• EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

«Волинь» тиснула весь матч, але врешті поступилася «Авангарду»

31 Жовтня 2020 18:05
Луцька «Волинь» мала низку моментів, але, пропустивши в середині другого тайму, поступилася краматорському «Авангарду» – 0:1.

Матч 10 туру відбувся 31 жовтня на стадіоні «Авангард» у Луцьку.

У першому таймі «Волинь» мала кілька моментів, щоб відкрити рахунок. Зокрема, на 18 хвилині з-за меж карного бив Чачуа – м‘яч пролетів в сантиметрах від стійки.

Також у рамку воріт «Авангарду» не влучив Оринчак, який бив злету.

Кілька поспіль кутових від Чачуа також не призвели до голу. Відзначимо, що хавбек намагався закрутити у ворота під час одного з корнерів.

У другому таймі лучани мали ще більше моментів. Найнебезпечніший з них був у Приймака - опорник двічі розстрілював ворота впритул, але спочатку влучив у воротаря, а потім пробив вище воріт.

Але гості зуміли скористатися єдиним моментом – на 78 хвилині забив Шинкаренко – 0:1.
«Волинь» затиснула «Авангард» у власному карному майданчику наприкінці гри, але в підсумку забити не змогла та мінімально поступилася – 0:1.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на електронних сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини.