Волонтерки з Волині готують енергетичні батончики для захисників
![](/resize/450x253/r/files/news/2023/04-22/359889/3765eb949698a412.jpg)
Лучанки Ольга Шамрило та Вікторія Томашук з початку повномасштабної війни волонтерять. Жінки виготовляють медово-вітамінну суміш за власним рецептом та передають енергетичні батончики для ЗСУ.
В енергетичних батончиках є мед, горішки, різні сухофрукти та пропарена вівсянка. Кожен пакетик, у який фасують енергетичну суміш, важить 250 грамів, розповіли подруги Суспільному.
«Ми думаємо, що це маленька дрібниця, але коли чуємо від військових, що робимо велику справу, то це дає сили продовжувати виготовляти енергетичні суміші та шукати можливості для цього», – каже волонтерка Вікторія Томашук.Восени жінки наквасили майже тисячу кілограмів капусти, пекли здобу. Взимку робили суміші з калини та цукру. Перед Великоднем, розказують, разом з іншими волонтерами спекли майже пів тисячі пасок і передали їх на фронт.
Читати ще: Волонтерки з волинського села готують їжу для 200 бійців, які зараз на реабілітації
«Ми робимо те, на що є запит від хлопців. Дещо самі докуповуємо, дечим нам люди допомагають», – додає Ольга Шамрило.Нині волонтерки приготували орієнтовно понад 100 порцій медово-вітамінної суміші. Просять долучатися до цієї справи й волинян. Зараз потребують меду, горіхів, сухофруктів. Кажуть, що працюватимуть та допомагатимуть до перемоги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
В енергетичних батончиках є мед, горішки, різні сухофрукти та пропарена вівсянка. Кожен пакетик, у який фасують енергетичну суміш, важить 250 грамів, розповіли подруги Суспільному.
«Ми думаємо, що це маленька дрібниця, але коли чуємо від військових, що робимо велику справу, то це дає сили продовжувати виготовляти енергетичні суміші та шукати можливості для цього», – каже волонтерка Вікторія Томашук.Восени жінки наквасили майже тисячу кілограмів капусти, пекли здобу. Взимку робили суміші з калини та цукру. Перед Великоднем, розказують, разом з іншими волонтерами спекли майже пів тисячі пасок і передали їх на фронт.
Читати ще: Волонтерки з волинського села готують їжу для 200 бійців, які зараз на реабілітації
«Ми робимо те, на що є запит від хлопців. Дещо самі докуповуємо, дечим нам люди допомагають», – додає Ольга Шамрило.Нині волонтерки приготували орієнтовно понад 100 порцій медово-вітамінної суміші. Просять долучатися до цієї справи й волинян. Зараз потребують меду, горіхів, сухофруктів. Кажуть, що працюватимуть та допомагатимуть до перемоги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.