Волинянин, якого знайшли в закинутому колодязі - живий
Кілька годин тому на одному із закинутих обійсть Володимира-Волинського, яке знаходиться на виїзді з міста, в старому закинутому колодязі знайшли чоловіка, якого рідні шукали вже кілька днів.
Чоловік живий, але перебуває у важкому стані, повідомляє Район.Володимир-Волинський.
Чоловік (за попередніми даними 1962-1963 року народження) позавчора сказав рідним, що їде до лісу. Це не викликало ніяких підозр, бо зниклий любив мандрувати на велосипеді, частенько їздив по гриби, на риболовлю, по яблука... Іноді заночовував у рідних та знайомих. Отож і цього разу чоловік зібрався і вирушив у чергову веломандрівку. Проте, минула доба, друга пішла, а чоловік не повернувся. Рідні самі кинулися на пошуки чоловіка.
Сьогодні рідні зниклого вже навіть збиралися писати заяву про зникнення чоловіка, однак зателефонував хтось із родичів і повідомив, що знайшов зниклого в закинутому колодязі, що на околиці міста ( в районі 7-ого тупика, біля траси).
За попередніми даними, на території закинутого і зарослого обійстя був старий колодязь. Через зарослі чоловіг міг його не побачити і з необачності впав туди.
За останніми повідомленнями рятувальників чоловік живий, але перебуває у дуже важкому стані. ПОДРОБИЦІ.
Зараз на місті пригоди працює ГРПП та рятувальники. Більше - згодом.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чоловік живий, але перебуває у важкому стані, повідомляє Район.Володимир-Волинський.
Чоловік (за попередніми даними 1962-1963 року народження) позавчора сказав рідним, що їде до лісу. Це не викликало ніяких підозр, бо зниклий любив мандрувати на велосипеді, частенько їздив по гриби, на риболовлю, по яблука... Іноді заночовував у рідних та знайомих. Отож і цього разу чоловік зібрався і вирушив у чергову веломандрівку. Проте, минула доба, друга пішла, а чоловік не повернувся. Рідні самі кинулися на пошуки чоловіка.
Сьогодні рідні зниклого вже навіть збиралися писати заяву про зникнення чоловіка, однак зателефонував хтось із родичів і повідомив, що знайшов зниклого в закинутому колодязі, що на околиці міста ( в районі 7-ого тупика, біля траси).
За попередніми даними, на території закинутого і зарослого обійстя був старий колодязь. Через зарослі чоловіг міг його не побачити і з необачності впав туди.
За останніми повідомленнями рятувальників чоловік живий, але перебуває у дуже важкому стані. ПОДРОБИЦІ.
Зараз на місті пригоди працює ГРПП та рятувальники. Більше - згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
В Аргентині встановили 26-метровий пам'ятник Мессі
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
29 червня: свята, події, факти. Міжнародний день тропіків, день народження Олени Пчілки
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Смерть командира військової частини: поліція відкрила справу про вбивство
28 Червня 2026 23:31
28 Червня 2026 23:31
Чи може змія вкусити людину у воді: що кажуть експерти
28 Червня 2026 23:02
28 Червня 2026 23:02
Сільраду на Волині зобов’язали виготовити документи на ділянку під сміттєзвалищем
28 Червня 2026 22:33
28 Червня 2026 22:33
У Франції розбився літак із парашутистами, загинули 11 людей
28 Червня 2026 22:05
28 Червня 2026 22:05
Журналіста з Луцька нагородили орденом «За заслуги» ІІ ступеня
28 Червня 2026 21:36
28 Червня 2026 21:36
Ректору ЛНТУ присвоїли почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»
28 Червня 2026 21:08
28 Червня 2026 21:08
На війні загинув чемпіон Європи з пауерліфтингу з Луцька Михайло Малкуш
28 Червня 2026 20:40
28 Червня 2026 20:40

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.