Волинська облспоживспілка програла черговий суд щодо Центрального ринку в Луцьку
Луцька міська рада отримала чергову перемогу в суді щодо не продовження договору оренди Волинській облспоживспілці під правою частиною Центрального ринку.
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у фейсбуці.
Раніше рішенням Господарського суду Волинської області Волинській облспоживспілці було відмовлено у скасуванні рішення міської ради щодо не продовження вказаного договору оренди. Рівненським апеляційним господарським судом рішення суду 1 інстанції залишено без змін. Однак Верховний суд України направив справу на новий розгляд в Господарський суд Волинської області.
«Сьогодні під час нового розгляду справи було винесено рішення про відмову Волинській облспоживспілці у задоволенні позову», - повідомив у соцмережі Ігор Поліщук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив Луцький міський голова Ігор Поліщук у фейсбуці.
Раніше рішенням Господарського суду Волинської області Волинській облспоживспілці було відмовлено у скасуванні рішення міської ради щодо не продовження вказаного договору оренди. Рівненським апеляційним господарським судом рішення суду 1 інстанції залишено без змін. Однак Верховний суд України направив справу на новий розгляд в Господарський суд Волинської області.
«Сьогодні під час нового розгляду справи було винесено рішення про відмову Волинській облспоживспілці у задоволенні позову», - повідомив у соцмережі Ігор Поліщук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 5
Савік
Показати IP
11 Січня 2021 13:51
Однак Верховний суд України направив справу на новий розгляд в Господарський суд Волинської області?
Василь
Показати IP
11 Січня 2021 13:51
Те,що смітник в центрі міста потрібно прибрати-мова вже не йде.Але потрібна альтернатива цим двом павільйонам-це рівноцінне приміщення з холодильниками і підключенням до каналізації та електромереж.Суд вирішує суто правові питання,але ще потрібні місця для торгівлі м"ясом і молочними продуктами.
адвокат
Показати IP
11 Січня 2021 14:57
Та що там судитись. Зносьте ті страшні контейнера з їхніми п'яними курильщиками купи-продай. І зняти з них податки за всі роки обов'язково.
Свідомий до адвокат
Показати IP
12 Січня 2021 13:39
Не позорься горе адвокат...
адвокат
Показати IP
11 Січня 2021 15:15
Та що там судитись. Зносьте ті страшні контейнера з їхніми п'яними курильщиками купи-продай. І зняти з них податки за всі роки обов'язково.
Один палив сміття, другий розвів багаття в дворі: на Волині господарі ледь не пустили за вогнем власні хліви
Сьогодні 10:07
Сьогодні 10:07
На дорогах України через спеку обмежують рух вантажівок
Сьогодні 09:51
Сьогодні 09:51
ООН заявила про рекордну кількість жертв серед цивільних в Україні: найгірший показник від 2022 року
Сьогодні 08:45
Сьогодні 08:45
Конституцію України вперше переклали жестовою мовою
Сьогодні 07:45
Сьогодні 07:45
«Укрзалізниця» збільшує кількість дитячих вагонів
Сьогодні 06:43
Сьогодні 06:43


Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.