«Волинь-2» здобула першу нічию в нинішньому сезоні у грі з командою з Києва
У рамках 10 туру Чемпіонату України луцька «Волинь-2» зустрілась із київською командою «Оболонь-2». Матч закінчився бойовою нічиєю – 1:1.
Про це повідомляє пресслужба клубу.
У звітному поєдинку обидві команди з перших хвилин мали рівні шанси на перше взяття воріт. На початку першого тайму і Арсеній Коркодим, і Дмитро Фастов почергово вступали в гру, відводячи загрозу від власних рамок. А на 22-й хвилині гри «вибухнули» столичні гості – Дмитро Січевський з дальньої дистанції завдав невідпорного удару в «дев’ятку» воріт «Волині-2» – 0:1.
Одразу ж за декілька хвилин міг зрівняти рахунок Дмитро Янчук, однак його удар з меж карної зони потягнув голкіпер гостей. До завершення тайму продовжувалася рівна боротьба, однак і у ній двічі загрожував воротам «Хрестоносців» Дмитро Касімов – утім на перерву гості пішли за мінімальної переваги в рахунку.
На другий тайм волиняни вийшли повні рішучості і вже на першій хвилині після відновлення гри застали гостей зненацька – Фастов не зумів зафіксувати удар Назарія Богомаза і пустив його у свою рамку – 1:1. Одразу ж після цього «Хрестоносці» могли виходити уперед, однак ані Янчук, ані Богдан Кобзар почергово не пробили голкіпера «Оболоні-2».
Волиняни перехопили ініціативу в матчі, і раз за разом проводили небезпечні атаки на ворота гостей. У середині тайму ударом через себе Максим Сасовський влучив у бокову стійку воріт «пивоварів»! Утім свій шанс вирвати перемогу мали й гості – зокрема, у поперечину наших воріт головою після кутового пробив Антон Рафальський. «Хрестоносці» продовжували тиснути, а ще один хороший момент для голу мав Сасовський, однак фінальний свисток арбітра матчу таки зафіксував для «Волині-2» першу нічию в нинішньому сезоні.
«Волинь-2» продовжить свій шлях у Другій лізі рівно за тиждень – 14 листопада на виїзді підопічні Альберта Шахова зіграють проти вишгородського «Діназу».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба клубу.
У звітному поєдинку обидві команди з перших хвилин мали рівні шанси на перше взяття воріт. На початку першого тайму і Арсеній Коркодим, і Дмитро Фастов почергово вступали в гру, відводячи загрозу від власних рамок. А на 22-й хвилині гри «вибухнули» столичні гості – Дмитро Січевський з дальньої дистанції завдав невідпорного удару в «дев’ятку» воріт «Волині-2» – 0:1.
Одразу ж за декілька хвилин міг зрівняти рахунок Дмитро Янчук, однак його удар з меж карної зони потягнув голкіпер гостей. До завершення тайму продовжувалася рівна боротьба, однак і у ній двічі загрожував воротам «Хрестоносців» Дмитро Касімов – утім на перерву гості пішли за мінімальної переваги в рахунку.
На другий тайм волиняни вийшли повні рішучості і вже на першій хвилині після відновлення гри застали гостей зненацька – Фастов не зумів зафіксувати удар Назарія Богомаза і пустив його у свою рамку – 1:1. Одразу ж після цього «Хрестоносці» могли виходити уперед, однак ані Янчук, ані Богдан Кобзар почергово не пробили голкіпера «Оболоні-2».
Волиняни перехопили ініціативу в матчі, і раз за разом проводили небезпечні атаки на ворота гостей. У середині тайму ударом через себе Максим Сасовський влучив у бокову стійку воріт «пивоварів»! Утім свій шанс вирвати перемогу мали й гості – зокрема, у поперечину наших воріт головою після кутового пробив Антон Рафальський. «Хрестоносці» продовжували тиснути, а ще один хороший момент для голу мав Сасовський, однак фінальний свисток арбітра матчу таки зафіксував для «Волині-2» першу нічию в нинішньому сезоні.
«Волинь-2» продовжить свій шлях у Другій лізі рівно за тиждень – 14 листопада на виїзді підопічні Альберта Шахова зіграють проти вишгородського «Діназу».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
У центральному парку Луцька відбувся День адаптивного спорту
Сьогодні 21:14
Сьогодні 21:14
У Росії помер один із найдавніших соратників Путіна
Сьогодні 20:55
Сьогодні 20:55
Падає тиск: волинян просять не поливати городи водою з крана
Сьогодні 20:36
Сьогодні 20:36
У Луцькій художній школі вітали випускників
Сьогодні 20:17
Сьогодні 20:17
Пекло під землею: понад тиждень у Луцькому районі гасять масштабну пожежу на торфовищі
Сьогодні 19:41
Сьогодні 19:41
Підтвердили загибель Героя з Волині Володимира Величка
Сьогодні 19:23
Сьогодні 19:23
Сімʼя переїхала з Маріуполя: у Нововолинськ з ворожого полону повернеться військовий Володимир Фабрий
Сьогодні 19:04
Сьогодні 19:04

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.