відеонагляд навіщо ставити якщо з камери результат нуль. камера повинна бути цифрова з інфрачервоною підсвіткою. результат повинен бути щоб встановити лице людини, а так що він є що його не має.