USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80

«Волинь» здобула другу перемогу поспіль

18 Вересня 2021 17:32
У матчі дев‘ятого туру Першої ліги чемпіонату України луцька «Волинь» завдяки голу Богдана Кобзаря у першому таймі перемогла «ВПК-Агро» з Дніпропетровщини – 1:0.

Рахунок на 25 хвилині матчу відкрила «Волинь»: Кобзар вдало зіграв на добиванні, розстрілявши ворота команди з Дніпропетровщини – 1:0.

Відзначимо, що це був не єдиний момент лучан у першому таймі, але він завершився з мінімальною перевагою «хрестоносців».

У другому таймі команди голів не забивали, відтак «Волинь» святкувала другу перемогу поспіль – 1:0.

Вже завтра очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.

Як ми писали, у матчі восьмого туру Першої ліги чемпіонату України «Волинь» на виїзді мінімально перемогла донецький «Олімпік» – 1:2.